Suat Kılıç'a Canlı Yayında Samsunspor Sorusu

Başlatan YaşarDoğu, 30 Aralık 2009, 23:31:05

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Akp grup başkanvekili Suat Kılıç şuan Ülke Tv de Saradışı porgramında sorulara cevap veriyor.

Ben de bişiler yazdım ve gönderdim programa belki sorarlar, daha fazla mail atarsak duyarsız kalacaklarını sanmıyorum.

e-posta : siradisi@ulketv.com.tr

AlıntıMerhaba iyi yayınlar ;

Günümüz global dünyada en büyük reklam araçları artık spor faaliyetleridir.

Karadeniz in tek Büyükşehir olma ünvanını elinde bulunduran Samsunumuzun  EURO 2016 ya aday bile gösterilmemesi hakkında ne düşünmektedir?

Ayrıca ;

MeHmet Ali Şahin Antalya yı,

Kemal Unakıtan Eskişehri  Süper Lig e yardımları ile

Kürşat Tüzmen de Mersin i Lig A ya çıkartmışlardır.

Bizim de artık  Bir Ulaştırma Bakanımız ve Ak Parti Grup Başkanvekilimiz mecliste varken Samsunsporumuz  Lİg A da kümede kalma savaşı vermektedir.

Bu konuyla ilgili düşüncelerini merak etmekteyim..

Sevgilerimle iyi yayınlar....

Ollivanders

sorarlarsa abi bize bilgi verebilir misin ?

mehmet yılmaz

Ben de yolladım mail, suat kılıç dinlemeye tahammül edemem şu ara, bizi bilgilendirirsen sevinirim.

YaşarDoğu

Tamamdır inş. kaçırmam bizim soruları   ;)

Ollivanders

Sizde çok iyi bilirsiniz ki halkın moral duzeyi herseyden onemlidir.Bu dusunceye bağlı olarak ;

AKP SAMSUN milletvekili olarak Samsundaki sportif faaliyetleri nasıl değerlendiriyor?  Neden SAMSUN un en buyuk Reklam aracı olan SAMSUNSPOR a sahip cıkılmıyor? Ayrıca samsunun marka şehir olmasina ne kadar katılıyor ? Samsun eğer marka şehir ise neden 2016 Avurpa Şampiyonasında bulunmamaktadır? 2016 sampiyonada SAMSUN un bulunmasi için herhangi bir çalismada bulunuldu mu? Ayrıca euro 2016 nın sadece iç anadolu , marmara ve egeyi kapsaması hakkındaki gorusleri nelerdir?  Karadeniz sahil yolunun yapılmasi bolge gelistirmesi acisindan yeterli midir? Samsun da issizlik karadeniz de ikinci sırada . Neden gerekli istihdam sağlanmiyor?

mesajını cektim ... Bende takip ediyorum suleyman abi

Sercan

Ollivanders

:o ahanda samsunspor geçti :) suat kılıc samsunspor marka değer olduğu için geçmesi soru gelmesi normal dedi :)

YaşarDoğu

Şimdi reklamlardan sonra Samsunsporla ilgili cevapları verecekmiş.

Samsunsporun Markasından bahsetcekmiş , hadi bakalım....

mehmet yılmaz

reklam mı girdiler?
biraz düşünsün, zaman kazansın diye diye herhalde...

supernatural_55

hadi hayrlısı inşallh geçiştrici,politik,10cümle söyleyp birinde elle tutulur bişe olmayan şeyler söylemez...

sadece55

benim maili alınca demekki cevapsız bırakamadı :)

sadece55

sanki gene samsunspor olayını hiç edecekler gibi

gozgoz yýlmaz

Ben söyleyeyim neler diyeceğini...

Samsunspor, Türk futbolunda bir marka, Samsun'un da en büyük markası. Bizim de gönlümüzdeki takımdır. Ancak Samsunspor'un yılların biriktirdiği sorunları var. Ben 1.000 altın adam kampanyası başlattım. Her zaman Samsunspor'un yanında yer aldım. Bundan sonra da yer alacağım. Samsunspor markadır, zart, zurt, vesaire filan...

Bu arada birkaç mail daha atmak lazım da dayanamam ağır kaçar diye tutuyorum kendimi.

KareAs55

celebi