Olivier Ntcham

Başlatan _SoN_, 08 Ağustos 2023, 14:16:57

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, Swansea City'nin orta saha oyuncusu Olivier Ntcham ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle. 🔴⚪️

#Samsunspor #OlivierNtcham

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=7307

Stoper

Net isim,seviyeyi yukarı çekecek profil.. Gerçekten bekletimiz yüksek. Onu izlemeye gelecek özel taraftarları bile olabilir.

cembaba

Ben de özel bir isim aldığımızı düşünüyorum. Hem savunma arkasına attığı paslar, hem attığı goller ile takımın seviyesini yukarı taşıyacak bir isim. Tanque, Laura, Fofana, Marius gibi savunma arkasına koşu atabilen oyuncuların isteyeceği tarzda bir isim. 8.5 diye tabir edilen ve potansiyeli yüksek bir oyuncumuz oldu. Orta sahamımızı çok merak ediyorum. Hüseyin Hocam Ntcham'ı nasıl kullanacak.

mehmet yılmaz

Hiç seyretmediğim, hakkında bir bilgim olmayan ama arkadaşlarım tarafından fena gaza getirildiğim futbolcumuz. Umarım iyi çıkar, yıllarca hikayesini anlatacağımız bir isim olur.

muzaffer4

Adını "ne atacam" diye telafuz ediyorum. İnşaallah o da ne atacam demiyordur.

_Jack Daniels_

10 numara pozisyonuna teknik bir isim alınırsa faydası daha da artacaktır. Beklentimiz yüksek bakalım.

Elyesa

bir calim atla :-) topu hemen oynuyor ayagindan cikartiyor iyi oyuncu belli Hayirlisi olsun

Sol Açık

Alıntı yapılan: Elyesa - 14 Ağustos 2023, 10:52:58bir calim atla :-) topu hemen oynuyor ayagindan cikartiyor iyi oyuncu belli Hayirlisi olsun

İlk görüşüne katılmıyorum. Topu aldığında çok fazla düşündü, hızlı oynamadı. Muhtemelen henüz takımı tanımadığından, ama dün yetersizdi.

Biraz ağır ve hantal bir oyuncu. Ama boyutuna göre ayaklarına hakim. Durduğu yerde adam geçtiğini gördüm. Ayrıca, şut konusunda da çekinmiyor, dün düzgün bir şut çıkaramadı ama belli ki şutlarına güveniyor.

Gördüğüm kadarıyla yetenekli bir oyuncu, ama başarılı olacaksak pas ritmini arttırması, hızlı oynaması gerek.

5trawberry

Yükünü hafifletecek çevre oyuncuları olsa meziyetini daha iyi göreceğiz.

Raqua55

Bu arkadaş ne işe yarıyor?

_SoN_

Bu zamana kadar izlediğim en fiyasko transferlerin başşında gelir. Bu adam eğer iyiyse, futbolu unutmuş.

Sadece Samsunspor

Taklaci geldi diyordu baskan. Kendisi taklaya gelmis haberi yok

Sadece Samsunspor

Yanilt bizi bee cik oyna katki ver

Raqua55

Ne bok yapıyor anlamadım. Çok kötü

emrealtinsk

Taklacı güvercin ??