Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

levadiakos

sanırım kendisi baya sevilen bir insandı...yada çok şanslıymış ki sizin gibi arkadaşları var! Tüm Kartalspor taraftarları adına Allah Rahmet eylesin kardeşlerim!

ondestan_11

celebi

Alıntı yapılan: levadiakos - 08 Eylül 2008, 00:15:19
sanırım kendisi baya sevilen bir insandı...yada çok şanslıymış ki sizin gibi arkadaşları var! Tüm Kartalspor taraftarları adına Allah Rahmet eylesin kardeşlerim!

sağolasın  kardeş

KafSinKaf

Hepimizin başı sağolsun, çok üzülürüm böyle şeylere.Bizde böyle bir acı yaşadık  :'(

celebi

sağolasın kardeş Allah kimsenin başına vrmesin

veis

bunun adı vefa bunun adı hakedene verilen degerdir tekrar allahdan rahmet diliyorum teoman taşa.taraftarlık budur işte bu kulübün oyuncusu başkanı o evi biliyor ve hatırlıyorsa nekadar erdemli ve büyük bir taraftar oldugunuda ibreti alem görmüşdür umarım.

marsilyadankskli

ALLAH RAHMET EYLESIN
TEKRARDAN BASINIZ SAG OLSUN... 

kendisinin ADINI cok duymustum ve yazdigim diger
forumda da her avatarda gordugumde icim burkulur bide dogum tarihlerimiz ayni ... Yazarken bile gozlerim doldu  bizde Volkan kardesimizi kurban verdik trafik canavarina bi gs maci donusu :(

Tribunculer Ahirette Saf tutuyor

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: marsilyadankskli - 04 Kasım 2008, 02:20:50
ALLAH RAHMET EYLESIN
TEKRARDAN BASINIZ SAG OLSUN... 

kendisinin ADINI cok duymustum ve yazdigim diger
forumda da her avatarda gordugumde icim burkulur bide dogum tarihlerimiz ayni ... Yazarken bile gozlerim doldu  bizde Volkan kardesimizi kurban verdik trafik canavarina bi gs maci donusu :(

Tribunculer Ahirette Saf tutuyor
sagol kardesim
allah rahmet eylesin

celebi

unili14yaren

allah rahmet eylesin . kabrinde nur içinde yatsın  :'(

55_power

gencc

GÜNGÖREN BELEDİYESPOR TARAFTARI BORDO BERELİLER;
Mekanı Cennet Olsun
[/b]

KTM

İlk Mesajım olarak Değerli arkadaşımızın yakınlarına baş sağlığı dilemek isterim.
Şahsen tanışma fırsatım olmadı ama bir Samsun'lu ve SamsunSporlu olarak siması hiç yabancı değil. Mmuhtemelen Klüpten tanıyorum.
Toprağı bol olsun kardeşimizin.

Tiryakiler55

dualariniz kabul olsun... cok güzel hangi takim olursa olsun rakip makip dinlemeden bu konuda herkesin ayni dü$Ünceyi payla$itigni görmek güzel bir$ey

diver55

Değerli kardeşimizi tanımayı çok isterdim. Sitedeki ilk mesajımda kendisine Allah'tan rahmet diliyorum.

Değerli Samsunspor sevdalıları; rahmetli kardeşimiz okuduğum ve tanıdığım kadarı ile bilgili, bilinçli gerçek bir Samsun'lu ve Samsunsporlu imiş. Kaybımız çok büyük. Ama onun bir meşaleyi yaktığını düşünelim ve örnek bir taraftar olduğunu unutmayalım. Herkesin ve hepimizin rahmetli kardeşimizi örnek alacağımız çok güzel yanları varmış. O'nun açtığı yolda taraftar olarak kenetlenelim, herkesi kucaklayalım ve daha bilinçli, ve bütün olalım. Rahmetliye vereceğimiz en iyi hediyemiz, dualarımızdan sonra bu olacaktır kanısındayım.
Tüm Samsunspor camiasına sevgi ve saygılarımla,