Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

CriminaL

olay çok basit arkadaslar..takımda para yok topcu parasını alamıyor ve resmen ya para bulursunuz yada bunlar olur der gibi hareketlerde bulunuyor..ercü hoca bu adamı kadro dışı bıraksa ne olacak yerine kim oynayacak?? takım o zaman küme düşmezmi? yada topcular kendi aralarında gruplasarak eski gunlerdeki gibi idmanlara cıkmama kararımı alsınlar ? topcuların eline dustuk işte para mara almıyoruz diyerek rest cekiyorlar benim düsüncelerim bu yonde..
bazı arkadaslar para cezası versin demisler..Kulup topcuya para vermiyorki hangi para cezasından bahsediyoruz..
Ayrıca sen bu adamlara bu parasızlıkta donupte laf edersen adam sozlesmesını tek taraflı fesh eder..boylece de tek kuruş para giremez samsunspor'a biraz ince düşünmekte fayda var derim futbolcular sizden bizden kurnaz arkadaslar bunlar herseyin cinliğini biliyor yapmayın..Kulupte takır takır paralar odense maddi durum yerınde olsa bunlar bu hareketleri yapabilirmi?
Adam sonuna kadar hatalı buna hiçbirsey demiyorum ama bulundugumuz durum ortada o yuzden yapacak fazla birşey yok..adamı kadro dışı bırakamazsın tek taraflı fesh ederse 5 kurus para kazanamazsın.bide tff ye para alamadım der temlik koydurur uğraş dur..ne yazık ki paramız da yok huzurumuzda..

gozgoz yýlmaz

Başka bir platformda Samsunsporlu bir taraftarın yorumu. Bence çok doğru tespitler var. Bu sitedekileri tenzih ederim ama Samsunsporla ilgisi olmayan bazı tipler sızıyor aramıza.

Herkese küfür ederek ne kazanabilirler? Samsunspor'u sevmek en çok küfür etmek midir?

AlıntıBoluspor'u kutlarım. Penaltıyı atsa idik farklı olabilirdi ama bunlar mazeret değil. Bence Bolu ilk 2'de bitirip direkt çıkacak Süper Lige.

Şurayı iyi anlatmak isterim. Samsunspor taraftarı diye tekvücut birşey yoktur. Bizim gibi mağlubiyet rüyalarına giren Sasunsporlular olduğu gibi bildiğin serseriler de var o statta. Ve ben sırf Samsunsporluyum diyor diye -ki inanmıyorum asla- beş para etmez insanları savunmak için kendimi yormayacağım artık.

Evet, Bolulular yapmaması gereken birşey yaptı ve bizim tezahüratın arasına girdi. Ondan sonra da beklediğim şey oldu, hemen küfür. Araya girmese başka bir sebep bulup yine söverlerdi. Bu vatandaşlar kendi aralarında da sövüyorlar birbirlerine. Küfür onlar için vakayı adiyeden. Orada aklı başında davranacak tek grup Şirinler'dir ama onlar da uzak kale arkasında.

Timofte için pankart açmışsınız, ben göremedim ama çok teşekkür ederim. Fakat şunu unutmayın, Timofte bizim tribün liderimiz değildi. Yani pek çok insan onu tanımaz. Onu seven insanlar genellikle bazı gruplarla ilgisi olmayan Samsunsporlulardır. Bir de Şirinler grubu iyi bilir, tanırdı. Yani bir kesim için Timofteymiş, Nuri Asanmış fark etmez. Serseriliğe devam ederler. Gerçek Samsunspor taraftarı sizi alkışladı 3.golden ve maçtan sonra, şehirde de rahatça gezdiniz, herhangi bir taciz olmadı. Sadece kötüleri görmemenizi tavsiye ederim.

Bizdeki bu çok başlılık devam ettikçe, gerçek Samsunsporlular mahcup olmaya devam eder. Sayımız çok ama kalite düşüyor her geçen yıl daha da. Mağlubiyete ben üzüldüm, taşı ben atmadım, küfrü ben etmedim fakat yine de özür dilerim.

