Samsunspor:2 Ankaragücü:1

Başlatan bluegreen55, 15 Nisan 2006, 19:04:45

« önceki - sonraki »

samsunlu_gencler

kadir 55 ßoLe aLırız macı aßi soktayım ALLahıma sukurLer oLsun gencLerde sıra

kadir55ist

selam
arkadaşlar bluegreen kardeş gençler maçının topiçnide açsın son iki haftadır onun açtığı topiçlerle maçı alıyoruz. bluegreen kardeş besmeleyle aç haa  :D  :P

roligan

Kayserispor'u ve DÜRÜST (!) Ertuğrul Sağlam'ı tebrik ederim. Çok güzel mücadele verip, Ankaragücü, Konya ve Malatya karşısında süper oynadılar. Yenildiler ama olsundu (!) Samsunspor'a hakem marifetiyle yenilmediler ya, o şeref de Ertuğrul'a yeter...

MeL_55

nasil olur diyar malatya  yener..

son dk.'da denizli 3-3 yapti  :evil:  :evil:

yirmiuc

baha55

bu ayıp ertugrul beye de yeter ,  aykut hocayada...bu ülkede  futbolun nasıl döndüğünü  gösteriyolar...serefsizlik diz boyu..konya  malatyanın su halıyle 100  maç yapsın birini alamaz.ve sen büyüklere kafa tutmakla gururlanıyosun uefaya  gidecegiz diyosun evinde küme düşen antebe yeniliyosun..bırakın hocam bu işleri  Allah hepinizin belesını versin.yazıklar olsun midemiz bulanıyo sizden sayın kocaman ve sağlam...

kadir55ist

selam
arkadaşlar geçen sezonkki diyarbakır maçından sonrada herkes bizim hakkımızda şimdi bizim onların hakkında düşündüğümüz gibi düşündü. samsunsporu çoğu anadolu taraftarı severdi ama şu anda ist de kimle futbol sohbeti yapsam adamlar hemen diyarbakır maçını verdiniz diyorlar belki biz vermemişizdir ama hoş bir şeyde yapmadık işte bu sezonda böyle bir türlü saibe söylentisi çıkacaktır dananın kuyruğu son hafta kopacaktır.

developer

Bu arada Genclerbirligi macini mutlaka kazanmamiz lazim ama Malatya macinda beraberlik yetmiyor bize. Ilk maci 2-1 kaybettik burda. Puan esitligi durumunda averajimiz iyi olsada malatya ile berabere kalirsak altinda kaliriz. Kisacasi kalan 3 macimizi da almamiz lazim. Bu takim bunu basaracak gucte buna inaniyorum. Bu arada 5 puan olmasina ragmen Rize'ye dikkat;

Kalan maclari;

K. Erciyesspor (D) (0 Puan)
Denizli (1 Puan)
Genclerbirligi (D) (0 Puan)

Bazi buyuklerimiz !!! Istemesede ben Rize'nin dusecegine cani gonulden inaniyorum. Dussun serefsizler.

(Ah birde onlari burda yenebilseydik...)

radikal-fma

İşte büyük Samsunspor! İşte büyük taraftar netice zafer.... Maçı daha izlemedim ama her ne şekilde olursa olsun kazanmak çok mühim. Bundan sonraki maçlarıda her ne şekilde olursa olsun kazanmamız farz. Arkamızda olan biten bakmadan. Bu zorunluluğumuz şimdiden aşikar çünkü rakiplerimizde kazandı. Bu mücadele sandığımızdan da zor geçecek. Hafataya Denizli ve diyarın berabere kalması gerek Malatya'nın da kaybetmesi. Bizim ise mutlak galibiyete ihtiyacımız var su gibi. Gençler zor rakip hedefi olan bir rakip. Çok iyi hazırlanmamız lazım camia olarak. Sonraki maçlar daha ürkütücü inşallah Diyar ve Malatya'nın bizim maça kadar şansları biter. Ama ne olursa olsun bundan sonraki hedefimiz her maç ayrı final her maç mutlak galibiyet. Mustafa Kemal'in dediği gibi " muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut"

timofte

Öncelikle söylemek isterim ki bir gole bu kadar çok sevindiğimi hatırlamıyorum. İkinci golden sonra tribün adeta yıkıldı. Müthiş bir baskı, inanılmaz tezahürat vardı. Samsunlu takımına tam anlamıyla sahip çıktı.

Maça yine bol pozisyonla başladık ama golü bulamadık. Caner'in bomboş kafa vuruşu auta gitti. Ankaragücü cezasahasındaki karambolde Ceyhun'un çok sert vuruşu şanssız biçimde Ankaragüçlü defans elemanlarına çarptı. İkinci yarının başında golü de kalemizde görünce daha önce izlediğimiz filmlerin bir tekrarı olmasından çok korktum. Neyse ki Rafael Samsun'a geldiğinden beri en hayati golünü atıp taraftarı yeniden uyandırdı. Yine Rafael ile, Denizli'de olduğu gibi 75.dakikada galibiyeti bulduk. Herhalde ona yedek kalmak yaramış olacak. Daha da farklı olabilirdi ama aylar sonra gelen galibiyet bizi kendimizden geçirmeye yetti. Futbolcular tek tek bütün tribünleri dolaştılar. Uzun zamandır görmediğimiz bir coşku yaşadık.

