Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Mart 2009, 00:50:46
maç satmıştır diyenler  bazı önemli değelerini para karşılıgı satıyor demek ki.insan fikri neyse zikri de odur derlerya.bu takım hiçbir zaman maç satmaz...

yazık bugün bu yağmura rağman o stadı dolduran taraftara yazık.

maç satmıştır diyen fln yok ayrıca bu sitedeki kimse para karşılığı hiçbir değerlerini SATMAZ.. konuşmalarına dikkat et yaptığımız yorumları yanlış anlamayın. Bizim ailemiz kadar önemli olan değerimiz Samsunspor'umuz var... Samsunspor'un maç satmayacağını bu sitedeki herkes hatta bırak bu siteyi Türkiye'deki tüm liglerdeki takımlar bilir. Türkiye'nin en şerefli en haysiyetli takımının Samsunspor olduğunu da herkes bilir...

yavuzyuzuak

Dostlar Bolu'ya sağ salim indik. Bilmiyorum aranızda merak edenler vardır belki.
Yalnız Bolu'da derneğimizde çaylarla kahvelerle ağırlağıdımız Büyük Samsunspor'un taraftarı hiç mi organize olup bizi karşılamayama gelemedi? Emniyet 3 saat oyaladı bizi çıldırttı taraftarı sokmadı merkeze... Otobüsün yarısı kaçtı dolmuşla girdi merkeze. Ben de cezaevi vardı sanırım ordayken kaçtım otobüsten...
Neyse üç beş çapulcunun yaptığını tüm Samsunspor taraftarına mal etmek istemiyorum ama olmadı.. Yenilgiyi hazmedeyip bir kaç kendiniz bilmezin bizlere ve futbolcularımıza attığı taşlar.. Başlangıç tuğlasını koyduğumuz dostluk binasını bir hayli sarsmıştır..
Neyse takımınıza güvenin iyi takım ancak içindeki artizleri barındırmayın. Stadınızı çok beğendim. Bundan sonraki maçlarınızda başarılar.
********PeAcE Gire-BoLu**********

yavuzyuzuak

TİMOFTE ölmedi kalbimizde yaşıyor ama atılan taşlar kalbimize geldi

berusa55

Sevgili Yavuz,

Öncelikle sağsağlim varmanıza sevindik kardeşim. Üç beş kendini bilmez çocuğun yaptığını stada gelen 10 bine yakın insana mal etmek sanırım biraz abes olur. Galibiyetten ötürü sizleri tebrik ederiz. Ne yaptığını bilen ve güzel top oynamaya çalışan bir takımınız var. Play Off ve ilk iki yolunda sizlere başarılar dileriz bundan sonraki maçlarınızda. Ayrıca stadımız için söylediğin güzel sözler için de teşekkürler.

deado

sağ salim varmanıza sevindik.galibiyet için Boluspor u kutlarım.bundan sonraki maçlarınızda da başarılar dilerim.

kuzey55

serdaryuzuak@ biz samsun gol gol yaparken ıslıkladınız.taraftar da o yüzden tepki gösterdi.maç öncesi bilet gişseinden bişet aldınız rahatca gezdiniz kimse bişey söylemedi bile.hatta maçtan önce bolu bolu die tempo tuttu kale arkası.ama siz yanlış yaptınız.yine de birkça kötü olay dısında bişiey olmadı.bunları biz boluda da yasadık.maç öncesi güzeldi ama maç esnasında küfür yedik.bunlar gergin ortamda olabilecek şeyler.takılmamak gerek...

cgr

Biraz geç bir yorum oldu maç ile ilgili ama ne yapayım anca kafam rahata erdi,sinirlerim yatıştı...

Maçta tüm site üyelerine dedigim konu... Su hedefsizlik canımı cok sıkıyor...Boyle maclara inanın gelmek istemiyorum vallahi billahi...
   Takımda ne bi ruh var , ne bi ısırma , ne bi hırs... Ya tamam bolu senden iyi oynayabilir , yenilebilirsin...Dünyanın sonu değil elbet...
Ama biraz saldır be kardeşim... !! Ne bilim sağdan soldan doldur , boğ takımı , pres yap , seyirciyi galeyana getir baskı oluşsun tüm stadda... Ama nerdeee...?!?!?!

Tamamen takımın lig'deki hedefsizliği , protokol'un sahip çıkmayışı ki bugn İstiklal Marşı sırasında sanırım 3-4 kiişi vardı protokol tribününde...ve ve ayrıca yönetimin büyük zaafiyeti , açıklamaları...

Ama tehlike çanları yavaş yavaş çalmaya başlıyor... Bundan sonra da ciddiyetsiz maçlar çıkaracağımızı düşünmüyorum , düşünmek istemiyorum...

