Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

kadir55ist

bu takımın yaş ortalaması 22 bank asyanın en düşük bütçeli bir kaç takımından biri kaç senedir iyi başlanamayan sezonlar her dönem başkan ve en önemlisi ekonomik sıkıntılar kaç sezondur istikrar yok. bizde kızıyoruz bağırıyoruz ama bazı gerçekler var bu takımın süper lige çıkması çok zor bence bu zorluklarda bu puanlar bu çocuklarla iyidir diyorum iki hafta öncesi bu takım bizi playoff için bile umutlandırmıştı .
bardağın dolu tarafına bakalım lütfen...
bizim sevdamız şampiyonlukla başlamadı ki ...

Gaziosmanpaşalı3455

saolasın sercan bir maçı nasıl katlettin cümle alem gördü içimden neler geçiyor bir bilsen senin her tarafın topçu olsa biz seni paraya boğsak ne yazar..

**KaR6**

sefa vurur uzaktan, affettirir kendini.. Turk filmlerinde öyle olur ya hep..

mahserxxx

55__Gurbet__55

biz banko 5 sene cikamayiz böyle giderse hatta hic cikamayiz

Sadece Samsunspor

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: kadir55ist - 08 Mart 2009, 16:14:48
bu takımın yaş ortalaması 22 bank asyanın en düşük bütçeli bir kaç takımından biri kaç senedir iyi başlanamayan sezonlar her dönem başkan ve en önemlisi ekonomik sıkıntılar kaç sezondur istikrar yok. bizde kızıyoruz bağırıyoruz ama bazı gerçekler var bu takımın süper lige çıkması çok zor bence bu zorluklarda bu puanlar bu çocuklarla iyidir diyorum iki hafta öncesi bu takım bizi playoff için bile umutlandırmıştı .
bardağın dolu tarafına bakalım lütfen...
bizim sevdamız şampiyonlukla başlamadı ki ...

Arkadaşım söylediklerine harfiyen katılıyorum burada neden Play-off mücadelesi verilmiyor neden maç bu yüzden kazanılmıyor tartışmasında yada eleştirisinde değiliz altaki rakiplerimizin puan durumları belli rizede bu takım bence kazanamaz o zaman bakın burada neler konuşucaz..

celebi

hapsinin bu mübarek günde diyecek birşey bulamıyorum >:( >:( >:( >:(

55__Gurbet__55

Sony

ILUVATAR

abi gel deli olma site 2 kisi cikiyor butun takimi berbat ediyor biri son vurus acizi turgut digeri  havalarda olan sercan yazik yazik ....bu kadar kisiyi strese sokmanin uzmenin alemi yok ..elbet sizdende cikar bu bize yasattiginiz  uzuntuler ... >:(

furkan5534

**KaR6**

Bunların Allahı kitabı kalmamış.. yazıklar olsun, nefret ettirdiler.. Şampiyonlugunda play off unda değilim, elaleleme madara etmeseydiniz yeterdi! SAMSUN yine yenildi SAMSUN..

Kadir ÇELEBİ

Dk 87 Samsunspor'da Veysel sarıkart görüyor