TFF 2.LİG 21.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eyüpspor

Başlatan Kaya, 02 Şubat 2019, 22:35:46

« önceki - sonraki »

havzalı55

Bu Maçla beraber en az 5 maçlık seri başlatmamız lazım.
Bu 5 maçta kaybedilen bir puan bile şampiyonluk hayalini tamamen bitirir.

ata55

Bu maçı kazanırlar, 4-5 maç seride yaparlar
fikstür kolay
ama bu sığır sürüsü ilk 6-7'deki rakipleri karşısında gerçek kimliklerine bürünüyor
korkak, aciz, plansız, bitik.
Allah belanızı versin hepinizin

Stoper

Deplasmanda Sancaktepe'ye kaybettik ama rakipler de tökezledi.

3,4 maçta son dakika golleri ile puan toplayan Sarıyer, 90+2 de gelen golle kaybetti. Papaz her gün pilav yemez.

Kastamonuspor ve Keçiörengücü'nün kaybetmesi surpriz olmadı. İyi hava yakaladılar ama kaybetmeler illa ki olacak.

Henüz kaybedilen birşey yok. Toparlanacağız,seri galibiyetler alacağız. Bu da serinin ilk maçı olacak.

cembaba

Takımımız toparlayacaktır. Bu hafta inşallah ders olur. Ayaklarımız artık yere sağlam bassın. Hafta hafta oynayıp önümüze bakalım sonuçta ne olacağını hep beraber göreceğiz.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tufan

şu 4 maçı üstüste kazanıp toparlanabilirz mental olarak. tabi önce lakaytlara yaptırım şart.

isa55

Bugünkü maçlar gösterdi ki öyle 4-5 maçlık seriler filan çok çok zor.
Ayrıca Sakarya da takılacak. Biz her maçı ciddiye alıp oynamalıyız. Eyüpspor ile güzel futbol ve sonuçlara başlarız inşallah.

jean

Sanirim sakarya yenillicek lig sonuna kadar boyle giderse eyupu yenip seri baskatmaliyiz

_SoN_

Her zaman söylüyorum,bizim takım özellikle deplasmanlarda sert,agresif dişe diş futbola gelemiyor,bunu geçemediğimiz sürece daha çok seri yakalama hayelleri görürüz.

Shane_Falco

Tam bizimkilerin dişine göre bir rakip. Beyefendiler bu hafta Eyüp'e 3-4 tane atarlar.
Gelsin Ankarademir, gelsin Bayrampaşa. Bizimkiler show yapacak ;)

fındık

04 Şubat 2019, 17:07:01 #10 Son düzenlenme: 04 Şubat 2019, 17:10:40 fýndýk

Bu süreçte inşallah ilk yarıda yaptığımız gibi peş peşe galibiyetler alırız.

target_t.t.b

ne seriler ne de puan ortalamaları tek hesabımız tek maç 3 puan olmalı.

Shane_Falco

Ayrıca şunu belirtmek istiyorum. Sancaktepe maçında millet sabahın 9'unda bilet kuyruğuna girdi. 3 saat bekledi saat 12'de biletler yönetiminize verildi onlar dağıtacak dendi. Bu konuda insanlara daha önceden bir bilgilendirme yapılır. Sabahın köründe gelip gişe'de bekliyor insanlar.

İşin başka bir boyutu da şu Sancaktepe maçındaki biletler taraftar gruplarına bedavaya verildi. Taraftar grupları kendilerine yeten biletten sonrasını insanlara para ile satarak yolunu buldu. Sancaktepe maçındaki gördüklerime kadar en büyük passolig karşıtlarından birisiydim fakat passolig bu ülkeye şartmış.

Sadece Samsunspor

ismail başkan bu bilet konusunda biraz eskide kalmış. bedava bilet işimi kaldı artık. yönetimden biri bi kişi ayarlar o satar 5 tlden falan.

maço

Bilet konusunda ben de yazdıydım öncesinde . Bir arkadaştan tepki de aldıydım.
Malesef bu konuda Yönetimin yanlışı var. Bedava bilet veriliyor sonra o bileti bize satıyolar. Bunu ben inegölde yaşadım.
Tamam bedava bilet veriliyor eyvallah da bakıyorum tribune kadınlar çocuklar amcalar falan var.
Sancaktepede tribunun yarısı gruplardı belliydi , diğer yarısına nasıl gidiyor biletler!

Bu maça gelirsek , ilk maçta da rakip belliydi aşağılara oynayacağı . Yeneriz.