Aldığımız galibiyet, ligde kalma yolundaki rakiplerin aldığı sonuçlar yüzünden bizi ateş hattından çıkarmaya yetmedi. Ama bardağın dolu tarafına da bakacak olursak; bu galibiyet olmasa şansımız şimdi yok denecek kadar azalacaktı.
Alıntı yapılan: "yirmiuc"daha maçı izlemeden böyle bir yorum yapıyorsunuz. işin aslı kayseri uzun zamandır galip gelemiyor. sadece o 3 maça has bir durum değil.

Ayrıca roligan ilk yarıda "2. yarıdaki ankaragücü maçını puana daha çok ihtiyacı olan takım kazanacak" diye bir yorum yapmıştınız. Dediğiniz de oldu.
Gayet dürüstçe bir yorum. Size de bu şeref yeter mi?

Kayserispor ve Konyaspor'un Samsun'da sergiledikleri mücadeleyi gördükten sonra iç sahada Gaziantep ve Malatya'ya yenilmelerini hiç beklemezdim o maçlar hakkında sadece bunu söyleyebilirim.

Fakat sevgili yirmiüç biz Ankaragücü'nü bileğimizin hakkıyla yendik.  Maçı izleyen biri olarak, adamların varını yoğunu ortaya koyduğunu da söylemek isterim. Hatta zaman zaman saha içinde tansiyon yükseldi. Kalecileri inanılmaz toplar çıkardı. Çok katı bir defans yaptılar. Biz bu maçı "şerefimizle" kazandık. Samsunlu gibi kazandık.

cem and naz55

Alıntı yapılan: "yirmiuc"
Alıntı yapılan: "roligan"Kayserispor'u ve DÜRÜST (!) Ertuğrul Sağlam'ı tebrik ederim. Çok güzel mücadele verip, Ankaragücü, Konya ve Malatya karşısında süper oynadılar. Yenildiler ama olsundu (!) Samsunspor'a hakem marifetiyle yenilmediler ya, o şeref de Ertuğrul'a yeter...

daha maçı izlemeden böyle bir yorum yapıyorsunuz, yakışır. Birilerine olan kişisel nefretiniz mantıklı yorum yapmanıza engel oluyor, olabilir.
ama işin aslı kayseri uzun zamandır galip gelemiyor. sadece o 3 maça has bir durum değil. son haftalarda dökülüyorlar. yoksa biz düşelim diye herkese puan verdiklerini, uefaya gitmekten de vazgeçtiklerini düşünmüyorum ben.

Ayrıca roligan ilk yarıda "2. yarıdaki ankaragücü maçını puana daha çok ihtiyacı olan takım kazanacak" diye bir yorum yapmıştınız. Dediğiniz de oldu.
Gayet dürüstçe bir yorum. Size de bu şeref yeter mi?
sen hangi akla hizmet ediyorsun biz söke söke aldık bu maçı izlemedin galiba çamur atma sen öyle birisinki bu sitede ertuğrul için herkesi karşına alabilecek insansın ertuğrul kendin i bu kadar savunmuyordur böyle bir yorumu nasıl bir zihniyet yapar
BU ŞEREF BİZE YETER BU ŞEREFSİZLİK ERTUĞRUL A  YETMEZ TAMAM MI RAHATLADIN MI

jean

1-0 dan sonra dedim tamam gittik pespese atinca son 5 dakikayi dinlemeden ciktim evden denizli 3-1 den 3-3 yapmasa 15.siraya cikacaktik antepin malatyanin ve diyarbakirin yani ndogu takimlarinin maclarini kayipsiz gecmeleri adeta olay konya ve kayseri samsunda oynuyorlar kendi sahalarinda magluplar ise bakin siz biz gorevimizi yaptik avantj bizde maclarimizi alip kalacagiz ligde allahin izniyle

bluegreen55

arkadaşlar ertuğrul içinkavga etmeyelim bende ertuğrulu çok seviyordum  zamanında samsunda oynarken milli takımda oynayıp goller atıp gururlandırıyordu ve karakteriylede herkesin beğendiği birisi olmuştu hep..

kayseri malatya ve antepe yenilecek takım değil

konya kendi sahasında kendi seyircisinin tepkisini alarak yenildi malatyaya

malatya pu ikramları almamış olsaydı yada herşey normal ilerleseydi  şimdiye umudunu yitirmiş olacaktı

gaziantepinde paçaları tutuşuyo olacaktı şimdi
ama son hafta malatyaya maçı verecekler rahatladılar çünkü..

bu durumda biz gençleri yenmeli yadayenilmemeli..malatya ilede final maçına çıkımalıyız...

Ladikli

sonunda yüzümüz güldü bir maç sonunda.ama fazla sevinemedik.çünkü rakiplerimiz denizli hariç hepsi kazandı.ne hikmetse hepsi burda bize karşı biyerlerini yırtıyolar ama kendi evlerinde bizim rakiplerin hepsine yeniliyolar.hani konyanın,kayserinin uefa iddaları vardı.bizim maçtan puan alınca mı avrupaya gidiyolar.herkese burda yırtıldıkları gibi niye oynamıyolar,spor;centilmenlik,dürüstlük ve ahlak kuralları ve ilkeleri çerçevesinde oynanan bir oyundu.biz sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz ergeç adalet yerini bulacak.

dr_ahmet

abicim hiç canımızı sıkmayalım...
kendimizi bu noktaya biz getirdik buradan hayırlısıyla yine biz kurtaracaz...
3 maçıda kazanalım bitsin bu iş o kadar...
her musibette bir hayır vardır, düşmanlarımızı da çok iyi tanıdık biz bize yeteriz...