Bunu bir özeleştiri olarak kabul edin.

Maça gelirsek, eğer o penaltıyı bir gram beyni olan bir futbolcumuz atsaydı gol olurdu ve baskılı oyuna tüm tribünler de eşlik edince maçı çevirirdik. Hakem çok berbattı. Murat'ı oyundan atması tam rezillikti. Zaten ondan sonra koptu oyun. Ilgar Gurbanov'u ama özellikle İlyas'ı çok beğendim. İlyas tam bizim takıma lazım bir adam aslında. Hem iyi bir organizatör hem de iyi bir ağabey olurdu ama bizdeki bu ******* bş. bld. si olduğu müddetçe, fiyat koyamadığım vekiller oldukça sahipsiz şehrin sahipsiz takımı kalmaya devam ederiz. Devre arası oyuncu alamadığımız gibi 4 oyuncuyu kadro dışı bıraktık.

Ayrıca bugün sahada olsa oyunu çevirtebilecek bir isim olan Serkan Aykut'u idmana gelmedi diye kadro dışı bırakıp, futbolu da bıraktıran yönetimin artistin öde gideni Sercan'a ne gibi bir yaptırım uygulayacağı da merka konusu tabii. Daha futbolcu olmayı beceremeden artist olmuş bazıları. Artist de olabilirsiniz, futbolcu da olabilirsiniz ama kaç yaşına gelirseniz gelin bu karaktersizlikle asla adam olamazsınız.

Neyse, bu sezon da yalan oldu.

CriminaL

sayfayı 55'e tamamlayalım da kapatalım konuyu

celebi

kaptan 55

YaşarDoğu

Kais

Alıntı yapılan: yavuzyuzuak - 09 Mart 2009, 01:43:03
Dostlar Bolu'ya sağ salim indik. Bilmiyorum aranızda merak edenler vardır belki.
Yalnız Bolu'da derneğimizde çaylarla kahvelerle ağırlağıdımız Büyük Samsunspor'un taraftarı hiç mi organize olup bizi karşılamayama gelemedi? Emniyet 3 saat oyaladı bizi çıldırttı taraftarı sokmadı merkeze... Otobüsün yarısı kaçtı dolmuşla girdi merkeze. Ben de cezaevi vardı sanırım ordayken kaçtım otobüsten...
Neyse üç beş çapulcunun yaptığını tüm Samsunspor taraftarına mal etmek istemiyorum ama olmadı.. Yenilgiyi hazmedeyip bir kaç kendiniz bilmezin bizlere ve futbolcularımıza attığı taşlar.. Başlangıç tuğlasını koyduğumuz dostluk binasını bir hayli sarsmıştır..
Neyse takımınıza güvenin iyi takım ancak içindeki artizleri barındırmayın. Stadınızı çok beğendim. Bundan sonraki maçlarınızda başarılar.
********PeAcE Gire-BoLu**********

bizim için kullandığın 3-5 çapulcu lafını kullnırken dikkat et dostum.biz orda Samsun gol gol yaparken sizin çapulcu nie düdük çalıyordu.akıllı olun birde bizi kirletmeyin.helal olsun geldiniz gezdiniz Samsun'da kimse size bir laf söylemediki yanımdaki adamıda ben tuttum abi bunlar bize kardeş diyorlar bırak dedim.o 3-5 çapulcu sizin aranızda.staddaydın ama konuyu bilmiyorsun gelmiş buraya laf yazıyorsun.neyse sağ salim gittiniz.iyi takımsınız.Allah yolunuzu açık etsin.birde bişe sorcam aranızda ankara gücü taraftaları varmıydı?

