TFF 2. LİG 2019/2020 22. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Afjet Afyonspor

Başlatan _SoN_, 04 Şubat 2020, 09:14:53

« önceki - sonraki »

_SoN_

Öncelikle şunu belirteyim, kar yağdı, dolu yağdı, zaman zaman fırtınada esti ama, hele hele o son dakikada attığımız golden önce başlayan kar yağışı ile gelen o golle ne çoştuk varya, ömrümde unutamayacağım anlardan biriydi, özetle kar yağışı altında maç seyretmekte müthişmiş.

Birkaç şey var, ilk kez maratan alt kısımdan bilet aldık bizim arkadaş grubumuz olarak, sırf bu gösteri için buna ben yönlendirdim ama mahçup oldum arkadaşlarıma, neden o kısmın dolmadığını çok net anlamış oldum.Taraftar gruplarının elindeki bayraklardan maç izleyemedik desem yeridir, en sonunda boş kısımlara kaçıp maçı izlemeye çalıştık, bu bayrak sallama olayını fazla abartmışlar, uyaran taraftarlada kavga etmeye çalışıyorlar, ayrıca orada gezen elemanlar çok kaba bir şekilde taraftara uyarılarda bulunuyorlar, millet takıma sahip çıkmaya maç izlemeye mi geliyor, yoksa bunlarla sitres içinde mücadele etmeyemi belli değil, bunun acilen düzenlenmesi gerek, gerçi biz daha o kısımdan bilet almayız.

Diğer taraftan o kadar uğraş verip hazırlanan gösteri alt kısmın dolmaması ve üst kısma bilet alıp gelmeyenlerin yüzünden resmen hüsranla sonuçlanacaktı ki, yine içimizdeki SAMSUNSPOR AŞKI buna izin vermedi, tüm coşku ile gelen taraftarla elimizden gedliğince sahiplendik bu gösteriyi.

İlk golü ve o kısı zaten bayrak sallayan elemanlardan izleyemedim, başka yerlere kaçıp izlemeye çalışığımız kadarıyla, mücadele var, ama takımda bir düzensizlik var, bunun sebebi yeni gelen arkadaşların diğerleri ile uyum sorunu olabilir, takım çok dağınık ve organizeden uzak oynuyor.

Özellikle İbrahim halil kesinlikle ilk onbir oyuncusu değil şuan için, ayrıca orta sahada gökhan alsan yine yokları oynadı, burak çalık çok ama çok dağınık başladı, orta sahada muhsin ve ferhat sayesinde takım olarak ayakta kaldık diyebilirim,bu iki isimin ordan ayrılmaması ve kesinlikle hep onbirde oynaması lazım. Atabey golün dışında yine bildiğimiz gibiydi.

Hava çok soğuk yer yer fırtına kar,dolu derken oyuncuların mücadelesi ile beraber akıllardan çıkmayacak nokta zeminin mühteşemliğiydi, bu şartlarda bu kadar güzel zeminde bu ligte başka stad olamaz heralde, emeği geçenlere teşekkürler.Helal olsun!

Keşke keşke bir şekilde şu maratonu doldursaydık diyorum, ama elimizden gelen bu.

İyi futbol oynamadık yine ama kazanmayı bildik, şimdi Manisa bizi yenmek için uğraşacak, bunu bir şekidle avantaja çevirecek kadro yapısına ve hocaya sahibiz, inşallah oradan yine lider olarak döneceğiz.

TEBRİKLER SAMSUNSPOR, TEBRİKLER BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARI.

Ekrem

Yine bir şekilde kazandık ama bir türlü güzel futbolun oynanmaması can sıkıyor. Sanırım sezon sonuna kadar bu şekilde devam edecek. Manisa maçında ayrı bir motivasyon bekliyorum ancak sonuç bence beraberlik olacaktır.

isa55

Son iki maçımızda Burak Çalık ve İbrahim Halil le başladık. Yeterli katkıyı alamadık. Bence Manisa da Atabey, Bahattin, Guido oynar. Ortada Kubilay-Gokhan dan hangisi tercih edilir, göreceğiz.(Gökhan olur herhalde)

ata55

Kötü oyun ama güzel skor.
Önemli olan kazanmak. Kötü oynarken de kazanıyor olmak önemli.

mehmet yılmaz

Kötü bir oyun sergiledik. Buna rağmen yine kazanmış olma, bardağın dolu tarafı.
Şampiyon olan takımlar her maçlarında iyi oynamazlar lakin istediklerini alırlar.
Geçen sene kötü oynadığımızda mutlaka yeniliyorduk, iyi oynasak da kazanamayabiliyorduk. Bu sezon galibiyet alışkanlığı ve kültürü oluştu takımda.
Burak Çalık'ın hiç hazır olmaması, ideal iki stoperimizin birden olmayışı gibi sebepler sorun oluşturuyor. Bu maçta da oluşturdu. Ancak dediğim gibi, 2-0 kötü futbola rağmen iyi bir skor oldu.