Samsunsporumuz:2 -Genclerbirligi:0

Başlatan ender, 23 Nisan 2006, 19:25:52

« önceki - sonraki »

salihcakir

32.HAFTA
28 NİSAN 2006 CUMA
VESTEL MANİSASPOR-BEŞİKTAŞ A.Ş. 19 MAYIS STADI - 20:00
29 NİSAN 2006 CUMARTESİ
KAYSERİ ERCİYESSPOR-ÇAYKUR RİZESPOR B.Ş.BELEDİYESİ ATATÜRK STADI 19:00
MKE ANKARAGÜCÜ-MALATYASPOR 19 MAYIS STADI (SEYİRCİSİZ) 19:00
GAZİANTEPSPOR-KONYASPOR KAMİL OCAK 19:00
SAMSUNSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ 19 MAYIS 19:00
DENİZLİSPOR-DİYARBAKIRSPOR ATATÜRK 19:00
GALATASARAY-ANKARASPOR A.Ş. ALİ SAMİ YEN 19:00
TRABZONSPOR A.Ş-FENERBAHÇE HÜSEYİN AVNİ AKER 19:00
30 NİSAN 2006 PAZAR
SİVASSPOR-KAYSERİSPOR 4 EYLÜL 19:00

haftanın programı bu şekilde..
maçımızın trabzon-fener karşılaşması ile aynı saatte olması taraftar profilimizi görmek adına bir test olacaktır..

amisos55

şu anda hakkaride komando olarak askerlik yapıyorum.maçları izleyemesemde haberlerden takımım galibiyetini öğrenmek beni mutlu ediyor.Samsunda olan maçlara yada idmanlara giden taraftarlarımızdan bu mesajları okuyan kim varsa sayın hocamız Hasan şengüne iletirse sevinirim.gençelr maçından önce takıma Denzel washingtonun "unutulmaz titanlar" filmini izlettirirlerse takım olarak oynamayı son 6 haftadır başaran takımımız yenilmeden bu ligi bitirmek konusunda motive olabilir.
bu takım bu ligde kalacak ve ben şafağım bitince yine süperlig maçlarında destekleyecem sonuna kadar.

jean

senin allhina kole hakkariden destek veriyorsun  samsunspor ligde kalacak sen su pkk militanlarina dikkat et dikkatli ol kardesim sag saglim gel

King Of The North

söğütlübahçeliler sitesi hayırlı olsun arkadaşım,giderek büyüyen bir Samsunspor camiası herkesi gururlandırmaktadır.

amisos55

kardeşim sağolasın sen merak etme biz türk genci olarak birlik ve beraberliğimizi kaybetmezsek bayrak inmez vatan bölünmez.pkk şerefsizleri elbet bitecek siz rahat edin yeter.bu  maçı alalım bu mücadele ile bu onuru ile elbet samsunumuz ligde kalacak.(bu arada adın samet değilmi jean kardeşim)Allaha emanet olun

ali ihsan

En zor maçımız bu hafta bu maçı alırsak daha rahat oluruz.gerçi rahatlık bize biraz batıyor yumurta kapıya dayanınca maç kazanmaya başladık.Bir avantajımız gençlerin açık futbol oynaması kapanan savunmaları açamıyoruz.İnşallah bu maçıda alırız.

sezer-55

çok haklısın çarşambalı 55 kardeş.ikili avarajda hep rakipler üstün en az puan 37 olması lazım ligde kalmak için.Kayseri antepe yenilmeseydi çok rahat olacaktık.Bir şartla rize puan alamassa 36 yeter.ikili avarej rizeden iyi.ÜÇ MAÇ FİNAL

dr_ahmet

kardeşler gönlünüzü rahat tutun en kolay maç bu olacak. Gençleri rahatlıkla yeneceğiz yeterki fırsatları cömertçe harcamayalım. Nerden mi biliyorum. Kaynağımı açıklayamayacağım ama gönlünüzü rahat tutun. Bu maç en kolay maç olacak. Bu arada rizeli ibnelerin yönetici düzeyinde gençlerin bu maça asılması için ricalarda bulunduğunu da öğrendim bi ligde kalalım seneye bu heriflerin eline kramponu vermezsek...

bengülü

arkdaşlar samsunspor gençlerbirliği maçının hakemi açıklandı hakem cüneyt çakır hadi hayırlı olsun

55cem55

Alıntı yapılan: "dr_ahmet"kardeşler gönlünüzü rahat tutun en kolay maç bu olacak. Gençleri rahatlıkla yeneceğiz yeterki fırsatları cömertçe harcamayalım. Nerden mi biliyorum. Kaynağımı açıklayamayacağım ama gönlünüzü rahat tutun. Bu maç en kolay maç olacak. Bu arada rizeli ibnelerin yönetici düzeyinde gençlerin bu maça asılması için ricalarda bulunduğunu da öğrendim bi ligde kalalım seneye bu heriflerin eline kramponu vermezsek...
kardeş bir bildiğin varsa soyle maçtan önce bizde rahatlayalım

dr_ahmet

Arkadaşlar kahin değilim, ancak bir terslik olmazsa bu maç sandığınız kadar zor olmayacak. Bu gençleri bağladık bize yatacak anlamında değil. Adamlar bir kere 3.lüğü kaybettiklerine inanıyor. Bu bizim için bir avantaj. Samsunun iyi top oynadığını belirtiyorlar. Son dönem maçlarda duygusallığın ön planda olduğunu geçen sene bursa da bursaya 3-1 yenildikleri maçın aslında alabilecekleri ancak saha içi futbolcu duygusallığından kaybedildiğini belirtiyorlar. samsunun samsunda kendilerini yeneceğini söylüyorlar. 3.lük şansları kalmış olsa samsunun hiç şansı olmayacağını iddia ediyorlar. Vallahi bunları ben söylemiyorum ama kaynağımı açıklayamam. Sonuç; bu maç sandığınız kadar zor olmayacak. Çünkü Gençler GB gibi değil.

jean

isterse sampiyonluga oynasinlar bu macta kurtuluslari yok

kadir55ist

selam
hakem cüneyt çakırmı hayırlı olsun bu sezon en yüksek notu alan hakemi bizzim maçımıza vermelri bazı şeylerin değiştiğinimi gösteriyor .
bence en büyük avantajımız aymanın ve ali cansunun olmayışı özellikle ayman gençleri beyni mehmet nas zaten bizden inşallah bu maçtan alnımızın akıyla çıkacağız.
bu maçıda kazanalım gerisi kolay...

King Of The North

Gençlerin 3.lük şansı olsa ne olacak sanki, her türlü yaslayacağız beyler Samsunsporumuzun gücü var merak etmeyin.

ngonge

kadir55ist mehmet nas bizden, bize kıyak geçer diyosun ya, cenk le kais de bizdendi valla.o da onlar gibi bi kıyak geçerse yandık. :?