Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

kamuri

nasıl Helal olsun ya
ismail uyanığa gelene kadar kimler bu klubun parasını yedi ismail uyanıkda klubun parasını yedi mi yemedi mi bilmiyoruz ama  bizi başımız dik dolaştırdı peki ya diğerleri hem bizi sövüşlediler hem de sokağa çıkamaz duruma getirdiler ondan helal olsun dedim

red_white

Alıntı yapılan: cezayir55 - 04 Temmuz 2011, 11:50:44
mahkemece aklanmadi dava  geri cekildi

İsmail başkan açıkca söylemiş tüm Samsunun önünde veremeyeceğim hesap yok diye. Bu sanırım yeterli bir cevap olmuştur, şimdi dava açıldı suçsuzluğu ispatlandı diyelim peki ya Galip Öztürk gibi bir ismin Samsunspor'luların gönlündeki yeri ne olacak bunuda iyi düşünmeli şahsen benim için biter...

kamuri

ya bide galip öztürkün açıklamalarında dikkatimi çeken bişey oldu daha önce 2 kere başkan olmak istedim ama menfaatler uğruna felan olamadım diyor peki bu seneden daha güzel bi fırsat olurmuydu başkan olmak için bütün şehir desteğini sana sağlamışken neden olmadın madem geçmişle yüzleşilmeli diyorsun başkan olup kendin yüzleşseydin o zaman bütün ipler senin elinde olacaktı bizde seni takdir ederdik emin ol  ;)

red_white

yönetimi kendi getiriyor birde yönetim sözümü dinlemiyor olayın üzerine gitmiyor manasında konuşuyor sizcede bunda çelişki yokmu ?

Sercan

Tamam o zaman Samsunspor'un parasını yiyenler birebir çıksın ortaya.Ama Galip Öztürk'ün yaptığı açıklamada başka manalar var bence.Neden yalnızca İsmail Uyanık'ın adı geçiyor.Adnan Ölmez,Yusuf Ziya Yılmaz ve türevlerinin isimleri nerede? 200 milyon tl ye Varan Turizm'i kendi adına alan ve Türkiye'nin en büyük otobüs filosuna sahip kişi 2 milyon tl için bu tür yaygaralar yapmaz.Bence işin arka tarafında kesinlikle Galip Öztürk'ün İsmail Uyanık'a duyduğu nefret var.Böyle bir durum içinde artık destek vermeyeceğim diyorsa da vermesin zaten...

Neredesin Erkut Tutu şimdi değilse ne zaman? :) :)

Gökberk55

g.öztürkün işine gelmeyen birşeyler vardır kesin ondan çekiliyordur.ne diyelim uğurlar olsun,bence daha iyi olur.umarım şirketleşmeden de vazgeçerler

Atakumlu

Galip Öztürk istediğin kadar para yatır Samsuna, İsmail Uyanık'ın bizlere verdigi hazzı unutturamazsın ...
Onu kıskanıyosan da onun izinden gideceksin  ;) onu karalaman onun degerini degil senin degerini dusurur ..

bengülü

güle güle galip öztürk  kongre de senin nasıl bir kişi olduğunu orda öğrendim

GökhanÇağlar

Galip Öztürkün Samsunspor'a olan yardımları inkar edilemez ama ikidir Galip Öztürk yanlış yapıyor..
kongrede hiç gereği yokken siyaset yaptı ve şimdi de İsmail Uyanık hakkında ileri geri konuşuyor,hiç geregi yok Galip Öztürk sen destegini ver gerisini kurcalama,bir işadamı olarak sana yakışan budur..

deli 55

kulübü karıştırıyor yaa.başka birşey değil.daha 10 sene önce donla otogarda gezen adam samsunspora 2 kuruş verdim diye kulübü satın alacak neredeyse.kazım yılmazın başkan olmasını en çok kendi istedi.şimdi adamlara sataşıyor.

yirmiuc

Galip Öztürk bu açıklamayı Digitürk'ten gelen 6 Milyonun yaklaşık yarısının temlik borcuna ödenmesi üzerine yaptı.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 04 Temmuz 2011, 13:38:52
Galip Öztürk bu açıklamayı Digitürk'ten gelen 6 Milyonun yaklaşık yarısının temlik borcuna ödenmesi üzerine yaptı.
yani ?

south_london

Hangi ödenen miktarmış o ya bir ben duymadım öyle birşey sanırım.Gazeteler her seferinde doğru habermi yapıyormuş

yirmiuc

south_london

çok ikna oldum şuan. :) ödenen birşey yok ortada her çıkana inanmayın