PlayStation 4 !

Başlatan cgr, 21 Şubat 2013, 12:40:07

« önceki - sonraki »

cgr

Biz 3'ü alalı 1 sene olmuşken, 4 çıkıyor :)

Kol üzerinde ki Select-Start bölümü dokunmatik olup, yeni düğmeler eklenecekmiş. 2013 yılı sonu çıkarmayı planlıyorlarmış.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yeni nesil PS4, sahip olduğu teknik özellikleri ile bir öncekinden çok daha gelişmiş bir oyun tecrübesi sağlayacak. Konsol, X86 hızında AMD işlemci (CPU) ve geliştirilmiş bilgisayar grafik işlemcisi (GPU) kullanıyor.

Ürünün tanıtımında birbirinden farklı bir milyon farklı objenin yer aldığı bir de demo sunuldu. Ürünün görsel konuda ne kadar iddialı olduğu gözler önüne serildi. Konsolun bellek kapasitesi ise 8gb olarak belirlendi. Tanıtım etkinliğine katılan oyun yapımcıları da yeni oyun ve oyun motoru çalışmalarından demolar sundu.

PS4 için kesinleşen bazı oyunlar ise şöyle: Killzone: Shadowfall, inFAMAOUS: Second Son, The Witness, Drive Club, Watch Dogs, Destiny, Diablo III.

kalptenþimþek

SametYılmaz55

adamlar çok iyi yapıyor bu işi.yenisi her çıktığında bir eski modeller hep çizgi film gibi geliyor :) küçükken ps1 oynamak için ölürdüm adeta,ps2 çıktı yüzüne bakmadım,lisede ps2 oynayacağız diye okuldan kaçar dururduk,ps3 çıktı yüzüne bakmaz oldum ps2ninde :) muhtemelen gene aynısı olacak :)

King1965

ps 2 olsa ıyı olur derdım sımdı 4 cıkınca 2 oynayan kalmaz her halde :)

cgr

12 Haziran 2013, 02:41:09 #4 Son düzenlenme: 12 Haziran 2013, 02:44:57 cgr
Oyun mu, film mi karar veremedim :P Sağlam oyun yapmışlar...

Assassin's Creed IV Black Flag Announcement Trailer

seyf55

emre__ss

Fifa 14 ultimate team de çok yeniliklerin olacağı söyleniyor.

seydo55

hey amigo çiço reis bu işi sevmemiştir :'(

seyf55

FaTiH_HaN