Samsunspor:2 Ankaragücü:1

Başlatan bluegreen55, 15 Nisan 2006, 19:04:45

« önceki - sonraki »

berusa55

arkadaslar ben denizlinin kalan 3 macı olan diyar rize ve genler macının 2sini kaybedecegini düsünüyorum artık tek rakibimiz malatya oldu ve onlarla orda oynayacak olmamız da talihsizlik!ilk macta da yenildik ikili avrej denen bir seyimiz de yok!bu arada malatya a.gücüyle oynuyor ve a.gücü de kritik yerde!onlar da bize yenilerek en azından bu hafta malatya macından bir puan almak isyeceklerdir!biz malatya macına malatyanın en az 2 puan onunda gidersek ve orda da en az beraberlikle dönersek ligde kalmıs oluyoruz otomatikman!insallah malayada kaybetmeyiz!kaybedersek bu düstük demektir!ama bu takım gidip aynı denizliyi yendği gibi malatyayı da yenerse sasırmam!her zaman her yerde samsunsporluyuz!

King Of The North

Her zaman her yerde en büyük biziz bunu ligde kalırsak ileriki sezonlarda tüm Türkiye'ye göstereceğiz inşallah.Giderek büyüyoruz ve Samsunspor aşkımız ilelebet payidar kalacaktır.

kadir55ist

selam
timofte kardeş çok sağolasın bu görüntüler bize herşeyi anlatıyor.
büyük samsunspor taraftarına şükranlarımızı sunarız...

yönetici

Alıntı yapılan: "ender"golleri izleyebilecegimiz bir site bilen varmi

1-0 geriye düştüğümüz maçtaRafael'in 59.dakikada kaydettiği kafa golü[/color]yle beraberliği yakalıyoruz..

76.dakikada yine Rafael'in golü[/color]Samsunsporumuza hayat veriyor.
Üç puan bizim.

samet

türkiyenin en büyük taraftarı...

Clint_Eastwood

Unutulmaz maçtan bazı resimler...

carsambali55

fotoğraflar ve videolar çok güzel.tribunlerin dolması ve dişarda binlerce kişinin kalması gösterdiki samsunumuz ligde iddaalı olsa butun maçlarda stad full çeker.bu sene ligte kalırsak inş seneye iddaalı bir takım kurarız ve bu rezalet durumlara bir daha düşmeyiz.

tuzlalı

Herşey çok güzel şimdilik. Bir takım ali cengiz oyunları çevrilipte son haftalarda icraata konulursa diye hep korkuyorum ne yalan söyleyeyim. Hayırlısıyla şu sezon bir bitsedi..

34 SS 1965

tuzla pankartını gordunmu tuzlalı abı