TFF 1.LİG 2020-2021 15. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1-0 Boluspor

Başlatan ata55, 16 Aralık 2020, 16:39:23

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1. Lig | Samsunspor'umuz - Boluspor
Tarih: 21.12.2020 - Pazartesi
Saat: 16.00
15. Hafta
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
TRT Spor - Beinsport

Balıkesir galibiyetinin ardından kalan 3 maçımızı da kazanmamız gerekiyor. Bolu maçı onlardan biri olacaktır bence.

jean

Son 3 macin ikisi sahamizdz deplasmandaki macta ankaraspor zayif rakip ipler elimizde adam gibi oynarsak 9 puan rahat aliriz

Stoper

Vasat takım.
Taraftarıyla, kulübüyle yıllardır ligin loser ekiplerinden Boluspor.

Kazanacağız.

eprianu

Boluspor'a karşı genelde kazanıyoruz. Zorlanır mıyız bilemem ama kazanacağız İnşallah.

Burak Çalık yerine Gyasi ile başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Defansta yine Boli-Erkam ikilisi oynamalı. Orta sahada Gökhan Alsan fantezisinden vazgeçip Oğuz ile yola devam etmeliyiz. Erhan ve Keremcan'ın maalesef şimdilik alternatifi yok gibi. Ben olsam aşağıdaki kadro ile maça çıkardım.

Nurullah
Erhan - Boli - Erkam - Keremcan
        Oğuz - Ferhat
     Gyasi  - Kubilay - Guido
                 Nadir

_SoN_

İç sahada en iyi 3 takımdan biriyiz, kendi sahamızda genelde iyi futbol oynuyoruz, bende @eprianu hocama katılıyorum, Burak Çalık, son iki üç haftadır hiç katkı sağlayamıyor, gyasi ile başlanmalı kendi sahamızda, gyasi nin ne artısı var diyecek olabilirsiniz, ama en azından Burak'ın eski hızına ve adam geçme yeteneklerine sahip, gününde olmasını bekleyeceğiz.
Benim kadro tercihim ise,

Nurullah
      Erhan - Boli - Erkam - Keremcan
        Savesevic -Kubilay - Ferhat
         Gyasi  -  Nadir  - Guido

Nuri Asan

4-1-4-1 sisteminde her türlü gol yeriz. Tek umudum Boli ve Bolusporun becerisizlikliği.

celebi

orucreis

mehmet yılmaz

Yeniden umut dolu olduğumuz bir maç. Kazanacağımıza inanıyorum. Hatta 3/3 yaparak bitireceğiz inşallah. Ancak bütün bunlar olsa bile yanılmamak lazım, bu kadronun takviyeye ihtiyacı olduğu açık.

Boluspor dengesiz bir takım. Lakin güçlü değiller. Geçmişte çok iyi kadrolar kurmuşlardı. Son yıllarda evimizde şansımız tutuyor, yine kazanırız bence.

evolution55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 19 Aralık 2020, 13:52:37Yeniden umut dolu olduğumuz bir maç. Kazanacağımıza inanıyorum. Hatta 3/3 yaparak bitireceğiz inşallah. Ancak bütün bunlar olsa bile yanılmamak lazım, bu kadronun takviyeye ihtiyacı olduğu açık.

Boluspor dengesiz bir takım. Lakin güçlü değiller. Geçmişte çok iyi kadrolar kurmuşlardı. Son yıllarda evimizde şansımız tutuyor, yine kazanırız bence.

hocam çelebi berabere demiş :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Aralık 2020, 15:40:42hocam çelebi berabere demiş :)

Çelebi Hoca berabere dediyse kesin kazanırız :)
Normalde mağlubiyetten kapı açar o...

brigand

Ekstra iyi oyun gibi bir beklentim yok. Tek beklentim, daha fazla mücadele edip, daha fazla koşmak. Gereken mesajlar alındı diye tahmin ediyorum.
Bolu'yu çok kez izledim. Reha Erginer ile savunma anlamında toparlanmış gibi gözükseler de, hala seviye olarak vasatlar. Orta sahalarını toparlayan ve gerektiğinde saha içinde ki hareketleriyle takımı oyunda tutan kaptanları Bekir olmayacak bu maç. Erken gol bulmamız gereken 3 maç var önümüzde. Tempo ve plan buna göre yapılacaktır.
Kazanıp, şu devre arasını istediğimiz yerde görelim.

_samsunspor_

KocumVolkan

Plumain ve Yameogo kadroda yok. Saviçeviç-Ferhat-Gökhan orta sahası. İlerisi de defans da aynı.