Teknik Direktör Taner Taşkın

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Haziran 2018, 12:34:54

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Yetersiz bir teknik direktör olduğunu zaten biliyoruz ama bari saçma sapan açıklamalar yapma.
Hiçbir mazereti kabul etmiyorum ben.
İstifa etme ihtimali sıfır, o yüzden gönderilmeli.

Sadece Samsunspor

Ne korkusu lan. Kendi korkunu onlara yaymissindir zaten. Samsunspor hic biseyden korkmaz. Gormus gecirmis bir kuluptur 3 5 capulcu pkklidan mi korkacak. Sokup gelecektiniz yapamadiniz

Raqua55

Lan ne korkusu adamlar sadece mucadele etti. Ilk 10 dakika belliydi Maci kazanamicagimiz. Berbat basladik.5 tane as oyuncu ayni anda nasil kestin anlamadim.Para yok huzur yok para var yine yok. O macdan once ortami germeye devam eden liseli tayfalarada ayrica tesekkurler. Adamlar  maratonu doldurdu.

eprianu

Biz oturmuş "İlk üç hafta rakipler birbiriyle oynuyor, zirveye yerleşir, sezon sonuna kadar öyle gideriz" hesabı yapıyoruz, adam çıkıyor skandal açıklamalar yapıyor.

Sarıyer kazandı, puan farkı 4 oldu. Sakarya da yenerse 5 oluyor. Taner ile devam edersek birkaç haftaya havlu atarız.

Sadece Samsunspor

Su ergen ergen yorum yapip karsi takimi gaza getirenlerede gordugumiuz yerde ayar verelim herkes bize kinleniyor gaza gelior bunlar yuzunden

mehmet yılmaz

Aslında böyle bir günde bir Samsunspor yazısı yazmak bir Taner Taşkın yazısı yazmak anlamına geliyor. Çünkü büyük bir projenin ve zamana dayalı eylem planının en büyük aksayanı bizzat kendisi oluyor.

20 Ocak gibi bizim için manevi değeri ve önemi olan bir günde, Diyarbakır'da Amedspor'a kaybettik. Oysa maç öncesi hepimizin hatta Taner Taşkın'ın da söylediği tek şey, "artık hiçbir mazeretin kalmadığı" idi. Ancak bu bizim için geçerli imiş. Çünkü yine saçma sapan mazeretler bulmaya devam etti.

Evet, maç sonu açıklamaları yine fiyasko. Üstelik bu ilk defa olan bir şey değil. Sarıyer ve Sakarya'da atmosferden etkilendiklerini söylemişti. Bugün de futbolcularını korkmakla suçladı. Çok yazık... Biz Samsunspor'uz, ne atmosferler gördük, ne cehennemlerden üç puanlar çıkardık. Taner Taşkın hangi camiada teknik direktörlük yaptığına müdrik bir adam değil bana göre.

Samsunspor.biz forumuna bakıyorum. 6 sayfa yazı var onun hakkında. En başlardaki birkaç "hayırlı olsun" temennisi dışında bir tane olumlu görüş yok. Üstelik haklı olarak, kazanırken bile eleştirilmiş bir adam. Bu kadar parlak ve pahalı bir projede böyle yetersiz birinin ne işi var?

Yetersiz bir teknik direktör olduğunu zaten öğrendik ama bari saçma sapan açıklamalar yapmasa.

Şu maç için hiçbir mazereti kabul etmiyorum ben. Bu iş için büyük fedakârlıklar yapan Yüksel Yıldırım'ın da kabul edeceğini sanmıyorum. Sosyal medyadaki bazı ifadelerine kızıyoruz ama adam haklı değil mi? Oturup da keyifle bir maç seyredemiyor.

Bence rüyasında bile göremeyeceği maddi ve kulüp şartlarında çalışan biri olarak istifa etme ihtimali sıfır, o yüzden gönderilmeli. Dere geçerken at değiştirilmez güzel bir atasözüdür ancak at diye aldığınız şey at çıkmamışsa, gerekirse dereyi atsız geçersiniz! Bu Taner Taşkın ısrarı sizi de bitirir bizi de!