Efsane Meskenler

AlıntıKova Hasanımı? Top ayağına her geldiğinde yüreğimizi ağzımıza getiren Veyselimi? Dengesiz Turgayımı? Hep aynı Canamı? Yerlerde sürünen Oktayımı? Sağa sola Eşşek gibi çifte atmaktan başka birşey yapmayan Ömüremi? G.tü kalkan Muratımı? Manita peşinde daha fazla koşan Sefayımı? Artis Sercanımı? Oğlan Turgutumu, Ruhsuz Burhanımı? Bu statda Samsuna koyy diye bağıran bolu taraftarının yanına gidip Atkı dilenen kale arkasındaki Taraftaramı? Bu takıma sahip çıkmayan siyasilerimi eleştirelim.YAZIKLAR OLSUN HEPSİNE.

Bolulu taraftara ve futbolculara gereken tepkiyi gösteren S.B.Ç taraftar gurubundaki arkadaşlara teşekkürler.

bak bilader her şeyine katılıyorum ama bu yazına katılamam ''bolu taraftarının yanına gidip Atkı dilenen kale arkasındaki Taraftaramı?''  nemek atkı dılenmek felan bız gecen sene boluyo gıdemedık grup olarak ama gıdenler bızı mactan once karsıladılar guzel muhabbetler oldu felan dıyodu mıllet bızde mactan once bolu dıye bagırdık onlarsa samsun dıye bagırdı o zaman kadar guzeldı fakat anlamsız bır sekılde bız maratonla karsılak yaparken duduk felan calıp sesımızı bastırmaya calıstılar halıylşe tepkıde aldılar ama devre arasında bızden fazla degıl ıster ınan ıster ınanma 3 kısı yanlarına gıdıp boyle seylere gerek yok felan dedıler hatta bızımkıler degısmıyodu atkıyı bolulular degıstırılım felan demıs bunlarda formelıte ıcabı degıstırmıs ayrıyetten kale arkasındakılerı o kadar kotu elestirmişsin sorunun atkı ıse merak etme mac 1-3 ken bolulular 4-4 dıye bagırıken bu sefer bızde kendımızı tutamadık kufurde ettık hatta bolu atkısınıda bı yaktı ıcın rahat olsun senın hadı allaha emanet ol

pitbul055

09 Mart 2009, 11:26:13 #773 Son düzenlenme: 09 Mart 2009, 11:31:26 edmontdante
Dostlar Bolu'ya sağ salim indik. Bilmiyorum aranızda merak edenler vardır belki.
Yalnız Bolu'da derneğimizde çaylarla kahvelerle ağırlağıdımız Büyük Samsunspor'un taraftarı hiç mi organize olup bizi karşılamayama gelemedi? Emniyet 3 saat oyaladı bizi çıldırttı taraftarı sokmadı merkeze... Otobüsün yarısı kaçtı dolmuşla girdi merkeze. Ben de cezaevi vardı sanırım ordayken kaçtım otobüsten...
Neyse üç beş çapulcunun yaptığını tüm Samsunspor taraftarına mal etmek istemiyorum ama olmadı.. Yenilgiyi hazmedeyip bir kaç kendiniz bilmezin bizlere ve futbolcularımıza attığı taşlar.. Başlangıç tuğlasını koyduğumuz dostluk binasını bir hayli sarsmıştır..
Neyse takımınıza güvenin iyi takım ancak içindeki artizleri barındırmayın. Stadınızı çok beğendim. Bundan sonraki maçlarınızda başarılar.
lan sen kime çapulcu diyorsun.asıl çapulcu sizsiniz  sağ sola küfrediyordunuz maçta.

edmontdante

09 Mart 2009, 11:29:34 #774 Son düzenlenme: 09 Mart 2009, 11:38:11 edmontdante
Tamam 55 de kalsın.

ÖLÜMÜNE  SAMSUNSPOR

ugrass

09 Mart 2009, 21:48:08 #775 Son düzenlenme: 09 Mart 2009, 21:50:36 farUqras
ne biçim bi mcta.. ama anladıgım bi adamın kıcını gereginden fazla kaldırırsan olacagı bu... ;) sercan temizyurek buyuk topcu sanki ronaldınho.. sen kimsinde öyle penaltı kullanıosun lan.ne o laubalilik..samsunspora  yaramaz böyle karektersizler.. samsunsporun kaderyle oynuyosun ya  >:( allahsız herif..

