SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

nerdee kardeşim...  samsunspor_x ismail başkan tepki olarak sahadan takım çıkartıyordu..Bunlara kalsak tepki bir yana stadtan seyirciyi dışarı çıkartırlar, üzerine de bol bol ... öperler..all sana olay!!

babasamsunlu

hocam ben yönetim olay yapsın demedim..biz yapalım dedim ;) ;)

kalptenþimþek

Gorkem

kalptenþimþek

yok takıma zarar vermeyeceğiz, evimize dönünce ilk ts maçında babasamsunluyla hamsi tava yapıp maratonda ücretsiz dağıtmayı düşünüyoruz.. çok hamsi gerekli yalnız bu iş için, yetmezse kale arkasındaki mevcut hamsilerden tedarik edeceğiz..görülmeme gibi bir kaygımız da yok..bu tip olaylarla başlayacağız.. :-*

babasamsunlu

CurvaSs

yakında bu başlık canlanacak. o yüzden, erkenden aktif hale getirmek istedim. : )

Jnr.Serkan

kalptenþimþek

01 Nisan 2011, 18:22:56 #128 Son düzenlenme: 01 Nisan 2011, 18:29:36 kalptenþimþek
işte o an   (ntv)

sıradaki resmimizde; 195 boylarında kırmızı polarlı babaca bir samsunspor taraftarı, önünde beş trabzonspor taraftarını kovalarken objektiflere yakalanmış..
trabzonspor taraftarlarının arkalarına bakmadan kaçarken surat ifadeleri ile aynı karedeki kovalayan samsunspor taraftarının surat ifadesi çok ilginç.. sanki şöyle bağırıyor samsunlu olan: ...                                                       :D  

KareAs55

Şiddet yasasıda tam çıkacak zamanı buldu  :)

mapus yata yata biter  :)  :P

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Nisan 2011, 11:38:08

hocam ben içeri düşerim bu olayı sonunda da sende azmettirmekten yatarsın gibi geliyor :D D :D

yapmazsın akan, vermezsin adımı de mi? ;D

kalptenþimþek

oyy oyyy  şu maç gelsin varya..türkiye 61. dakika şovu görecek..

kamuri

bende bu maçı çok iyi hatırlıyorum hakem ergun yucedağ bizim net 3 ya da 4 penaltımızı vermeyip son dakikada trabzona alakasız bi penaltı çalmıştı ve işler çığrından çıkmıştı hakemi o maçta ercan kurtarmıştı taraftarlardan hatta yılın fair play odulunu almıştı

kamuri

o gün bu maçın hakemi ergun yücedağı odasına çağırıp bu maçı trabzon kazanırsa iyi olur diyen bülent yavuz bugun televizyonlar da yorum yapıyor hey allahım nasıl bi ülke burası ya

Kaya

Bulent Yavuz,Sadık İlhan a telkinde ! bulunmuştu.Ergül Yücedağ'a da birileri talimat vermiştir illaki..Bunların bütün işleri böyle..