Ertuğrul Kayserispor ile anlaştı

Başlatan þirinler_1965, 01 Haziran 2005, 20:30:29

« önceki - sonraki »

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "cem"
Alıntı yapılan: "yirmiuc"Hayırlısı olsun..
Nelerin olacağını zamanla göreceğiz..
"Futbol bir spor. Sporun barış ve dostluk demek olduğunu insanlara anlatacağız. Olaya bu açıdan bakıyoruz."

Ya zaten istemiyordunuz. o da gitti hala neyi tartışıyoruz ki?

yerine gelecek olan t. direktörü tartışsak daha iyi.
ya yirmi üç allahını kitabını seviyorsan git adam samsunspordan ayrılmak için taraftarı kamuoyunun önüne attı bahane uydurdu bu iş 1 günde olmadı kayserisporun maddi durumunun iyi olduğunu biliyordu akrabansa cık söyle kardeşim adam bizi para için satmış senin yazdıklarına bak ertuğrulu ertuğrul yapan samsunspordur burada samsuna gelince yeterli tepkiyi şehirden alacaktır

sevgili yirmiüç her ne kadar bu konuda bizden farklı düşünüyor olsan da sende biz.den birisin.bu renklere gönül vermişsin,cem ya git allah aşkına derken senin gitmeni istediği için söylemediğini düşünüyorum,zira bizim bizden başka dostumuz zaten yok.
bu konu ile bağlantılı olarak buradan gitmene gönlüm razı olmaz açıkcası.
ama burada çoğunluğun senden farklı düşünmesinede vardır muhakkak bişey demen de gerekiyor?en azından bu konuyu şu an için çok uzatmanında fayda getireceğini sanmıyorum.
zira ertuğrul gitti ve kurtulduk,şimdi bu takım tekrar nasıl ayağa kalkar bizler ne yapmalıyız onu tartışmalıyız.

jean

yirmiuc kardesim nereye gidiyorsun biz burada samsunsporlu bulamiyoruz sen gitmeye kalkiyorsun senin dusunduklerinin aynisini dusunuyorum illa birisini destekledimi akrabasimi olmasi lazim benim de kardesimin adi ertugrul ne yani ben o sahisi sevememmi insallah basarili olur oda bizden biri

sejoe

Ertuğrul'un bizden ayrıldıktan sonra bir günde kayserisporla anlaşması başkanı da üzmüş.Bu akşam ki programda bunu dile getirdi.Başkanın diğer konulardaki açıklamalarını timofte yazacaktır.Unuttuğu şeyler olursa ekleme yaparım artık :)

gyuksel55

bende başından beri ertuğrulun samsunsuporda kalması gerektiğini savunuyordum ama yaptıkları beni şaşkına uğrattı hiç yakıştıramadım ne dememk gerekir bilmiyorum yazıklar olsun ertuğrula.

samsunlu_gencler

ertugrulu hiç bir zaman samsunspor a yakıstıramadım.gitmesi gerektigi zaman gitmedi.bizi yüz üstü bıraktı.zaten ben ertugrul hocayla kendimize yazık ettigimiz konusundaydım.samsunporu tatmin edemeyen bu hoca nedense taraftarımız tarafından cok sewildi.ama ben kendisini hiç sewmedim gittigim maclarda tribune cagrıldıgında hep oturur we susardım.bizi tumer gibi ilhan gibi sattı.giderken dedikleri bana cok koydu.samsunsporda kalıp kariyerimi zedeleyemem demesi.bir insan basarısız olmasına karsın bu lafları nasıl soyleyebiliyor.sasırdım.allah yolunu insallah acık etmez,insallah ilerki gunlerde bu klubu mumla arar

yönetici

çuvalla para dağıtan kayseri belediye başkanı
ve samsunsporda olduğu süre boyunca parasızlıktan başka laf bilmeyen ertuğrul sağlam..
iyi bir ikili olmuşlar.

kral55

Ertuğrul krita ve kenan ile görüşmüş ve bu futbolcular da kayseeriye gelebileceklerini söylemişler.Krita neyse de diğer futbolcularımıza el atması hiç hoş değil.

samsunsevdalısı

kenanla görüşmek bile büyük terbiyesizliktir.
bu ne biçim adammış anlayamadım.
ahlaksız adam gittiği halde bile samsunspora zarar vermek için elinden geleni yapıyor.

şahsiyetsiz adam,
ertuğrul sağlam

ngonge

ertugrul çok büyük zarar verdi takıma.
kayıp 1 yıl.
milyonlarca dolar zarar.
serkan ı futboldan soğuttu.
gönülden samsunsporlu ali akdeniz,cenk  gibi oyuncular sildi.
şeytan gibi adam ya
başkan da çok savundu onu,kimseye yapılmayacak tahammül ona yapıldı.
bu samsunspor un yediği en büyük kazıklardan biri ve hala oyuncularımıza sarkıyo...

bengülü

slm arkadaşlar ertuğrul hoca hani kerndi adamızdı iççizde malesef yılan beslemişiz ertuğrul en büyük şerefsizliği samsunspor tarafrarına ve sayın başkanımız ismail uyanıka ihanetlik yapmıştır ertuğrulu çok seviyordum bundan sonra nefret ediyorum yazıklar olsun

kral55

Krita gaziantepe imza attı.Ertuğrul onu kayseriye alamadı.Kenan ne olacak bakalım?

cem and naz55

Alıntı yapılan: "ngonge"ertugrul çok büyük zarar verdi takıma.
kayıp 1 yıl.
milyonlarca dolar zarar.
serkan ı futboldan soğuttu.
gönülden samsunsporlu ali akdeniz,cenk  gibi oyuncular sildi.
şeytan gibi adam ya
başkan da çok savundu onu,kimseye yapılmayacak tahammül ona yapıldı.
bu samsunspor un yediği en büyük kazıklardan biri ve hala oyuncularımıza sarkıyo...

admin notu: cem lütfen başkalarının fikirlerine de saygılı olalım.