Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Mustee13 - 15 Aralık 2009, 16:19:02
Hani borcu olana transfer yasaktı?

Federasyonun borçlu kulüplere lisans vermeyeceğini açıklamasından sonra, 500 bin TL borcu olan Diyarbakır`ın 6 futbolcu alması tartışma yarattı 

Futbol Federasyonu, devre arası transferinde borcu bulunan kulüplerin yeni futbolcular için lisans alamayacağını açıklaması üzerine Kocaeli, Diyarbakır ve Sakarya`nın sıkıntı yaşayacakları futbol kamuoyunda konuşulmuştu. Diyarbakırspor`un yabancı futbolcular Rakoviç, Jupi, Jancevski ve Stavrevski`ye FIFA nezdinde sonuçlanmış davalardan 500 bin TL borcu bulunduğu, bunların ödenmemesi halinde puan silinme cezasının da uygulanacağı belirtilmişti. Kulüp Başkanı Abdurrahman Yakut, her futbolcu için dörder puandan 16 puan silinebileceğini belirterek, TFF`den 30 Ocak`a kadar ödeme izni aldıklarını söylemişti.

Diyarbakır bu ortamda gittiği Antalya kampında 6 futbolcu transfer etti. Malatyaspor`dan Fevzi ve Mehmet Albayrak, Kartalspor`dan Mehmet Türkmehmet ve Zafer, Eskişehirspor`dan da Birol ve Ersin sözleşme imzaladılar.

Kamuoyunda `Federasyon `Borcu olana transfer izni yok` sözünü tutacak mı?` tartışmasını başlatan imzaların, henüz TFF`ye bildirilmediği öğrenildi. TFF yetkilileri, bir kulübün transfer ettiği futbolcuya lisans alabilmesi için `Yargı aşaması tamamlanmış borçların kapatılması şart` prensibinden taviz verilmeyeceğini dile getirdiler.
adamlar her sene aynı gene bir iş çıkmaz siyaset futboldan elini çekmediği sürece istediği kadar adam alırlar  >:(

Oflu

Hakki "Dostluk kazansin " demis angut  >:(

Nuri Asan

az önce tesadüf eseri süper lig puan durumunu gördüm.bursa lider kayseri ikinci sırada.bizim içerdee dıarda yendiğimiz bursaya bak.acilen bu ligden kurtulmak lazım.

bu süper lig maçlarını lig tv mi veriyor hala daha?
trt yine anadolu takım maçlarını geç saatemi koyuyor onada bir çözüm buldularmı yoksa?

Sercan

Samsunspor, İnter-Toto Kupası 3. Tur ilk maçında İngiltere'nin Crystal Palace takımını deplasmanda 2-0 lık net bir skorla yenmenin avantajıyla yarın akşam saat 21.00'de kendi saha ve seyircisi önünde İngiliz takımıyla tur için oynayacak . Akşam Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı idmanla pusuya yatan ve maç saatini bekleyen futbolcuların idmanlarda hıslı olması dikkat çekti. Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Ali Çınar, bütün Samsunluları ve taraftarı kendilerine destek vermek için 19 Mayıs Stadyumu'na çağırdı. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ise, Crystal Palace'den çekindiklerini söyledi. Samsunspor'da sakat olan Sabri ve Timofte'nin son durumlarının iyiolduğu bu futbolcuların maç saatine kadar yetişeceği öğrenildi. Öte yandan, İngiliz takım Crystal Palace saat 17.00 sularında 28 kişilik bir kafileyle özel uçakla Samsun'a geldi. İngiliz takım, akşam saatlerinde Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda 1,5 saatlik idman yaptı. Karşılaşmayı Avusturya Federasyonu'ndan Gerd Groblhedr'e'nin yöneteceği öğrenildi. Her iki takımın karşılaşmaya çıkacak muhtemel kadrosu şöyle:

SAMSUNSPOR: Allum, Ercan, İmdat, Güngör, Erman, İsmet, Tümer, Cengiz, Celil, Uğur, Serkan

CRYSTAL PALACE: Miller, Edmorthy, Austin, Mullins, Hreidarsson, Folan, Lombardo, Fuliarton, Jansen, Shippeley, Curcic.

