Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

Mert

Bu maçta hasanın cezalı olması dezavantaj.Ordu evinde iyi oynuyor fakat biz bu gazla orayı da fethederiz.Bu maçtan da galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum.

bluegreen55

Kırmızı kart ve uydurma penaltılar olmazsa gidip yenecez. Oyuncular dikkat etmeli hazırlanmalı psikolojik savaşa.

55.hakan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Şubat 2009, 21:21:33
Haydaaaa Hasanın cezalı olması fena ...  :-X
TFF sitesinden baktım hasan ın 2 sarısı varmış dolayısıyla cezalı değil...

ölümüne_55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Şubat 2009, 22:27:33
TFF sitesinden baktım hasan ın 2 sarısı varmış dolayısıyla cezalı değil...

o zaman çok iyi hasan iyi kaleci ve iyi motiveyle çıkıyor sahaya  ALLAH  yüzümüzü kara çıkarmasın inş orduda 3 puanı alalım

samsunmania

Hasan bu formu ile olmazsa olmazlarımızdan. Cezalı olmamasına çok sevindim.

55.hakan

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 22 Şubat 2009, 22:52:53
Hasan bu formu ile olmazsa olmazlarımızdan. Cezalı olmamasına çok sevindim.
böyle zor bir deplasmanda onun tecrübesine ihtiyacımız var burhan da tamamen iyileşirse iyi olacak murat da bolu maçında iyi bir dönüş yapar artık

samsunmania

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Şubat 2009, 22:55:30
böyle zor bir deplasmanda onun tecrübesine ihtiyacımız var burhan da tamamen iyileşirse iyi olacak murat da bolu maçında iyi bir dönüş yapar artık

Temennimiz bu yönde. Ancak maşaallah eksiklere rağmen takım saat gibi tıkır tıkır işliyor.

Sadece Samsunspor

murat gibi bi eksiğe rağmen lider manisayı devirdik, şimdi deplasmanda olacağız ama murat var ve tabiiki samsundan gidecek olan taraftarlar var bu maçta bizim inşallah

55.hakan

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 22 Şubat 2009, 22:57:15
Temennimiz bu yönde. Ancak maşaallah eksiklere rağmen takım saat gibi tıkır tıkır işliyor.
o zaman takım olmuşuz demektir

Mert

Arkadaşlar hasanın ordu maçında cezalı olduğunu ben söylemiştim.Demekki yanlış biliyomuşum hepinizden özür dilerim...

55.hakan

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 22 Şubat 2009, 22:59:05
murat gibi bi eksiğe rağmen lider manisayı devirdik, şimdi deplasmanda olacağız ama murat var ve tabiiki samsundan gidecek olan taraftarlar var bu maçta bizim inşallah
murat bu maçta da cezalı  :-[

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Şubat 2009, 23:02:56
murat bu maçta da cezalı  :-[

aaa doğru ya 2 maç ceza almıştı o zaman hakan,ömür ve oktayın daha çok çalışması lazım ayrıca hakanda artık canlı bomba gibi dolaşmayı bırakmalı tamam savaşcı olacaksın ama o kadarda değil her maç sarı kart yenirmi ya

55.hakan

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 22 Şubat 2009, 23:06:02
aaa doğru ya 2 maç ceza almıştı o zaman hakan,ömür ve oktayın daha çok çalışması lazım ayrıca hakanda artık canlı bomba gibi dolaşmayı bırakmalı tamam savaşcı olacaksın ama o kadarda değil her maç sarı kart yenirmi ya
murat ın yokluğunda mecburuz ona ben hoca olsam koçum hakan karşı tarafı eziyo musun biçiyo musun napıyosan yap ama takımı eksik bırakma derim başka türlü oynayamıyor adam,en azından adamları yıldırıyor biraz

ali ihsan

Hakan'a millet bizi biçer diye yanaşmıyor lakin bizim ki yok yere rakibe salça oluyor.

Kaya

Benim bildiğim Samsuni abimiz bu maça site adına araba kaldırır :P