Hepimize geçmiş olsun...
[/pre]

yaman55

Alıntı yapılan: yavuzyuzuak - 09 Mart 2009, 01:43:03
Dostlar Bolu'ya sağ salim indik. Bilmiyorum aranızda merak edenler vardır belki.
Yalnız Bolu'da derneğimizde çaylarla kahvelerle ağırlağıdımız Büyük Samsunspor'un taraftarı hiç mi organize olup bizi karşılamayama gelemedi? Emniyet 3 saat oyaladı bizi çıldırttı taraftarı sokmadı merkeze... Otobüsün yarısı kaçtı dolmuşla girdi merkeze. Ben de cezaevi vardı sanırım ordayken kaçtım otobüsten...
Neyse üç beş çapulcunun yaptığını tüm Samsunspor taraftarına mal etmek istemiyorum ama olmadı.. Yenilgiyi hazmedeyip bir kaç kendiniz bilmezin bizlere ve futbolcularımıza attığı taşlar.. Başlangıç tuğlasını koyduğumuz dostluk binasını bir hayli sarsmıştır..
Neyse takımınıza güvenin iyi takım ancak içindeki artizleri barındırmayın. Stadınızı çok beğendim. Bundan sonraki maçlarınızda başarılar.
********PeAcE Gire-BoLu**********

bundan sonraki maçlarınızda başarılar dilerim

red_white

09 Mart 2009, 03:53:39 #759 Son düzenlenme: 09 Mart 2009, 09:37:57 samsuni
şimdi geldim istanbul a bu şerefsizler için o kadar yol geldim yazıklar olsunnn yazıklarrr  bolulu arkadaşlar tebrik ediyorum sizi çatır çatır oynayıp bizi yendiniz 3 5 tane kendini bilmez çocuk yüzünden Samsunspor taraftarına yüklemeyin yapılanları..

Sercan sen bir terbiyesizsin

beşnumara

maçı izleyemediğim için bütün maç yorumlarını okudum.özellikle her zamanki gibi bazı abilerimizin yorumlarına dikkat ettim takımın nasıl oynadığını öğrenebilmek için. maç için konuşabileceğim pek  bir şey yok aslında söylenmesi gerekenleri arkadaşlarımız abilerimiz söylemiş. benim söylemek istediklerim maç dışı olaylar.hafta içi yaşananlar sercanın kadro dışı bırakılmayışı üstelik 11de maça çıkarıp bir de utanmadan penaltı kullandırmak. bunlar samsunspor tarihinde görülmemiş olaylar tıpkı geçen sene altyapımızdan kayserispora oyuncumuzu armağan ettiğimiz gibi.ben ilk defa böyle bir disiplinsizlikle karşı karşıyayım. bu takımda turgut oynatılacak diye sercan oynatılacak diye bazılarının yediği futbolcuları hepimiz az çok biliyoruz.üstelik arkalarına da basını alarak bu işleri yaptılar.sercanı hafta içi yaptığı hareketten dolayı hangi akla hizmet kadro dışı bırakmazsın hoca.bu nasıl bir otoritedir.bu nasıl bir samsunsporluktur.sen bütün samsunsporlulardan farklı ne düşündün çok merak ettim açıkçası. biz seni samsunsporlu biliyorduk.hadi başkan samsunsporlu değil.başkandan beklemeyiz bu işleri ama sen hangi akla hizmet yaaa.sevgili ahmet abiydi heralde çok güzel bir resim koymuş.insanlar sevdası uğruna nelere katlanıyorlar da maça geliyorlar.sizlerin davranışlarını görmek için mi? birbirinize çektiğiniz ve üstüne bi de utanmadan sıvadığınız "restler" için mi?  bir de bolulu yavuzyuzuaktı heralde üyemiz.samsunspor taraftarına bazı şeyleri mal etmemek lazım demiş.yaşını bilmiyorum ama genel konuşacağım. ahmet çakırın kitap gecesi ile ilgili yazısında samsunspor taraftarlarının değiştiğini, deplasmanlara gidildiğinde samsun taraftarının önceden nasıl davrandığını şimdi nasıl olduğuna az çok değinmiş.samsunspor taraftarının şuanki haline dua  edelim öncelikle.hem samsunspor taraftarı o kitap gecesine katılan taraftarlar gibidir.gerisi hikayedir.o size taş atanların pislik yapanların da niyetleri hep farklıdır.ben yıllardır onların samsunsporlu olduğuna inanmıyordum inanmıyorum da. bi arkadaşımız çok güzel bir şey yazmış. büyük tribün sevgi ve saygıdan geçer demiş. bu bahsettiğimiz size atar gider yapanlarda ne sevgi vardır ne de saygı vardır. sen bu sitedeki arkadaşların abilerimizin beraber maç izlediği yerde öncelikle bir maç izle veya deplasmana git sonra muhasebeni yap kimler samsunsporluymuş kimler çapulcuymuş.

