Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

mahkumsun

benım ıcınde oyleee cunku onlar gelıp gecıcı ama samsunspor kalıcıdır ama ben sadece duyduklarımı yazdımmm

Sioux

Alıntı yapılan: mahkumsun - 13 Eylül 2009, 20:14:14
benım ıcınde oyleee cunku onlar gelıp gecıcı ama samsunspor kalıcıdır ama ben sadece duyduklarımı yazdımmm

tamam işte sadece cengiz üzerinden muhabbete devam edersen tepki alırdın, bak dünya kadar konu var, senin oralarda da görelim.

mahkumsun

tamam sogutlubahcelı ben her konuyaa cevab yazıyorumm ondann yanı

Jnr.Serkan

okan bence hasandan daha kaliteli bi kaleci.genç ve boyunun uzun olmasına rağmen yyerden gelen toplarda başarılı.inşallah hep böyle devam eder

alex agbo

tahsin hoca olarak karaktersiz adamları tercih ediyor. hayrettin ercü turan bunlar hep hoca olimde nası olursa olsun diiyen adamlar normal o yuzden. bak hayronun takımı yok ercü de çemişkezekmiydi çengelköymüydü neydi ööle bi takımda normal yani

55sirinler55

4 hafta daha müsade verin    

Bank Asya Birinci Ligi'ne kötü başlayan tek takımın Samsunspor olmadığını belirten Teknik Direktör Turhan Özyazanlar, "8. haftadan sonra özlenen Samsunspor'u herkes görecek" diye konuştu.

TEK TAKIM SAMSUNSPOR DEĞİL

Samsunspor Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar, takım olarak her geçen hafta daha iyi konuma geldiklerini söyledi. Bir televizyon kanalına telefonla bağlanan tecrübeli teknik adam, "Samsunspor takımı ne kadar bir süre sonra istenilen başarılı sonuçları almaya başlayacak" sorusuna yanıt olarak şunları söyledi; "Bu göreceli bir kavramdır. Bank Asya Birinci Ligi'ne kötü başlayan tek Samsunspor olmamıştır. Bizim gibi bir çok kulüp sezona istediği gibi başlayamadı.

İNŞALLAH DÜZELECEĞİZ

Şu anki tabloya göre konuşmak gerekirse Samsunspor'un ligde istediği tempoyu yakalaması ve başarılı sonuçları alması tahmin olarak 8.haftada başlayacaktır. Yani ben böyle ümit ediyorum. Genç ve iyi bir kadromuzun olduğunu düşünüyorum. Taraftarlarımızdan ve camiamızdan biraz daha sabırlı olmalarını isteyeceğiz. Teknik ekip olarak takımımızın en iyi yerlere gelmesi için yoğun tempoda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunu da başaracak gücümüz var.

Sadece Samsunspor

mahkumsun

walla hocam sana 4 hafta degıl ıstersen 6 hafta musaade versınler ama bu takım lıg sonunda super lıge cıksın gonlumuz samsunsporun basarısından yana

ali ihsan

AlıntıBüyük takım sevinmez
Kırmızı Beyazlıların teknik patronu Turhan Özyazanlar, "Büyük takımsak beraberliğe bu kadar çok sevinmemeliyiz. Bizim sevindiğimiz nokta çok zor bir deplasmandan ve her şeyden önemlisi de 2 farklı geriye düştükten sonra sahadan 1 puanla ayrılmamız" dedi.Samsunspor Teknik Direktörü Turhan Özyazanlar, bütün koşulları göz önüne aldıkları zaman Çaykur Rizespor deplasmanında sahadan iyi bir sonuçla ayrıldıklarını düşünmeleri gerektiğini söyledi. Özyazanlar, "Büyük takımsak beraberliğe bu kadar çok sevinmemeliyiz. Bizim sevindiğimiz nokta çok zor bir deplasmandan ve her şeyden önemlisi de 2 farklı geriye düştükten sonra sahadan 1 puanla ayrılmamızdı. Bunu fazla abartmaya gerek yok. Bu sonuç bizi kandırmayacak. Sahada yaptığımız yanlışlar var. İlk yarı çok büyük savunma hataları yaptık ve 2-0 yenik durumda düştük. 2´nci yarı biraz daha orta sahada toparlandık ve goller geldi. Önümüzdeki hafta yapacağımız Kocaelispor maçına mutlak galibiyet parolası ile hazırlanıyoruz" diye konuştu.

Turhan Hoca şimdi oldu işte  ;)

Biz büyük takımız büyük hem de çok büyük ...

Ertuğrul Sağlam

Hoca konuşmaları disiplini Antremanlardaki duruşu ile beni ümitlendiriyor ama sahahada takımda pek ışık gözükmüyor hadi diyeli takımda yeni adamlar çok hocada hakeza öyle yeni ama oyunun belli bölümlerinde bile olsa takımın bir ışık vermesi lazım ama inşallah iyi olur bekleyeceğiz göreceğiz....

55sirinler55

agzi güzel laf yapiyor hocanin....biraz da su ingilizi futbolunu sahada görsek

gozgoz yýlmaz

AlıntıBüyük takımsak beraberliğe sevinmememiz lazım

Turhan Özyazanlar

Helal hoca, bizim siteyi mi takip ediyor acaba?  ;D Çok hoşuma gitti valla!

supernatural_55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 17 Eylül 2009, 18:44:21
Helal hoca, bizim siteyi mi takip ediyor acaba?  ;D Çok hoşuma gitti valla!

;D ;D :D
harbiden helal hoca böyle devam et inşallah,hak etmeyenleri de oynatma!!!

Sioux

Sercan'ı önce keserek şimdi ise hiç kadroya almayarak bu işi anladığını gösterdi.

emoh55

ben en basından berı soyluyorum hocaya sahıp cıkalım bu adamn ısı bılıyo bakmayın sakın ama cık akıllı dusunyo super top oynatıyoserkan celıl zamanında basımızda olsdaydı bız coktan cıkmıstık.arkadslar kım bıze boyle guzel futbol oynattı kı bu zayıf kadroyla napsın adam