Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kral'ın futbolu resmen değil de fillien 2006'da bıraktığını kabul edersek 31 yaşında bitirmiş oldu futbol hayatını. İbrahim Üzülmez, Yusuf Şimşke gibi adamların halen Süper Lig oynadığı ortanmda Kral, kendine yazık etti; böyle bir veda hiç içime sinmiyor Serkan Abi!!!

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 07 Eylül 2009, 17:20:28
sana olan öfkem her geçen gün artıyor Kral ! sen kendini toparlayıp , şu takımın başında durmadın , bunları adam edemedin ya sana da yazıklar olsun ! 4 senedir yoksun bu takımın başında , tam 4 senedir !

ali ihsan

Son yıllarda kulüpte yaşanan çalkantılardan Kral'da nasibini aldı ve heyecanını kaybetti diye düşünüyorum.

İsmail Uyanık veya onun gibi topçunun dilinden anlayan başkanlar olsa idi bence Kral şu an bizim için gollerini sıralamaya devam ediyor olurdu.

Muazzam bir oyun zekası ve gol yeteneği olan Serkan Aykut böyle ayrılmamalıydı yeşil çimlerin üzerinden ...

özkan

11 Eylül 2009, 16:29:01 #153 Son düzenlenme: 12 Eylül 2009, 08:52:50 özkan17
Daha 5 dakka öne kral serkan aykutu gordum 56larda kayınpederinin dükkanından çıkarken,maaşallah fiziği on numara,sesli şekilde krallllll dedim bi baktı şaşırdı sanki uzun zamandır bu lafı duymamış gibisinden bi bakışı vardı,abi noldu bıraktınmı artık kesin olarak topu dedim evet kardeşim dedi  :( :'(

berusa55

11 Eylül 2009, 16:39:57 #154 Son düzenlenme: 11 Eylül 2009, 16:41:49 berusa55
Bir devir sona erdi. Artık bir şey de beklemek boşa olurdu. Tekrar bütün emeklerin için teşekkürler Kral SERKAN AYKUT! Seni gerçekten özleyeceğiz.

Yaman55

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Eylül 2009, 16:39:57
Bir devir sona erdi. Artık bir şey de beklemek boşa olurdu. Tekrar bütün emeklerin için teşekkürler Kral SERKAN AYKUT! SEni gerçekten özleyeceğiz.

55sirinler55

Bir devir sona erdi. Artık bir şey de beklemek boşa olurdu. Tekrar bütün emeklerin için teşekkürler Kral SERKAN AYKUT! Seni gerçekten özleyeceğiz.

Jnr.Serkan

böyle olmaması gerekirdi ancak kral son senelerde zaten samsunspora hiç birşey katmamıştı...futbolu bırakması kendi adına iyi olmuş ancak böyle bırakmamalıydı.öyle golcü zor gelir  bi daha

europe_55

KotuCocuk55

Alıntı yapılan: özkan17 - 11 Eylül 2009, 16:29:01
Daha 5 dakka öne kral serkan aykutu gordum 56larda kayınpederinin dükkanından çıkarken,maaşallah fiziği on numara,sesli şekilde krallllll dedim bi baktı şaşırdı sanki uzun zamandır bu lafı duymamış gibisinden bi bakışı vardı,abi noldu bıraktınmı artık kesin olarak topu dedim evet kardeşim dedi  :( :'(

Yapma be!
Hacı dükkan nerde,ne dükkanı?

özkan

seramik banyo malzemeleri ıvır zıvır satıyolar,yeri ise tam olarak değil ama aklımca tarif edeyim kız mesleğin iki alt sokağındaki emniyetiin bi alt sokağından direk gidince kılıçdede camiisine dogru(bu arada çoğu samsunsporlu oyuncularımızda cuma'larını burda kılarlar) o yol üzerinde sağda şaşalı bi dükkan zaten görürsün aga hemen  ;)

Şimdi gördüm 56lar yazmışım önceden ayıp bana yavvv arkadaşın tezgahına geldik  ;D ;D ;D

CeLiL_55

Alıntı yapılan: samsuni - 08 Eylül 2009, 17:38:50
Kral'ın futbolu resmen değil de fillien 2006'da bıraktığını kabul edersek 31 yaşında bitirmiş oldu futbol hayatını. İbrahim Üzülmez, Yusuf Şimşke gibi adamların halen Süper Lig oynadığı ortanmda Kral, kendine yazık etti; böyle bir veda hiç içime sinmiyor Serkan Abi!!!
harfi harfine katılıyorum..

lucarelli

Tanjudan sonra gelen en iyi golculerden biri. Şu anda bile çıkar taş gibi oynar, leblebi gibi gol atabilirdi. Şekil olarak aynı olmasa da yaş olarak Tanju gibi erken veda etti futbola. Çok üzülüyorum.

aaa55

Gerçekten erken veda etti. Böyle olmamalıydı.

emoh55

karabukle yaptıgımız kupa macına gelmıstı basına sapka takmıs kımse tanımasın dıe boynunuda bukmus yanında bı adam vardı bılet aldılar sonra gırdıler maca . ey gıdı serkan artık oynamaya degıl ızlemeye gelıyor