Bu takım önümüzdeki hafta Gümüşhane'yi yener. Bu bizi yanıltmamalı. Gümüşhane'yi yenmemizi Taner Taşkın bile engelleyemez. Kaldı ki, zayıf takımları zaten yeniyorsun bu ligde. Önemli olan şu gibi maçları kazanmaktır. Ancak biz bunu yapamıyoruz. Taner Taşkın eliyle yapma şansımız yok.

Bence bu takım hocasız şampiyon olur ama Taner Taşkın ile olamaz!

Allah aşkına söyleyin; 18 maç oldu. Hangi maçta hocanın sayesinde kazandık, hangi puanımızda onun bir katkısı var sizce? Bilakis Sarıyer'inden Sancaktepe'sine, Sakarya'sından Hacettepe'sine kadar pek çok puan kaybında varlığının etkisi oldu.

Bu fikrimi mağlubiyet üzerine söylemiyorum. Ekim ayında, üstelik kazandığımız Gaziantepspor maçı sonrasında, "Bence bizim bu ligdeki en büyük rakibimiz Taner Taşkın." demiştim.

Denilebilir ki, futbolcuların hiç mi kabahati yok? Elbette var. Bugün kanatlarımız neredeyse hiç işlemedi. Abdülkadir'e doğru düzgün top taşıyamadık. Savunmada çok hata yaptık. Ancak iyi bir teknik direktörle, maç öncesi hazırlıkları, motivasyonu, verdiği güven, tercihleri ve oyuna müdahaleleriyle aşılabilecek şeylerdi bunlar.

Tekrar ediyorum; İsmail Başkan ve Yüksel Yıldırım'ın sayesinde hepimizin bir rüyası var. Hak ettiğimiz şeyleri görmek istiyoruz. Ancak bu rüyada yeri olmayan bir karakter olarak Taner Taşkın duruyor. Onunla başarı şansımız çok az, velev ki bu takım lig atlasa bile kendisinin teknik direktörlüğü ile ilgili fikrim hiç değişmeyecek. Biz burada insanlığını, karakterini değerlendirmiyoruz. Onlarda çok iyi olabilir, lakin konumuz değil.

Taner Taşkın ile bir yıllık bir sözleşme imzalandı. Zaten bu bile onun, şartlar ne olursa olsun seneye burada olmayacağına bir işaret. O nedenle, seneye düşünmediğinizi şimdi hiç düşünmeyin.

Bu takım şampiyon olur belki ama bizi Taner Taşkın şampiyon yapamaz!

Son olarak yazının tamamına bakarsanız, kendisinden teknik direktör olarak bahsetmiyorum, sadece ismini zikrediyorum. Çünkü bana göre Samsunspor'un halihazırda bir teknik direktörü yok.

ata55

İsmail başkanla ortak bir mazisi olur, Samsun'un çocuğu olur, geçmişte hizmetleri olur filan anlarım ama kim ki bu herif? Gitsin manisa belediyespora.

muzaffer4

Bu hafta fiziki haftaya siyasi sonra coğrafi, jeopolitik ,biyolojik ,kimyasal şartlar nedeniyle galibiyet alamayacağımıza inandırdı.

evolution55

ismail başkan ne düşünüyor bilmiyorum ama taner taşkının açıklamaları hiç iyi bir ruh halindeki insanın yapacağı açıklamalar değil. daha önce bu ligte şampiyonluk yaşamış olabilir ama o dönem farklı şimdiki dönem farklı. arkasındaki camianın büyüklüğünü anlamalı artık.

Sadece Samsunspor

Kaynagim yarin veya en gec bu haftaici hocanin yolcu oldugunu soyledi

Shane_Falco

Ulan Sakaryaspor'da 1 sakat 1 cezalı var bu hafta. Adamlar yana yakıla kimi oynatacağız diye düşünüyor. Senin elinde 2 tane taş gibi takım var oynattığın futbola bak. Tez zamanda kovuldu haberlerini duyarız inş.

Mert

ata55

Bugünkü antrenmana çıkmış  :(

Sadece Samsunspor

_samsunspor_