son son söylemek istediklerim ise: bu takımda artık ben sercan ve turgut gibi daha topçu olmadan kendini yıldız zanneden şahısları istemiyorum.2 sene önce sercan da yoktu turgut da yoktu. bunları göndersinler.altyapıdan ne sercanlar se sefalar ne turgutlar gelir.bunlar samsunsporun bu ligde olduğunu değerlendirmiyorlar.bir de şimşek_55'e kısa bir şey söyleyeyim: arkadaşım bu site sadece samsunsporluların sitesi. biz menfaatçi değiliz.buralara girip birilerinin avukatlığını yapma.samsunsporlu yüreğin varsa aramıza katıl başka niyetin varsa kibarca defol git.
bundan sonra yönetim ve teknik heyet samsunspor tarihinde hiç görülmeyen karaktersizliklere rezilliklere göz yumacaksa ve yummaya devam edecekse artık  kendimi kasmayacağım.boşuna üzüyoruz kendimizi.kim için ne için? haftaya da rize deplasmanına bazı karaktersizlerin peşine de gidecek varsa onlara da slm olsun!

celebi

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Mart 2009, 18:51:13
Pekı su var herkez  elını vıcdanına koysun .Sercan o penaltıyı atıpta  samsunspor bu macı kazansaydı aynısını  yazacakmıydık arkadaslar???

varsayımlar üzerine değilde olanlar üzerine konuşulur genelde. ve ben de bir önceki gün idmanda sıkıntı oluşturan adamı penaltı başına gönderilmesini bir tuhaf buluyorum

veis

sercan efendi öncelikle sırtını arkadaşlarına dönüp de antremanı terketmeyecek ama onda suç yokki ercüment hoca 11 tane topçudan kalkıp ona penaltı atdırırsa sonumuz bu olur.hatda sercana sen nasıl forma verirsin bukadar mı acizleşdi samsunsporun o kutsal forması.ntv sporda gs nin antremanı vardı ve pafdan gelen 18 yaşındaki alparslan maç içinde kendisine faul yapıldı diye bülent hocaya hoca diye seslendi diye bülent korkmaz kendisine öyle bir seslendiki çocugun ayakları titredi ama bizim sercan efendiye ercüment hoca seslenmesine ragmen adam dönüpde gelmedi bile ve tesislerden arabasına binip uzaklaşmış.laa oglum sen kimsinde samsunspor hocasına tirip yapıyorsun veya ercüment hoca bu nasıl disiplinsizlik ve sen bu adama ödül verip forma şansı veriyorsun.biz maçı degil degerlerimizi formamızı kutsallıgımızı kaybediyoruz yoksa giden 3 puan olsa üzülmem bile.

şimşek_55

şimşek_55'e kısa bir şey söyleyeyim: arkadaşım bu site sadece samsunsporluların sitesi. biz menfaatçi değiliz.buralara girip birilerinin avukatlığını yapma.samsunsporlu yüreğin varsa aramıza katıl başka niyetin varsa kibarca defol git.

1 . ben burada  samsunspor taraftarı olarak yazıyorum. Dıkkat edersen hocayı veya herhangı bır futbolcuyuda  savunmuyorum . HErkez  yazdıklarında haklıdır dıyorum. Uslubun cok kotu defol gıt ne demek.

varsayımlar üzerine değilde olanlar üzerine konuşulur genelde. ve ben de bir önceki gün idmanda sıkıntı oluşturan adamı penaltı başına gönderilmesini bir tuhaf buluyorum

2.Bu konuda haklısın. Penaltıyı Sercanın atması hata olabılır.

3.VEis kardesımın yazdıklarının altına ımzamı atarım. YAlnız Gs Turk futbolunda  nerede  SAmsunspor nerede.O paftakı oyuncunun lıgden talıbı varmı. SErcan sene basında  SAmsunspora ımzayı bıle zor attı. Bırcok talıbı oldugu soylenıyor. Hocayı takmamasıda bu sebeple olabılırmı dıyede  sorgularsak daha ıyı  olur kanısındayım kardesım.TAmamlama acısından.

Syg

pitbul055

Kova Hasanımı? Top ayağına her geldiğinde yüreğimizi ağzımıza getiren Veyselimi? Dengesiz Turgayımı? Hep aynı Canamı? Yerlerde sürünen Oktayımı? Sağa sola Eşşek gibi çifte atmaktan başka birşey yapmayan Ömüremi? G.tü kalkan Muratımı? Manita peşinde daha fazla koşan Sefayımı? Artis Sercanımı? Oğlan Turgutumu, Ruhsuz Burhanımı? Bu statda Samsuna koyy diye bağıran bolu taraftarının yanına gidip Atkı dilenen kale arkasındaki Taraftaramı? Bu takıma sahip çıkmayan siyasilerimi eleştirelim.YAZIKLAR OLSUN HEPSİNE.

Bolulu taraftara ve futbolculara gereken tepkiyi gösteren S.B.Ç taraftar gurubundaki arkadaşlara teşekkürler.