SÜPER LİG 2023-2024 | 10.HAFTA | Ankaragücü 2 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 27 Ekim 2023, 11:36:23

« önceki - sonraki »

_SoN_

SÜPER LİG 2023-2024 | 10.HAFTA | Ankaragücü  -  SAMSUNSPOR'umuz
Tarih : 29.10.2023 Pazar
Saat : 19.00
Stad : Eryaman Stadyumu

Geçen hafta biraz olsun olumlu yönde görüntü veren takımımızı bu maçta da iyi görmek istiyoruz, çok kötü bir tablo var karşımızda, bunun ötesinde puana çok ihtiyacı olan, hırslı bir hocası olan takımla deplasmanda oynayacağız, işimiz çok zor ama bu saatten sonra zaten kolay diye birşey kalmadı . Skorunu çok ama çok merak ettiğim maçlardan biri olacak, kötü bir skorla yine başa dönebiliriz. Başarılar SAMSUNSPOR !

mehmet yılmaz

İçimizdeki hevesi öldürdüler, mağlubiyetlerden falan daha tehlikeli olan şey budur.
Şimdilerde hiç sesi çıkmıyor ancak Bay Ego yaptı bunu. Skorlar düzelirse tekrar arz-ı endam eyler. Gerçi düzelsin de gelsin, mesele değil.

Cumhuriyetimizin 100. yılında Ankara'da oynanacak olan bu maçı kazanırız umarım. Olmayacak iş değil aslında.

jean

Sadece Samsunspor

Normal bi mac olursa en kotu 1 puan bekliyorum. Ama siyaset olursa ankaragucu alir. Ankaragucu bu sene tamamen siyasetle donuyor siyaset ne derse o oluyor

emre

Maç ne olur hiç bilmiyorum. herkes herkesi yenebiliyor ve bizim dahil olmamız lazım bir şekilde bu devrana.

Sadece Samsunspor

Sakat olan tirpan in yerine zeki yavru var. Harici basaksehir maci ile ayni kadro. Bugun goller gelsin Samsun um. 100.yilda bize galibiyet yakisir

_SoN_

Hiç ama hiç ümidim yok ama yine heyecanla maçı bekliyorum, bir umut ver be takım.

GurbetciFanatik

_SoN_

futbolcu

Maalesef çok kötüyüz. Iki pas üst üste yapamıyoruz.

yk55

Ne kadar kötü bir takımız demek bile iyi kalıyor. O kadar yani.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

futbolcu

Sanki 5-0-5 oynuyoruz.
Top bizim defansta olduğu zaman, orta sahaya pas verecek biri olmuyor.

_SoN_

Maalesef son on yıldır süper lig bizim takım kadar yetersiz bir kadro görmemiştir, acı ama çok gerçek bir durum var, çok ama çok yetersiz bir kadromuz var ve sadece mücadele futbolu ile sahada ayakta kalabiliyoruz. Bunu söylemek çok acı ama süper ligi de takip eden biri olarak söylüyorum bu takımın ligde kalması çok zor. Özellikle ileriye takım içinden yenileme yapmalıyız, tabi ocağa kadar kendimizi atabilirsek çok transfer lazım. Durum gerçekten vahim.

emrealtinsk

Takımda şu çıksın bu çıksın diyemiyorum. Kim çıkmaması gerekli diye düşünüyorum inanın şu oyuncu diyeceğim bi tane futbolcu yok.

Ama Emre kılınç derhal oyundan alınmalı laubalilik bu kadar da göz göre göre olmamalı