Teknik Direktör | Ümit Özat

Başlatan muzaffer4, 16 Ağustos 2015, 12:23:13

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Samsun basını "ahmak" lafında sonra çok fazla üstüne gitmeye başladı bıraksalar çiğ çiğ yiyecekler Özat'ı.

beşnumara

Hoca kibar konuşmuş bence. Kendileri de dahil herkes biliyor Samsun basınının ne mal olduğunu. Mutlaka istisnası vardır ama geneli böyle. Maçtan sonra ne olacak ben onu merak ediyorum.
Basın elini kolunu sallayarak tesislere girecek adamın yüzüne gülecek ama kuyusunu kazan işler yapacak. Kim kızmaz bu duruma? Kim tedbir almaz.
Hem biri bana söyleyebilir mi bizim basın tesislerin içine girince ne yapıyor dışardan foto alınca ne değişiyor? Tesislere girmezse neyi yapamıyorlar veya Samsunspora ne hayrı var bunların da tesislere alınmayınca ne kaybediyor Samsunspor?

MeL_55

bence gereginden fazla destek veriliyor bu adama taraftar acisindan.

basin toplantisinda kulübü kötülemesi hic hos degil. doktorsa doktor, kimi takimlar masörlerle cikiyor maclara.
önceden calistirdigi takimlarda 24 saat doktor mu durdu oyuncularin basinda? sacma sapan aciklamalarla kendini sogutuyor,
basini da geriyor. burasi samsunspor herkes ayagini denk alsin

yirmiuc

Bence agresif yonlerini duzeltmesi istenerek hocanin arkasinda durulmali.
Basin , guzel giden takim hakkinda transfer soylentileri cikartarak takimin motivasyonunu bozmus olabilir.

beşnumara

Hocanın zaten mutlaka hatası var ama son üç maça kadar kimse rahatsız olmuyordu da şimdi niye bazı şeyler rahatsız ediyor?
Ekigho ve ofi bu takıma bir şeyler verebilseydi dolayısıyla lider durumdaydik. O zaman bunlar konuşulacak mıydı?
Basın konusunda hata hocada mı basında mı?
Hocanın tavrı yanlış kabul ama oyuncular işini yapacak sağda solda boş boş konuşmayacak.
Hocanın hareketlerine ve konuşmalarına dikkat etmesi lazım ama hoca bunları yapıyor diye biz puan kaybetmiyoruz.

MeL_55

10 Aralık 2015, 20:21:15 #155 Son düzenlenme: 10 Aralık 2015, 20:25:27 MeL_55
Alıntı yapılan: beşnumara - 10 Aralık 2015, 18:39:42
Hocanın zaten mutlaka hatası var ama son üç maça kadar kimse rahatsız olmuyordu da şimdi niye bazı şeyler rahatsız ediyor?
Ekigho ve ofi bu takıma bir şeyler verebilseydi dolayısıyla lider durumdaydik. O zaman bunlar konuşulacak mıydı?
Basın konusunda hata hocada mı basında mı?
Hocanın tavrı yanlış kabul ama oyuncular işini yapacak sağda solda boş boş konuşmayacak.
Hocanın hareketlerine ve konuşmalarına dikkat etmesi lazım ama hoca bunları yapıyor diye biz puan kaybetmiyoruz.

ümit hoca kendini bu tarz yanlislarla ispatlamis biri. basarili giden takima kimse laf etmez orasi öyle
fakat takim kötüye gittikce kendisi de kötülesmeye basladi her anlamda.
su son 2 mac sonrasindaki basin aciklamalari felaket. bu kulubü kimse kötüleyemez.
ekigho gibi kazmaya baya bir sans gösterdi, peki ya distel zola neden kadro disi kaldi? ekighonun ne ekstrasi varda 8-10 maca yakin oynadi? distel zola hala haksizlara ragmen antremanlara cikiyor. bence bunu haketmiyor ve bana göre gecen hafta orta sahaya ilac gibi gelecek bir isimdi. kötü futbolcu falan degil adam kendisini fransada ispatlamis. bunu videolardada görebiliyoruz. ekighonun kariyeri ile karsilastirilamaz zaten. neyse uzun lafin kisasi elbette herkesin hatasi var ama ümit hocanin arkasinda bu kadar dururlmamali ki egosu daha cok tavan yapmasin.

*ayrica kimse bana zola kötü futbolcu, samsunsporda oynayamaz demesin. hoca ona ilk günden beri güveni vermedikten sonra ronaldo da dahil kafasi rahat oynayamaz.

muzaffer4

Zola ile şahsi sorunları olduğunu düşünüyorum ekighonun yerine koysa en azından ilerde top carpar da topu durdurur ekigho toptan kacıyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 10 Aralık 2015, 22:43:03
Zola ile şahsi sorunları olduğunu düşünüyorum ekighonun yerine koysa en azından ilerde top carpar da topu durdurur ekigho toptan kacıyor.

Zola konusunda ben de hocanın ön yargılı davrandığını düşünüyorum. Bence hiç şans tanımadan üstünü çizdi.