Mert

Arkadaşım boluspor tartaftarını biliriz misafirperver ve sevecen insanlardır.Belkide haklısın birkaç kişinin attığı taşları tüm Samsunspor taraftarına mal etmemek lazım.İlk yarı biz de geldik boluya aynı cefayı polis bize de çektirdi.Ama biz efendiliğimizi bozmadık kaçmadık.Maç esnasında bize yaptığınız hareketleri de biliyoruz yine sesimizi çıkarmadık.Timofte için açtığınız pankartı da unutmayacağız saolun var olun.Ama sen kalkıp da benim hemşehrime çapulcu kelamını kullanırsan burada bozuşuruz.Yaptıkları hatadır ama ben Samsunluma laf ettirmem birader.O yüzden biraz kelamlarına dikkat edersen iyi olur.Size de geri kalan müsabakalarınızda başarılar...

Fahri Gündüz

Samsun Taraftarına Yakışmadı
Samsun girişinden çıkışına kadar yaşanan olaylar dostluğa gölge düşürdü.

Geçtiğimiz yıldan buyana Bolu'da oynanan karşılaşmalarda Boluspor taraftarı Samsunspor taraftarını en iyi şekilde ağırlamış ve tribün liderleri ile de yakından ilgilenmişti. Hafta sonu oynanan Samsunspor Boluspor karşılaması öncesi Samsunspor taraftar liderleri bizlerle iletişim kurmuş bizlerde Samsuna geldiğimizde geçtiğimiz yıl elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Timofte için mezarını ziyaret etmek istediğimiz söylemiştik. Ancak Samsuna girişimizden çıkışımıza kadar Bolu'da gösterdiğimiz misafir perverliği ne yazık ki taraftarımız göremedi. Maçın başlaması ile tahrik edici sözlerle taciz eden Samsunspor taraftarı maç içinde taraftarımızın şov amaçlı çaldığı maç kornasına dahi sinirlenerek tepki gösterdi. Boluspor'un golleri arka arkaya geldikçe tepki giderek arttı ve sürekli küfürlü tezahüratlar yapıldı. Bunla da yetinmeyen Samsunspor taraftarı Maraton tribünden seyircilerimizin olduğu tribüne taş atarak şiddete başvurdu. Yapılan bu tüm tahrik edici hareketler taraftarlarımız alkış tutarak karşılık verdi.
Maç öncesi ve maç sonrası tüm sakinlikleri ile hareket eden Boluspor taraftarları Samsun ili dışına da çıkarken Samsunspor'lu taraftarların taşlı saldırısına uğrarken Samsun taraftarının'da bakış açısını ortaya koydu. Dost elini uzatan taraftarımız alkışı hak ederken  Samsunspor taraftarının yaptığı hareketler unutulmayacağına benziyor.

babaalişo

Alıntı yapılan: yavuzyuzuak - 09 Mart 2009, 02:41:25
TİMOFTE ölmedi kalbimizde yaşıyor ama atılan taşlar kalbimize geldi
bak kardeşim 3-5 gençin taş atmasıyla burda ortam germe taşlama olsaydı gecen seneki eskişehir maçına gir arşivden bak otobüslerinizde cam kalmazdı taşlama sizde  3-5 kişi ile oluyosa tabiki ayrı bişey

yönetici

Arkadaşların isteği üzerine konu 55. sayfada kilitlenmiştir.

Boluspor'a kalan maçlarında başarılar dileriz; rahmetli kardeşimiz Timofte için açtıkları pankart nedeniyle de www.samsunspor.biz olarak teşekkürlerimizi iletiriz.