SAMSUNSPOR'umuz - Trabzon maçları

Başlatan fat55, 09 Aralık 2004, 21:56:29

« önceki - sonraki »

Gökberk55

o günlerde yaşamak için nelerimi vermezdim ki,biz şanssız bi nesiliz okuyunca çok duygulandım

gkhn

24 Aralık 2010, 01:11:30 #106 Son düzenlenme: 24 Aralık 2010, 01:13:34 gkhn
Alıntı yapılan: Anonymous - 09 Ocak 2005, 18:52:32
trabzonsporlular uslanmaz,arlanmaz ,cahil,çağdışı insanlardır.
inşallah birgün trabzonu küme düşüren takım büyük Samsunsporum olacaktır.
Alıntı yapılan: ForzaRizespor - 07 Temmuz 2005, 20:05:30

İnşallah ya inşallah..

Konuyu okurken şu ayrıntı  dikkatimi çektide :P ForzaRizespor da şimdi tsyi kardeş klup olarak görüyor mudur,ne dersiniz ;D

mehmet yılmaz

Dartagnan

ait oldugumuz yere bı cıkalım.Bu konu acılacak tekrardan.Ancak ısınma turları ıyı gıder su andan ıtıbaren :)

Ertuğrul Sağlam

Dua etsinle o gün o maratondaki tel örgüyü yıkamadık yoksa katliam olacaktı. artı o Ramazan gününde yüzlerce kişinin orucuna sebep oldular Allah günahını onlara sorsun......

kalptenþimþek

giginin ettiği küfürler hala kulaklarımda çınlıyor..

HoliganSamSunLu

lige atraksiyon gelicek inşallah bizim çıkışımızla

Ayberk

Abi bunlar iyice sapıttı!!!

Birkaç densiz kendi sitelerinde saçmalamaya başlamış. Rizeye destek verip de Samsun'a vermemek olmaz, onların da gönlünü alalım, bir maçlarına gidelim demişler. Anlamadım ki bu kaşıntı niye??? >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

babasamsunlu

Onlar burayı rizeyle karıştırıyorlar..
gelsinler bi maçta misafir edelim arkadaşları...

Ayberk

Aynen abi, okurken kudurdum ya, girip yazamıyorum da :D >:( >:( >:(

Buradaki hemşerileri irtibata geçecekmişmiş de falan filan... Bazıları da cevaben; ben Samsun'da yaşıyorum, bunları yapan bize olmazsın şampiyon diyenler "bir avuç serseridir ve onlarla anlaşmak mümkün değildir" demiş. >:( >:( >:( >:( >:(

Yok yok, bundan sonra avniaker'e gidip i*ne trabzon olmazsın şampiyon demek farz oldu farzzz

lucarelli

Ayıdan post, trabzonspordan dost olmaz. Az kaldı bekle bizi travzan..

KotuCocuk55

İki maçtada staddaydım..
İlk maçta abim ikinci maçta arkadaşım bu maçı samsuna vermezler demişti.Aynen öyle oldu.
ÖZELLİKLE ikinci maçı çok net hatırlıyorum daha yakın bir tarih olduğu için. Önümüzdeki penaltıyı ve hakkının çizgiyi geçen golünü vermemişlerdi.
Şimdi bakıyorumda 3 puanı alsak trabzon gidecekti harbiden ama enteresan olan staddaki herkez trabzonu düşürmezler diodu hakkaten de öle oldu...

Yıllar sonra hakem çıktı,evet trabzonu kolladım dedi.Arkadaş aradı hemen bak ben demiştim dedi..O günden sonra stadda dedikodu gibi konuşulan şeyleri daha fazla dikkate almaya başladım..Hakkaten de öyleydi.Ateş olmayan yerden duman çıkmaz misali,belki bir efsane gibiydi 'Nasıl düşürmezler,futbol sahada oynanmıyor mu arkadaşım sorusunun cevabı,yok arkadaş o işler öyle olmuyor artık benim için!

Daha sonra bu hakemi dava ettik,adam şike yaptım dedi,haluk ulusoy öyle istedi,mhk da bülent yavuz muydu neydi peruklu adam bide samsunlu olacak oda trabzonu kolla diye talimat verdi dedi ama hiçbirşey olmadı! İşte türk futbolunun bugünkü hali..Ha bide yanılmıyorsam daha sonra bir tesise haluk ulusoy adı verildi,az daha güme gideceğimiz o senenin ardından böyle hareketleri görmek  çok canımızı yaktı gözler hep ismail babayı aradı o yüzden hep onu sevdi..

kalptenþimþek

eren55

30 Aralık 2010, 23:10:59 #118 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2011, 21:28:25 samsuni
Çocuktum,hiç unutmam.Bir maçın içine en çok  bu kadar edilebilirdi.Biz bir ara takımı sahadan falan çekmiştik,haksız penaltılar falan verilmişti.Babamın Trabzonlu arkadaşı vardı,bu kadarı ayıp diye o bile hayıflanıyordu.Gerçekten futbolumuzda çok büyük bir ayıptır bu maç.Büyük rezillikti.Ama ilginç yanı çoğu kişi bilmez,izlememiş,duymamıştır.Kime 'hatırlıyor musun böyle böyle bir maç vardı' desem uyduruyorsun derlerdi.Hatırlatmak lazım,duyurmak lazım!

babasamsunlu

Şu lige bi çıksakta bi olay daha çıkarsak...  8) 8) 8) 8)