2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

jean

Iyi oldu o zaman bende rakipler cogaldi diyordum

55_OrHaN_55

Ali Eren İyican transferi ne oldu acaba? Trabzon ve Fenerbahçe camiası sürekli bu ismi zikrediyor. Bonservis olayını bir parça taviz vererek halletsek iyi olacak. Yaşı da genç ve önemli bir mevki. Alamazsak şahsen üzülürüm.

Sadece Samsunspor

Bi bayram transferi aciklasalar iyidi :)

55_OrHaN_55

Günlerdir bakıp bakıp duruyorum yeni bir haber var mı diye :)

55.hakan

Sadece Samsunspor

Erhan kartal i altay bu sezonda istemis ancak ertugrul hoca izin vermemis

maço

Keşke Akhisar'dan Bertuğ Bayar'ı alabilsek , rotasyon santrafor olarak çok iyi işler yapabilir.
Akhisar'ın bildiğim kadarıyla transfer yasağı var. Bu sene iddalı kadro da kuramayacaklar , Erhan Çelenk ve Bertuğ bu ligte çok fazla iş yapar.

5trawberry

Bizim takımın bir havası var. Etkisiz olacak gibi görünen futbolcuları havaya sokup asli özelliklerini ortaya çıkartıp bambaşka performansa bürüyor. Bu bağlamda Yeni Malatyaspor'dan Bifouma'yi takımda görmek isterdim ama küme düşme kalktı.
Sol kanatta Etkisi muazzam olacak futbolcuydu.

ask55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 04 Ağustos 2020, 12:43:46Bizim takımın bir havası var. Etkisiz olacak gibi görünen futbolcuları havaya sokup asli özelliklerini ortaya çıkartıp bambaşka performansa bürüyor. Bu bağlamda Yeni Malatyaspor'dan Bifouma'yi takımda görmek isterdim ama küme düşme kalktı.
Sol kanatta Etkisi muazzam olacak futbolcuydu.

Bifouma Çin'e transfer oldu diye biliyorum 3M EURO bonservis ile.

Yeni sezonda 3 fazla takım süperligde olacak.Her takım 6 maç daha fazla oynayacak.Bu da kadrolarda ortalama 3 futbolcu daha olacak demektir.Yani Kadrolar 25 kişilik olacak.
Ekstradan 120-130 arası futbolcu daha superligde olacak.
Bu da bizim 1.ligin kalitesini çok düşecektir.
Akıllı olursak çok rahat çıkabiliriz.

orucreis

Bayramda bitti insan meraklanıyor yaw. 2. Kampda bugün başlıyor e gelsin artık transferler

Stoper

Türkiye içi transferde piyasanın hareketlenmesi bekleniyor sanırım.

Emrah Başsan ismi geçiyor.
Bir röportajında memleketimin takımı Samsun'da oynamak istiyorum demiş. Tabii bunu dedirten ekonomik sebepler. Memleket falan PR kısmı.
Emrah gelirse iş görür, bonservisi elinde ve 28 yaşında. Faydalı olur. Sag, sol kanat, duruma göre forvet arkası oynar.   
Antalya'da bir dönem 55 giyerken dikkatimi çekmişti.

55_OrHaN_55

Artık bombaların patlamasını bekliyoruz. Sabırsızlık had safhada :)

maço

Bandırma şimdi de Pote'yi almış.

Baya iddialı takım kuruyor onlar da .

evolution55

potenin posasını çıkarana kadar kullanacak bizim takımlar anlaşıldı :)

ama ben eskisi gibi olmadığını düşünüyorum potenin.

maço

Alıntı yapılan: evolution55 - 05 Ağustos 2020, 10:50:27potenin posasını çıkarana kadar kullanacak bizim takımlar anlaşıldı :)

ama ben eskisi gibi olmadığını düşünüyorum potenin.

Katılıyorum . Ancak play-off yolunda önemli katkı sağlayacaktır.
Altay da Ergin Keleş'i almış . O da Pote gibi son dönemlerde bu lig için kaliteli ama performansı düşenlerden.

Ben Osmanlı'nın gençleri ve Akhisar'daki Bertuğ ve Erhan Çelenk konusunda yazayım buraya yine , belki gören mören olur :)