Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

Gorkem

Serkan Aykut samsunsporda en sevdiğim isimlerden biridir KRAL

Nuri Asan

şu anda eminim turgut malının kaçırdıklarını Serkan götüyle bile atardı

Kaya

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Ekim 2009, 22:32:34
şu anda eminim turgut malının kaçırdıklarını Serkan götüyle bile atardı

berusa55

Üflese atardı üflese!  :-\

Ollivanders

neyken ne olduk be kral nerelerdesin :(

Gorkem

Oflu

Serkanin ölüsü bu lanet ligde 15 gol atardi, Turgut gibi angutlara kaldik  >:(

jean

son 3 sene kendini yedi bosuna daha cok gol atardi esasinda yazik etti kendine

lucarelli

31 Ekim 2009, 00:59:19 #173 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 00:59:48 lucarelli
Ceza sahasına sandalye koyarım, Serkan'ı yine takıma koyarım demek geçiyor içimden..

gozgoz yýlmaz

Sercan,Sefa gibi zibidlerin kaprislerine göz yuman, onlara laf etmeyen zihniyetin bozuk para gibi harcadıklar gerçek Kral!..

Akyol

Bu söyleyeceklerim Celil içinde geçerli; Saha dışını bilmem ama saha içerisinde beni mutlu edebilen adam benim gözümde KRAL'dır... SER-KAN AY-KUT çok özledik senin için bağırmayı :(

beşnumara

Alıntı yapılan: Akyol55 - 03 Kasım 2009, 20:24:10
Bu söyleyeceklerim Celil içinde geçerli; Saha dışını bilmem ama saha içerisinde beni mutlu edebilen adam benim gözümde KRAL'dır... SER-KAN AY-KUT çok özledik senin için bağırmayı :(

Ollivanders

Kaya

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 03 Kasım 2009, 17:41:53
Sercan,Sefa gibi zibidlerin kaprislerine göz yuman, onlara laf etmeyen zihniyetin bozuk para gibi harcadıklar gerçek Kral!..

KotuCocuk55

ne saman geçecek bu özlem,kral bir daha geri gelmeyecek..Peki biz yıllarca hiç tatmin olamadan bekleyecekmiyiz?