Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Dk 69 Samsunspor'da Murat'a sarıkart görerek haftaya cezalı duruma düştü

Bakın şimdi bu maçın önemi birazdaha artıyor haftaya turgut ve murat yoklar kadro kapasitemiz belli egerki puan alamayıp haftayada aynı durumu yaşarsak o zaman ılımlı arkadaşları görürüm ben burada arkadaşlar ne yapıp edip bu maçı çevirmeliyiz yoksa çok sıkıntı çekeriz... >:(

mahserxxx

yav her sene böle aynı terane..samsun bu dönemlerde bi iki maç alır yükselir biraz taraftar da heyecanlanır aha çıkacaz bu sne die..ama sonuç hep hüsran hep hüsran..eskişehir 14 sene süperligden ayrı kaldı bizde:

D    Ö   N   E   R   İ   Z     E   L   B   E   T

celebi

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 08 Mart 2009, 16:01:42
ama sercanın yerine oynuyacak oyuncuda yok malesef, solak kim var bu takımda

ben onu söylemiyorum kendi kendine bir taafları kalmış olan bir futbolcuya penaltı attırmanın mantığını anlama kgüç

samsunmania

Oktay da sarı gördü. Nasıl bir gün bu ya. Kabus.

jean

puan alamazssak lmigde kalmaya oynicaz cok buyuk sikitilar bizi bekliyor ne yazikki haftayada yenemeyiz

furkan5534

sercannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn >:( >:( >:( >:( >:( Allah Kahrtsın

Gaziosmanpaşalı3455

bluegreen55

Birazda çocuklara değil hakemlere yada bunu sağlayanlara kızmak lazım.Çocuk en fazla sarı görecekken kırmızı yedi güngören maçında 10 kişi kaldık ve yeneceğimiz bir maçı yenemedik. Takımda yerini alamadı Orduda yine hakem hataları oldu öne geçtiğimiz maçı kaybettik.5 puan kafadan gitti.Moraller gitti onlarda gençler daha...

Kadir ÇELEBİ

Dk 72 Gökhan Yaklaşık 45 metreden serbest vuruş kullndı sert vuruşunu kaleci topu kornere çeldi. Samsunspor üstüste 3 korner kullandı ancak sonuç alınamadı

bu maçı zor çeviririz  :-[

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: celebi - 08 Mart 2009, 16:03:33
ben onu söylemiyorum kendi kendine bir taafları kalmış olan bir futbolcuya penaltı attırmanın mantığını anlama kgüç

ama bunun içinde hocayı hemen istifaya çağırmaya gerek yok bu takımı azda olsa adam eden ercüment hocadır hayrettin sonra bu takım galibiyet almaya başladı, bardağa bide dolu tarafından bakın hiç umudumuz yokken geçen haftalarda playoff şansı bile yakaladık bunda hocanın etkiside vardı

mahserxxx

yalnız arkadaşlar haberexen 10 dk geriden gelio belirtim gerçek dk ka şuan 82

samsunmania

Yine bir kaleci bizim maçta fırtına. Ne büyük başımız varmış. Milletin bilmem neresi sadece bize kalkıyor.

55.hakan

Alıntı yapılan: mahserxxx - 08 Mart 2009, 16:07:11
yalnız arkadaşlar haberexen 10 dk geriden gelio belirtim gerçek dk ka şuan 82
mackolik 5 dakika ileriden gidiyor

furkan5534

celebi

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 08 Mart 2009, 16:05:41

ama bunun içinde hocayı hemen istifaya çağırmaya gerek yok bu takımı azda olsa adam eden ercüment hocadır hayrettin sonra bu takım galibiyet almaya başladı, bardağa bide dolu tarafından bakın hiç umudumuz yokken geçen haftalarda playoff şansı bile yakaladık bunda hocanın etkiside vardı

dediğiniz gibi olsun.