35- Fatih Şen

Başlatan berusa55, 11 Ocak 2013, 19:02:48

« önceki - sonraki »

burakbas

Abi yanlis anlama ama karakterinden bize ne? Adam cikip aslanlar gibi oynasin, idmanlari kacirmasin yeter !

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ahmetsefa55

Sol Açık

Bence iyiydi, ama çok iyi değildi. Buna karşın çok ama çok hırslıydı. Formasının hakkını vermek için yeteneğinin yetmediği yerde emeğini koyuyor. Helal derim, başka da birşey demem...

Burak

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 28 Ocak 2013, 16:16:44
iyi oyuncu olduğu her halinden belli ama daha ilk maçtan şımartmamak lazım bence. biraz artist gibi geldi bana bide bazı pozisyonlarda ayağını sokmuyor farkındaysanız biraz çekiniyor sanki sakatlıktan. ama orta saha için gayet iyi transfer. umarım hep iyi oynar. karakteri biraz farklı gibi

valla bu sakatlık konusu benimde dikkatimi çekiyor 1.ligde pek sakatlık olmuyor futbolcular genel olarak daha özenli  çünkü her oynamayacakları maç daha az para kazanacaklar sadece Fatih Şen değil genel olarak böyle bence

Kais

İYİ TOPCU AMA COK AGRASİF GIBI KIRMIZI GORMEYE MEYILLI GIBI SANKI

fanatik samsunsporlu

ne kadar güven veriyorsun kardeşim.harikasın

Theofanis Gekas

kilit oyuncumuz fatih,bunu karşıyaka nasıl bırakmış hayret ediyorum,süper ligde çok rahat oynar bence,,tipiyle oyunuyla fiziğiyle tam bir futbolcu

orhan

cgr

Buz adam Fatih  :_nazar >l<

özkan

Fatih olmasın bu ataklar bu kadar olgun olmaz  :_nazar :_nazar :_nazar

kalptenþimþek

:_nazar tek tek dolaşıyorum başlıkları.. eleştirecek futbolcu arıyorum, yok! bulamıyorum..lokman bomba diyorlardı..oraya sallayayım bari bişeyler..

beşnumara

Bence yanlış düşünüyorsunuz. Fatih bu macın genelinde kendi performansina göre kötüydü. Kız gibi oynadı kanımca  ;)

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Şubat 2013, 10:56:34
Bence yanlış düşünüyorsunuz. Fatih bu macın genelinde kendi performansina göre kötüydü. Kız gibi oynadı kanımca  ;)

aynen katılıyorum topa hiç girmiyor. hatta bi pozisyonda sırf ayağını sokmadı diye gol pozisyonu oldu devamında

allum

fatih bu değilll . bence performansını artırması lazım yoksa besim hocanın derdı olabılırr

germencisse

Sihirbazmısın nesin sen Allah aşkına,topu ayağına alışında bana adeta güven veren bir oyuncu,tebrikler fatih..