Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

kuzey55

08 Mart 2009, 22:50:32 #720 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 22:54:44 kuzey55
ayrıca hersey bir yana hakem cidden bizi katletti.zatedn bu hakem uğursuz demiştim maçtan önce.bolu rizeyi de bu hakemle 1-4 yenmişti.bu uğursuz sefrsizler giresuna da 0-4 yenilmiştik.inş bi daha vermezler bu cunup herifi bizim maçlara.

mahserxxx

ulan be hep aynı hüsran hep aynı hüzün ah adnan şenses dinleyesim geldi...doldur be meyhaneci boş kalmasın kadehim

berusa55

Sercan! Taraftar bir yere kadar kardeşim. Taraftarın sabrını denemeye kallkma!

Yalnızca BİZ

samsunmania

Kaçan penaltıyı defalarca izledim. Bu herif harbi derecede psikopat. Normal bir insan o pozisyonda bu hareketi yapamaz. Kaleci yattıktan sonra kalkıp topu yakalıyor.

ramcQ_55

08 Mart 2009, 23:00:46 #725 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 23:16:59 samsuni
ızdırapmı desem cilemi desem acıkcası rezil olduk rezil
alay konusu olduk dalga geceyolar artık amatör takımlar

yazık gercekten cok yazık
o cile ceken yağmur camur demeden maclara gelen fedakar büyük SAMSUNSPOR taraftarınamı üzülsem yoksa dünyanın parasını alıpda paramız yok paramızı vermiyolar parayı bahane ederek antrenmanlara cıkmayan acız diyen futbulcuların şerefsizliğinemi ağlasam

klübün parası yokya kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanıyolar sercanlar sefalar defolun gidin lan burdan defolun lan defolun

mahserxxx

sadece serkan diilki adam gibi oynayan topçu sayısı 1 bilemedin 2

kuzey55

3 maç daha kazanmamız gerek artık burhanı kenara cekip HAKAN AKMANI oynatmalı hoca.diğer şans bulamayan gencler oynamalı.

ramcQ_55

muratında cezası bitti dedik yine kırmızı kart gördü yaa arkadaş bunlar ne ayak yaaa sanki anlaşmışlar gibi  >:( >:(

mahserxxx

bence taraftar antremana gidip ercüment hoca ve sercanın üstünde baskı kurması protesto etmesi lazım (protesto sadece sercana..haftaya kadro dışı kalmassa hocaya da)

HoliganSamSunLu

maın skorunu öğrendiğimde şok oldum açıkçası tamam yenilgi olabilir ama 4-1 de ne oluyor bu ne kepazelik

kaptan 55

sercan,sefa bunlar sezon bitmeden yol vereceksin paran mı yok git amatöre ne topçular var al götür sezon başı kampa zaten alıştık pazarlaarı azablı geçirmeye ama en azından sahada ruhhuyla,yüreğiyle top oynayan futbolcular görmek istemek bizimde hakkımız bugüne kadar hep kendi çocuklarımızın bu formayı giymesi gerektiğini düşünürdüm ama görüyoruz ki ilk önce bizi satanlar kendi çocuklarımız sefa ve sercan örnekleri gitsinler bakalım hani samet nerde hani armağan nerede hani caner nerde gitsinler ben eminim gittikleri sezon ortasında beni geri alın diye yalvarmaya başlarlar

şenol55

şimşek_55

Avrupa gol kralı  abılerı  sefa ıle sercanıda  satar  bır takıma  merak etmeyın. KEndısı  zaten omur boyu samsunu  satarak gecındı bu cocuklarıda satarlar dıye dusunuyorum. Ama ınsallah 50.000 tl ye olmaz.Cunku Samsunsporun paraya ıhtıyacı var.

Cadde55

Maç hakkında hiç biryorum yapmak istemiyorum, ama bu sezon bir daha bu tribünleri göremezler, maçtan sonra bilet gişelerinin önünde bekliyoruz, yaşlı teyzenin biri söylene söylene gidiyor "çiftlikte gezip tozmaya benzemez.a........" gerisini anlayamadım, yazık gerçekten,,,

maçtan bir kaç kare