Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

kalptenþimþek

90 ların formalarındaki seneye de giyersin halleri öldürüyor beni.. :D bu arada arma nerede yahu??

brigand

Değil Gekas, Maxim Tsigalko gelse seni unutturamaz, önüne geçemez. Ama bu Gekas seni hatırlattı bana. Hani genç olsa Türk yapar adını Serkan koyardık hasretten. Kralsın öyle kalacaksın.

sadece55

Kralı sürekli görüyorum.Juke marka SE plakalı aracıyla.Serkanın da sanırım maddi sorunları ve alkol sıkıntısı var diye duyumlar aldım.Yakışmıyor sana Kral

Tufan

Tamam Gekas da kral ama sen bizim Samsun'un kralısın biz genç neslin Samsunspor formasıyla gördüğü en büyük golcüsün unutmadık çocuk aklımızla bi sezonda attığın 30 golü.

kalptenþimþek

Cabbar Samsunspor

Varmı Böyle Yürekten SAMSUNSPOR'lu Futbolcumuz. Şimdilerdede Gözümüz Seni Arıyor Be Kral. Ama Duyumlarımıza Göre Kulüble Bağlantını Kesmişsin, Yapma Be Serkan, Seni Kulübe Ziyarette Bile Görmek Sevindirir Bizi. Gel Emin Kaptanı Ziyaret Et Ve Kulüpte Görev Almak istediğini Bildir. Sen Sadece Forvet Oyuncularını Eğitsen Yeter Be Kral.

Desiqner

Kamp yerimizde Vezirköprü Kunduz Ormanı. :) Samsun'a fenerin topuk yaylasına yaptığı gibi bir tesis yapılır mı ileride  :o

Ahmeti

Her ne kadar yayla olmasada bizim kamp için yapıpta kullanmadığımız çinik tesisleri var.

Merak ediyorum şuan ne alemde yanlış hatırlamıyorsam önceden takım maç öncesi kampa çinik tesislerinde giriyordu. Aslında yine aynısı yapılabilir hemde tesisler aktif halde kalır.

target_t.t.b

unuturmuyuz seni kral ahmet dursun serkan ko.sun:))

Desiqner

Evde bir Samsunspor muhabbeti geçse tanıdıklarla direk Tanju ve Serkan konuşuluyor.Büyük golcüydü.Onunda kulübümüzde çalışmasını çok isterdim.

kalptenþimþek

ali ihsan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 15 Mayıs 2013, 21:42:30

Güngör-İlhan-Ercan-Göksel-Levent-Serkan-Mehmet Nas-Galiba Sinan Yeşil ?

kalptenþimþek

arkada idmanı izleyen seyirci de doğan abi

brigand

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 16 Mayıs 2013, 11:09:33
arkada idmanı izleyen seyirci de doğan abi

Onda şüphe yok zaten : ) fenomeno