LİG A 27.Hafta İstanbul B. 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Mart 2007, 16:08:17

« önceki - sonraki »

caneRisse

cem abi dogru diyosunya bu gokan, mustafa , akın  benı verem ettı maçta yaa adam topa vurmuyoya düsersek bunların yüzünde düşcez zaten  samsunda böyle adamlar olduktan sonra bız galıp gelemezyiz bakarsın mardinde vurur bize haydi düşme potasına

yusuf celebi

Kimliğini bulamayan Samsunspor,

Belediye maçı konusunda bir kaç konuya değinmek istiyorum.

Paf takımında oynarken Adnan Belediye maçında oynadığı gibi defansta oynuyordu.
A takıma çıktığında Yücel Uyar onu yine burada oynatıyordu ve çok da başarılı oynuyordu.

Yücel Uyar gittikten sonra gelen hocalar onu orta alana çekmişlerdi ve o günden bu güne bu bölgede oynuyordu daha doğrusu oynamaya çalışıyordu.
Orta alanda ne yaptığı belli olmayan bir görüntü çizen Adnan belediye maçında kendi yerinde oynatılarak bir hata hariç gerçek bir Adnan gibi oynadı.

Kendi mevkisinde oynatılmayan Adnan gerçek bir orta alan oyuncusunun verimini veremeyince taraftarında hedef tahtası haline geldi.
Bu Adnan'a yapılacak en büyük haksızlıktı onu böyle haksız yere eleştirip tepki verirsek yazık ederiz,Samsun'un öz evlatlarını el üstünde tutmalıyız eğer bilip bilmeden bu futbolcularımızı soğutursak Samsunspor hiç bir zaman bizim istediğimiz düzeye hiç gelemez.

İnşallah bundan sonra Adnan gerçek mevkisi olan defans bloğunda oynar ve taraftarımızın sevgilisi olma pozisyonunu korur.

Mustafa Çiçek konusunda ilk geldiği dönemde,umut vaadediyordu,Javonoski onu aldığında iyi bir iş yaptı demiştik.
umutluyduk kendisini geliştirir diye umuyordum fakat hiç bir ilerleme kaydedemedi.
Orta saha oyuncusu olmadığı ortaya çıkmış durumda.
Kapasitesi bu kadar.

Samsunspor'un playoff'a çıkması için 7 maç kazanması gerekiyor,şu ana kadar 3 maç üstüste kazanamayan takım 7 maç kazanırmı soru işareti,temennimiz o olur fakat bana göre Samsunspor'un süper lig yolculuğu çoktan sona ermişti fakat,olumsuz tavırlar sergileyip insanların moralini bozmamak için bu düşüncemi dile getirmedim.

Neden başarılı olamayacağı konusunu zaman zaman burada ifade etmiştik.

bluegreen55

kimsenin artık söyleyecek sözü kalmamış bu maçın topiği artık iyice ibe vurmuş 10 sayfada kalmış yorumlar...
bu 10 sayfanın 9 uda umuttu zaten...

bitti herşey seneye neler olacak bakalım.

caneRisse

abicim böyle konuşma ya sen böyle konsunca acayıp oluyorum ins düzelir ya şu gokanı oynatmasa güzer olcak BEN SAMSUNPORU ANNEMDEN COK SEVDIM..

sezgin

EVET SÖYLENECEK SÖZ YOK AMA BU İNSANLAR NE KADAR ÇOK SEVİYORKİ BU TAKIMI DESTEKLEMEYE GELİYOR VE MAÇ BİTTİĞNDE UMUT VERNMEDİĞİ HALDE ESKİŞEHİRDE YALNIZ BIRAKMAMAK İÇİN DEPLASMAN HAZIRLIĞI YAPIYOR İŞTE BU GERÇEK TARAFTARLIK

34 SS 1965

dogru dıyosun sezgın abı bızler bu garıp taraflar sımdı eskısehıre gıtme planları yapıyor boynumuz bukuk skılde eskısehıre gdecegız sır artık bı amac kaldı oda lıgden dusmemek ıcın takımımızı desteklemeye gıdıyoruz

kayacan

Samsunspor bu sene çıkamaz arkadaşlar kimse boşa ümit etmesin. Gökhan Kazmayı oynatan teknikdirektöre teknikdirektör demem ben.

suat45

samsunsporumuzda kadro olarak bakıldığında gerçekten dünki oynanan maç veya ligin genelinde  bu takımın çok şeyler yapması gerektiğine inanıyorum, ama adnan ile serdar özkan'ın gerçekten ayrı bir çabaları ve mücadeleleri vardı, daha sonra oyuna giren burhanın hareketliliği hiç bir şeye yetmedi. Bir takım defans yapmasını bilmiyorsa, oyunu kendi yarı sahasında kabullenip sadece uzun toplarla gitmeyi düşünse bile hatlar arasında maalesef bir bağ yoktu, orta saha ve forvetin kopuk kopuk oluşu nedeniyle Büyükşehir in ters topları hepsi bizim kalemizde gol tehlikesi yaşattı. Maçın bu skorla bitmesine bile şükretmek lazım bence.