55(tuncay)55

zola ofoedu olaylarında belki haklıdır bilemeyiz ama mustafa sevgi olayı nedir her duran topu o kullanıyor kornerleri o kullanıyor ve ümit özat buna sesini çıkarmıyor bu konuda sonuna kadar haksız ve bunu twitterdan dile getirdiğim için kendisi beni engelledi  ;D eleştiriye sonuna kadar kapalı ve her konuda ben yaptım ben biliyorum ben haklıyım düşüncesine sahip maalesef  :(

cembaba

Şampiyon olduğumuz sene Cenk İşler'in Yozgat'ta oynadığımız Bolu maçında penaltıyı kaçırdığı an gözümden gitmiyor. Çünkü bildiğimiz Cenk, o penaltıyı kaçırmazdı. Takımda papazlık yapıyordu. Herkes Kalpar'a karşı çıkıyordu. "Bu adam Cenk, nasıl oynatmazsın v.s." Hatta Cenk'in Reha Kapsal'ı istediği haberleri bile medyada çıkmıştı. Başkan, basını o gün dinleseydi belki de çıkamayacaktık o sene Süper Lig'e. Başkan hocanın arkasında durdu. Papazları gönderdi. Takım bir gazla beraber Süper Lig'e yükseldi. Bu sene de benzer şekilde futbolcu, Ümit Özat'ı yemeye çalışıyor. Bugün Ümit Özat'ın kellesini isteyenler, o gün de Kalpar'ın kellesini istiyordu. Tarih tekerrürden ibarettir.

Sonuna kadar Ümit Özat... Ayrıca bugün takım kazanırsa, sittin sene o tesislere giremez basın. Şu kritik dönemde basına verilmeyen her röportaj veya demeç de bizim lehimize.

Bir de Ümit Özat'ı neden yollayacağız? Bu kötü kadroyla liderle aramızda bugün kazanırsak, 1 puan kalacağı için mi? Hem de ilk yarı bitimine iki hafta kala. Bazı söylemler gerçekten komik...

eprianu

14 Aralık 2015, 10:25:51 #160 Son düzenlenme: 14 Aralık 2015, 11:56:30 eprianu
İşte pek muhterem "Samsun Basını". Bir ara da gazetenin birinde Basın Sözcüsü Mehmet Yılmaz'ın fotoğrafını koyup transfer ettik diye haber yapmışlardı.

beşnumara

Samsunsporlu adam Samsunsporun kimle nerde ne zaman maç yapacağını bilir. Bu adamlar hem Samsunsporlu değil hem de işlerine saygısı yok. İşine saygısı olan takip eder araştırır. Bu hatasından dolayı demiyorum ama bu ilk de değil. Işte biz bu basın için mi kaosa giriyoruz. Hoca verdigi demeclerle hatalı kabul daha sakin demeçler verebilir ama sahte basın çok mu masum?
Herkes işini yapsın. Bugün yensek ikinciyiz ve liderle aramızda bir puan fark var, berabere kalsak 3 puan fark kalıyor.
Ben ümit Özatçı değilim kardeşim. Biz liderin 10-15 puan gerisinde kaldığımızda ne yaparız da ilk ikiye girebiliriz diye hesap yaparken bu kadar az puan farkı varken bugün neden kaos ortamı oluşturuluyor?

orucreis

Herkesin birşeyler zoruna gidiyor belki ama bunu SAMSUNSPOR'a mal etmek ve bunun üzerinden takımı zedeleyip havasını bozan hiç bir zaman SAMSUNSPOR lu değildir ve olmamıştır. Şuan takım iyi yönde giderken daha iyiyi araştırıp destek olacağımıza hocanın hatası şu hatası bu şöyle yaptı böyle böyle olmaz bıraksın gitsin diye kendimize neden zarar veriyoruz ki. Eğer gerçek SAMSUNSPOR luysan destek olursun zarar verecek şeylerden kaçınırsın. Şurda süper lig hayal gibi gelirken burnumuzun dibinde ya çok zor değil az biraz destek olmak. Eleştirini yap haksızsa söyle ama bunu asla SAMSUNSPOR'a yansıtma.

brigand

Bizim esaslı sorunlarımızdan biri, herhangi bir oyuncu, teknik direktör yada yönetici bir süre başarı gösterdiğinde veya olması gerekeni yaptığında göklere çıkartıyoruz, kral yapıyoruz. Bir hatasında da tabiri caizse gömüyoruz. Bence unuttuğumuz şey bu insanların belli sözleşmelerle kulüp çatısı altında para karşılığı bu hizmeti verdikleri. Zaten belli bir seviyede yapmak zorunda bunu. Hiç biri açlıkla, yoksullukla mücadele etmiyor. Yapmaları gereken sadece iyi antreman yapıp, kendilerine iyi bakıp işine konsantre olmak. Ki bunu bir iş sahibiyseniz yapmak zorundasınızdır, istenir sizden ! Bakıyorum 1 ay önce buldozer ilan edilen takım, şimdi hoca, bazı oyuncular ve kadro darlığı mazeret gösterilerek gömülüyor. Zaten bize kalsa takımda ne hoca ne oyuncu kalır. Biz lüksleri olan bir kulüp değiliz. Gerekli eleştiriyi yapmaya en fazla hakkı olan elbette taraftardır. Ama bu kadar çabuk göklere çıkarıp bu kadar çabuk gömme arkadaş. Sonuna kadar destekle, sen elinden gelenin en fazlasını ver sonra sahadakinden istemeyi bilirsin zaten. Ben Ümit hocanın bazı söylemleri dışında çabuk harcandığını gördüm. Bunları düzeltmek ve ortamı yumuşatmak yerine kaostan nemalananlara yine fırsat vermiş olduk. Devre arasına +7 puanla ve lider girildiğini varsayın şuan, acaba ortam ne olacak? Plastik beyinli insanların bulandırdığı gündem yerine taraftarın, oyuncunun hep birlikte hataları telafi ettiği, toparlandığı ve böylece daha da güçlendiği bir ortam gerekli bize.

yirmiuc

O kadar aptal goller yiyoruz ki Hoca ne yapsin? Umit hocayla sezonu tamamlayalim.