Nasır Beadini

Başlatan kalptenþimþek, 19 Ekim 2010, 21:35:52

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

19 Ekim 2010, 21:35:52 Son düzenlenme: 19 Ekim 2010, 21:39:04 kalptenþimþek

20 Mayıs 1962 doğumludur. Eskişehirspor'dan Samsunspor'a gelmiş bir forvet oyuncusu idi. 1987-89 yılları arasında Samsunspor forması giymiş ve goller atmıştır. 20 Ocak 1989 kazasında ağır yaralanmış ancak futbola geri dönmüştür. Ancak Kayserispor'da oynarken 1991 yılının sonlarında geçirdiği bir başka trafik kazasında hayatını kaybetmiştir.
                                                                                                                                                                    samsunspor.biz/Unutulmaz Futbolcularımız

mehmet yılmaz

Ayrıca yine eski futbolcumuz Burhanettin Beadini'nin kardeşiydi. İkisi birlikte gelmişti Eskişehir'den bize. Agim Cana gibi Kosova'lı Arnavutlardı diye biliyorum. Türk vatandaşlıkları da vardı.  Çok iyi topçuydu Nasır. Hücuma dönük orta saha oynardı; Burhanettin ise taş gibi bir liberoydu.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Ekim 2010, 21:42:37
Hücuma dönük orta saha oynardı; Burhanettin ise taş gibi bir liberoydu.

ben de ortasahada oynarken hatırlarım Nasırı, forvet oynarken görmedim hiç :) ama eski takımında forvet oynamıştır düşüncesiyle bilgiye dokunamadım :o  ;)

mehmet yılmaz

Evet, bilgide öyle yazmışız ama altta yazdığım ve senin de dediğin gibi orta sahada forvete dönük oynardı. Eklediğin fotoğraf eğer yanılmıyorsam -ki yanıldığımı sanmıyorum İstanbul'da 0-0 biten Fenerbahçe maçımız. 1988-89 sezonu, ilk devre. O sezon FB 103 golle şampiyon olmuştu ama bir tek bize gol atamamıştı!

kalptenþimþek

19 Ekim 2010, 21:50:33 #4 Son düzenlenme: 20 Ekim 2010, 20:14:44 kalptenþimþek

fotoraftan iki ayrıntı;

*Aykut'un durumu tuhaf, arkada tam olarak görülmeyen bir futbolcumuz var?!  :(

**Bu arada bizim serkan reiz ne kadar da benziyormuş Nasır'a?  :)  yoksa bana mı öyle geldi.. 8)

kabacevizli55

misafir

nasır ı şöylede hatırlayabiliriz aslında bizi şampiyonluktan eden futbolcuların başında gelir :))

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: misafir - 27 Ekim 2010, 21:59:19
nasır ı şöylede hatırlayabiliriz aslında bizi şampiyonluktan eden futbolcuların başında gelir :))

Evet... Bunu atlamamak lazım. Çünkü Eskişehir'de oynadığı sezon Eskişehir bizi burada 1-0 yenerken golü bize Nasır atmıştır. Kader işte, ertesi yıl da bize transfer olmuştur.