Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

menteşoğlu55

Boluspor maçı neden önemli?

1 - Giresunspor ve Orduspor bugün maçlarını kazandı. Giresun ile aramızdaki puan farkı 4'e düştü, Orduspor 2 puan üzerimize çıktı...

2 - Adana, Karabük ve Güngören gibi bizim altımızda yer alan takımlar maçlarını kazandığı taktirde bizim Bolu karşısında alacağımız bir mağlubiyet durumunda işler bizim için sarpa sarar.

3 - Bolu karşısında alınacak bir mağlubiyet sonrası Samsunspor'da bütün herşey alt-üst olur ve takım artık tamamen ligde kalmak için çabalama mecburiyetinde kalır.

4 - Bütün bunların yaşanmaması ve üst için bana göre çok gerçekçi olmayan -Play-Off- umudunun korunabilmesi için Boluspor karşılaşması kazanılmalıdır.

5 - Aksi durumda bu genç kadronun düşme-kalma maçlarında yaşayacağı stresin, yönetimin bırakma arefesinde olmasının, deplasmanlardaki kötü grafiğimizin bizi çok zor günlere götürebileceğini düşünüyorum.

yavuzyuzuak

İyi dileklerini için teşekkür ederim. Sora sora bağdat bulurun.. ama bağdat bombalanır diyip siyasi içerikli mesaj verip son vereyim sohbetimize... :)
Samsunda görüşmek dileğiyle...

**KaR6**

@menteşoglu55

abicim daha neler oluyor bize yansımayan ama konustugumuz zaman kotu oluyoruz biz.. yeter ki basarılı olsunlar da gerisi muhim değil ne diyelim..

yaman55

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 07 Mart 2009, 21:05:46
Boluspor maçı neden önemli?

1 - Giresunspor ve Orduspor bugün maçlarını kazandı. Giresun ile aramızdaki puan farkı 4'e düştü, Orduspor 2 puan üzerimize çıktı...

2 - Adana, Karabük ve Güngören gibi bizim altımızda yer alan takımlar maçlarını kazandığı taktirde bizim Bolu karşısında alacağımız bir mağlubiyet durumunda işler bizim için sarpa sarar.

3 - Bolu karşısında alınacak bir mağlubiyet sonrası Samsunspor'da bütün herşey alt-üst olur ve takım artık tamamen ligde kalmak için çabalama mecburiyetinde kalır.

4 - Bütün bunların yaşanmaması ve üst için bana göre çok gerçekçi olmayan -Play-Off- umudunun korunabilmesi için Boluspor karşılaşması kazanılmalıdır.

5 - Aksi durumda bu genç kadronun düşme-kalma maçlarında yaşayacağı stresin, yönetimin bırakma arefesinde olmasının, deplasmanlardaki kötü grafiğimizin bizi çok zor günlere götürebileceğini düşünüyorum.

güzel bi yorum getirmişsin menteşoğlu ben 4-5 maçtır söylüyorum biz düşmemeye oynuyoruz daha rahatlayamadık play-off tan bahsetmek bence bu sene için zor

55Bafra55

s.a.
İnşallah dostça maç olur,Bolu'daki maçta dostluk ön plandaydı.Beraberlik maçı gibi görünüyor ama İnşaallah 3 puan Samsunsporun olur.

yaman55

55Bafra55

Alıntı yapılan: yaman55 - 07 Mart 2009, 21:34:56
Aleyküm selam siteye hoşgeldin kardeş

Teşekkürler,hoşbulduk.Samsun'a selam.

bluegreen55

Yenersek 7. yada 8. yiz ve 6. ile aramızdaki fark 4 puana inecek. Bence buna odaklanalım taraftarlar olarak.

Akyol

iyi düşünelim iyi olsun arkadaşlar maça gelebilen imkanı el veren herkes gelsin gelemeyenler dualarını esirgemesin her zaman söylüyorum bu takımın kimsesi yoksa BÜYÜK TARAFTARI var.

55.hakan

taraftarın hava koşulları ne olursa olsun takımı yalnız bırakmayacağını düşünüyorum ,çünkü içerde iyi oynuyoruz inşallah bu büyü boyulmaz içerde gol pozisyonu harcama gibi bir lüksümüz yok burhan ve muratın gereğini yapacaktır

GençKozluklu

07 Mart 2009, 23:51:56 #235 Son düzenlenme: 07 Mart 2009, 23:56:55 GençKozluklu
Yarın ki Bolu maçına Kozluk'tan 25 kişilik grup geliyor. Bu maçı alırsak Rize maçına da gidilecek. Yeni atkılarıyla çok güzel olacak.

GENÇ KOZLUKLULAR'ın Kozluk ayağı bu aralar seçim bereketini yaşıyor.  :P

yaman55

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 07 Mart 2009, 23:51:56
Yarın ki Bolu maçına Kozluk'tan 25 kişilik grup geliyor. Bu maçı alırsak Rice maçına da gidilecek. Yeni atkılarıyla çok güzel olacak.

GENÇ KOZLUKLULAR'ın Kozluk ayağı bu aralar seçim bereketini yaşıyor.  :P

Helal olsun size

deado

bu maçı kazanacağımıza inanıyorum.her türlü seyirci de yerini alıp takımı destekleyecektir.

Yalnızca BİZ

celebi