Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

amisos55

hoca dediğin yeri gelince sevecek yeri gelince tepkisini ortaya koyacak genç oyuncular için daha etkili oluyor

Ollivanders

Disiplin sağlasin yerinde değisiklikleri yapsin o zaman iyi hoca deriz.

Ben Ofosu

dün 2.yarıya Hakan Akman'la başlayıp 48.dakikada Giorgi'yi oyuna almasını anlayamadım hocanın. Turgut'a o kadar süre tahammül edip çift forvete dönmemek hataydı. Artık Turgay'ı da kessin takımdan ne top kesebiliyor ne de topu oyuna sokabiliyor.

55erhan55

bence hocanın yavaş yavaş kredisi tükeniyo turgut her maç sahada geziniyor hocada buna göz yumuyo

doðan

Alıntı yapılan: 55erhan55 - 28 Eylül 2009, 13:09:32
bence hocanın yavaş yavaş kredisi tükeniyo turgut her maç sahada geziniyor hocada buna göz yumuyo
göz yuummak da nedemek adamın sadece 3 metre önünde ona tahhammül etti 45 dk . hocanın disilininde bahseden arkadaşlar soruyorum ben disiplini göremiyorum nerdeydi .... >:( >:(

Ollivanders

Hoca hoca falan değil. Sanada yakinda sovmeye baslariz merak etme hoca sabrimiz tasti artık. Sende disiplinin d si yok desi taktik desen 0 kondisyon desen hayrettinin yuklediğinin yaninda kocamannnnnnnnnnn 0 . Bir ise yaramazsin sen git sercan la turgutun sırtını sıvazla.

cemanapal

arkadaşlar kimse boşa nefes tüketmesin  bu takımı kimseler düzeltemez neden? yönetim degişmeli bu kesin spordan futbolden anlayan kimse onlar bu takımın başına gelmeli böylesi bir hoca ile bizim işimiz çok çok zorun altında  bu haftadan itibaren çok büyük puanlar kaybederiz zor maçlar bekliyo bizi ligin dibine demir atarız kurtulmakta mucizevi birşey olur ( BU TAKIMI BU HALE KİMLER GETİRDİ İSE ALLAH BELALARINI VERSİN )bunu canı gönlümden söylüyorum

cemanapal

yahu bu hoca iyi bir hoca olsaydı güngöreni düşürmezdi kalkmış parası yok güngörenin o yüzden düştü diyor eee bizimde paramız yok nolcak şimdi hade bakalım sen niye geldin bu takımın başına paramız yok bişe yok de hadi ?sen bu takımı bırak kaybol samsundan eyyy hocaaaa bu işler senin boyunu aşar sen amatörde hocalık yaparsın ancak

gozgoz yýlmaz

Bütün deplasman taktiği şimşek santrafor Turgut'a uzun top attırmaktan ibaret olan, deplasman fobisi masalı anlatmaktan bıkıp da bir türlü çözüm bulamayan İstanbul bölgesi antrenörü...

Nuri Asan

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ekim 2009, 19:59:17
Bütün deplasman taktiği şimşek santrafor Turgut'a uzun top attırmaktan ibaret olan,

turgut diyip geçmeyelim çok iyi bir yerden torpili var turgutun hoca turgutu keserse kendi bileti kesilecek.paf takımda oynayan birisi dedi.

ali ihsan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 11 Ekim 2009, 20:24:01
turgut diyip geçmeyelim çok iyi bir yerden torpili var turgutun hoca turgutu keserse kendi bileti kesilecek.paf takımda oynayan birisi dedi.

Turgut'a da onun torpiline de onu oynatan hocaya da maça gidemeyen başkan bozuntusuna da yönetici kılığında ortalıkta dolaşan zevatlara da tek şunu derim CANINIZ CEHENNEME  >:(  >:(  >:(

Ollivanders

Sen hoca ise ben ya capelloyum yada guus hiddink. sezonun en kotusuymusuz. Biz senleyken ne zaman iyi oynadık da kotusunden bahsediyorsun. Biz senleyken  hep kotuyuz.Bilmem anlatabildim mi? Seni hoca yapan duzenin ben tobe tobe

Sioux

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 11 Ekim 2009, 19:59:17
Bütün deplasman taktiği şimşek santrafor Turgut'a uzun top attırmaktan ibaret olan, deplasman fobisi masalı anlatmaktan bıkıp da bir türlü çözüm bulamayan İstanbul bölgesi antrenörü...

Ertuğrul Sağlam

Turhan hocaaaa!....
Burası ne İstanbul Büyükşehir Belediyespor nede Güngören Samsunspor taraftarsız bir takım değil işler sarpa sardığı zaman bu Taraftar senide Yönetimide göndermesini bilir jya adam gibi yönet yada defol git.

takımda söz geçiremediğin seni arkadan vuran şerefsizler varsada kadro dışı bırak kimseden korkma bu takımın adam gibi oynaması için ne gerekiyorsa cesur ol ve yapılması gerekeni yap.

Ertuğrul Sağlam Serkan Aykut, Cenk İşler, Erman Güraçar, Ali Akdeniz ve Göksel Gencer'i kadro dışı bırakmıştı eğer yeni yetme fırlamalara söz geçiremiyorsan bir dakika bile düşünme bilerek oynamadığını düşündüğün futbolcuları sende cesur ol Ertuğrul Sağlam gibi kadro dışı bırak eğer sen haklı isen bu taraftar arkanda olur ve sonuna kadarda seni destekler...
Ama şunu unutma bir takım kötü oynuyorsa futbolcu kötü bile olsa bunun tek sebebi Hocadır...

Git iş işten geçmeden çok geç olmadan vakit........
Günahımıza girmeden Katilimiz olmadan git...... >:(

**55

hocayı bir türlü çözemedim ilk haftalarda sol ayaklı sercanı sağda sağ ayaklı oktayı solda  oynatan soğ ayak serkan eyüpoğlunu solda oynatan 13 tane transferin çoğunluğunu defansdan yana kullanmasına rağmen her maç gol yiyen bir takım kurdu bence  isa hocadan ya da paf takım hocası ali bilgiciden daha deneyimsiz bir futbol bilgisine sahip ama ama  kişilik olarak çok iyi bir insan