http://www.porttakal.com/ahaber-samsunspor-da-nefesler-tutuldu-35207.html

Ey gidi günler be.. :( :(

celebi

çapaþ 06

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 19 Aralık 2009, 18:47:03
Samsunspor, İnter-Toto Kupası 3. Tur ilk maçında İngiltere'nin Crystal Palace takımını deplasmanda 2-0 lık net bir skorla yenmenin avantajıyla yarın akşam saat 21.00'de kendi saha ve seyircisi önünde İngiliz takımıyla tur için oynayacak . Akşam Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı idmanla pusuya yatan ve maç saatini bekleyen futbolcuların idmanlarda hıslı olması dikkat çekti. Samsunspor Teknik Direktörü Mehmet Ali Çınar, bütün Samsunluları ve taraftarı kendilerine destek vermek için 19 Mayıs Stadyumu'na çağırdı. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ise, Crystal Palace'den çekindiklerini söyledi. Samsunspor'da sakat olan Sabri ve Timofte'nin son durumlarının iyiolduğu bu futbolcuların maç saatine kadar yetişeceği öğrenildi. Öte yandan, İngiliz takım Crystal Palace saat 17.00 sularında 28 kişilik bir kafileyle özel uçakla Samsun'a geldi. İngiliz takım, akşam saatlerinde Samsun 19 Mayıs Stadyumu'nda 1,5 saatlik idman yaptı. Karşılaşmayı Avusturya Federasyonu'ndan Gerd Groblhedr'e'nin yöneteceği öğrenildi. Her iki takımın karşılaşmaya çıkacak muhtemel kadrosu şöyle:

SAMSUNSPOR: Allum, Ercan, İmdat, Güngör, Erman, İsmet, Tümer, Cengiz, Celil, Uğur, Serkan

CRYSTAL PALACE: Miller, Edmorthy, Austin, Mullins, Hreidarsson, Folan, Lombardo, Fuliarton, Jansen, Shippeley, Curcic.

http://www.porttakal.com/ahaber-samsunspor-da-nefesler-tutuldu-35207.html

Ey gidi günler be.. :( :(

dönemesekde o günlere bu sevda ölümüene

KocumVolkan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Aralık 2009, 02:57:02
Tuzla faciaları devam ediyor, geçtiğimiz aylarda boya teknesinin içinde elektrik çarpması sonucu hastaneye kaldırılan bir işçi daha hayatını kaybetti. Samsun-Alaçam'a gönderilmiş cenazesi. bu hayatını kaybeden 6 yada 7.hemşerimiz malum Samsunlu cok tuzlada.

Allah rahmet eğlesin.. inşallah can kayıpları olmaz artık  :-\

bu arada tahtadan haberi olan var mı.. gene kapanıcak mı ?

celebi

Dartagnan

stv de bizim macin ozeti yayinlandi mi ? takip eden izleyen var mi acaba ?

55.hakan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 22 Aralık 2009, 23:41:38
stv de bizim macin ozeti yayinlandi mi ? takip eden izleyen var mi acaba ?
stv bir program yapıyordu noldu o program yayından mı kalktı acaba ben de onu merak ediyorum bilen var mı o ne zaman

celebi

Dartagnan

Alıntı yapılan: celebi - 22 Aralık 2009, 23:49:50
bu gece 00:00 da

abi su an ozetleri seyrediyorum ben :D  bu stv nin ne kadar kanali var anlamadim :S aha bi kac mac sonra maci verecekler su andada mersin-hacettepe macini veriyorlar

55.hakan

Alıntı yapılan: celebi - 22 Aralık 2009, 23:49:50
bu gece 00:00 da
sağol yayın akışına yazmamışlar da ben de yok sandım

celebi

Alıntı yapılan: Dartagnan - 22 Aralık 2009, 23:51:21
abi su an ozetleri seyrediyorum ben :D  bu stv nin ne kadar kanali var anlamadim :S aha bi kac mac sonra maci verecekler su andada mersin-hacettepe macini veriyorlar

sen smanyoluhaberi seyrediyorsundu

Dartagnan

Alıntı yapılan: celebi - 22 Aralık 2009, 23:54:30
sen smanyoluhaberi seyrediyorsundu

valla anlamadim ki abi sol altta sadece S var   samanyolunun haber kanalida mi var anlamadim ben bu isi :D