körfez55

o kadarda değil ne fark yemesi ilk yarı başabaş oynadık.hatta öne bile geçebiliridk.belediye iyi bi takım ligin en iyi takımı mustafa çiçek iyi niyetli bi oyuncu ama kapasitesi bu kadar.ama erol ve gökhan kaba bence ellerinden geleni yapmıyolar.ayrıca eskişehire  istanbuldan organizasyon yapıcaz.hemde güzel bi organizasyon olacak.biz SAMSUNSPORLUYUZ....

mehmet yılmaz

Maç öncesi röportajda İBB'nin hocası Abdullah Avcı dedi ki, "Samsunspor bu ligin isim kalitesi olarak en iyi ekiplerindendir, aldığı sonuçlar sizi aldatmasın, çok iyi bir rakiple oynayacağız..."

Sevgili Timofte, Malatya'da küme düştüğümüzün birkaç gün sonrası seninle Atakum'da çay içerken yaptığımız ilk konuşmayı hatırlıyorsun değil mi?

O zamanlar Abdullah Avcı boşta idi... Hoş, Abdullah Avcı değil Mourinho olsa bu yönetimle başarı şansı olmazdı ya neyse...

Bravo beyler, tarih yazdınız... Samsunsporlular bu berbat yapımda emeği geçenleri asla unutmayacaklar. Ve bilin ki, tarihe geçeceksiniz kesinlikle...

Gökhan Kaba, Erol Kapusuz başta olmak üzere bu kadar niteliksiz, yeteneksiz ve kendisine bile saygısı olmayanlar topluluğunu gördükçe Vural'dan, Yaşar'dan, Fevzi'den gıyaplarında binlerce defa özür diliyorum...

körfez55

bu resimdeki pankartı mete caner ve ben beraber hazırladık.biz pankartı astık ancak kısa bi süre sonra federasyon yetkilileri pankartı kaldırttı.futbolcuların zoruna gitti galiba.

yk55

arkadaşlar elinize sağlık forma süper olmuş. anlayana tabi!!!!!!!

hasselbaink

Alıntı yapılan: "kou_Lü"bu resimdeki pankartı mete caner ve ben beraber hazırladık.biz pankartı astık ancak kısa bi süre sonra federasyon yetkilileri pankartı kaldırttı.futbolcuların zoruna gitti galiba.

KOU_LÜ yerinde olsam bu resmi avatar yapardım...

Ayrıca kişisel görüşüm çıplak da oynamasınlar, hiç oynamasınlar... Futbolun güzelliğine gölge düşürmesinler. Hayatım boyunca gördüğüm en kötü Samsunspor bu.

Maç öncesi röportajında D Spor muhabiri "Samsunspor başkanı eee... diyor kağıda bakıyor ve Mazhar Başoğlu" diyor. Büyük başkan ise bu maçı kaybetmemiz dünyanın sonu değil, önümüzde 7 maç daha var, 7*3=21 puan eder falan deyipi iyice saçmalıyor. Madem konu sayılardan açıldı Erol'a verdiğiniz 55 numarayı paket yapıp saklayın... Samsunspor'un ne maneviyatı kaldı sayenizde ne de Samsunsporluluğu.

MeL_55

MeL_55

AlıntıÇok üzgünüm

Teknik Direktör Mustafa Uğur, oynanan futbol ve alınan sonucun çok kötü olduğunu belirterek, "Adeta şok yaşıyorum. Çok üzgünüm" dedi. Samsunspor Teknik Direktörü Mustafa Uğur, Play-Off şanslarının artık mucizelere kaldığını söyledi. Büyükşehir Belediyespor mağlubiyetiyle hedeflerinden uzaklaştıklarını ifade eden Uğur, "Buraya kadar. Bundan sonrası mücizelere bağlı. Kötü bir oyun ve sonucunda gelen mağlubiyet. Gerçekten büyük şok ve üzüntü yaşıyorum" ddei.

BEKLEMİYORDUM
Karşılaşmaya mutlak galibiyet parolasıyla çıktıklarını dile getiren Teknik Direktör Mustafa Uğur, "İstediklerimizi bir türlü sahaya yansıtamadık. Böyle bir sonucu açıkçası beklemiyorduk. Çünkü buraya umutlu gelmiştik. Ayrıca İstanbul´a kadar gelip bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Onları bu şekilde üzmek istemezdik" diye konuştu.