Ertuğrul Sağlam istifa etti..

Başlatan þirinler_1965, 31 Mayıs 2005, 15:32:22

« önceki - sonraki »

þirinler_1965

SU ANDA ÖGRENDİM ERTUGRUL İSTİFA ETMİŞ AYRINTILAR AZ SONRA BU KARAR 100 DE 90 DOGRU

roligan

Ertuğrul istifa etmek istediğini söylemiş, yönetim düşünecekmiş...

Samsunspor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmek istediği bildirildi.  Kulüp Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu, yaptığı açıklamada, teknik sorumlu Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmek istediğini söyledi.  Sağlam'ın, bugün Kulüp Başkanı İsmail Uyanık'la yaptığı telefon görüşmesinde bu isteğini ilettiğini belirten Başoğlu, ''Teknik sorumluErtuğrul Sağlam sözlü olarak istifa etmek istediğini bildirdi. Bu istemi, bir kaç gün içinde yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında değerlendirilecek'' dedi.  Sağlam daha önce, ligin son haftasında oynanan ve Diyarbakırspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona eren karşılaşmadan sonra taraftarların aleyhte tezahüratları nedeniyle Samsunspor'da kalmak istemediği yolunda açıklamalarda bulunmuştu.

yirmiuc

curva55

Bencede inşallah etmez ama şunu söylemek istiyorum.Beni bilirsiniz başından beri Ertuuğurulun takımda kalmasını isteyenlerdendim.Bu sene başında kurudğumuz kadroda zirveyi zorlayacak bir kadroydu.Ama biz bu kadroyla başarılı olmak yerine ertuğurulu kazanmayı seçtik.Belkide tarihi bir başarı yakalamak yerine Ertuğrulu seçti.Ona sonuna kadar destek verdik.Ama o bu zor günlerde bize sırtını dönüp gidiyorsa zaten söyleyecek birşey yok.

yirmiuc

ngonge

inşalllah eder.yirmiüç dostum nereye kadar tutucan gitmek isteyen adamı...

cem and naz55

gitsin daha birşey demiyorum

samsunlu_gencler

kaldıgı hataydı.biz daha once etmesini beklioduk.ama o ısrarla etmedi.takımı bu hale sokan ertugrul saglamdır.samsunspor ertugrul için ewlatlarından wasgecmistir.eretugrul gidiosa kendi bilir.biz bu adamı bagrı mıza basmakla hata etmiş oldugumuzu anlarız

yirmiuc

yirmiuc

jean

gercekten de uzucu bir durum ama bence birakirsa kendi sonunu hazirlar en iyi yapabilecegi kulup samsunspordu ama giderse bence antronorluk hayati biter

ngonge

yirmiüç arkadaşım bazı şeyleri düzeltelim,
en başta cenk 13 maçta 7 gol attı,bir maçta kırmızı görmesi mi sence onun sonunu hazırladı?,sezon içinde bizde oynasaydı çok daha iyi bir yerde olurduk.
ali akdeniz oynatılmadı hiç.
serkan hem oynatılmadı ,soğutuldu sonra da gönderildi.
dönelim ertugrul a.
bana ertugrul un basarılı  hareketlerini söyle.
transfer olsun,genç oyuncu çıkartmak olsun...herhangi bir şey.
ki oynattığı futbolu da hiç beğenmedik sene içinde bir kaç maç dışında.
onlarda da mücadele vardı taktik bilgisini gösterene hiç bir imare göremedim ben.
biraz düşünelim,duygusallıktan uzak olarak..
ayrıca şunu unutma geçen yıl daha kötü bir kadro 7. bitirdi ligi.
ve 5 yıl için gelmiş t.direktör şimdi kaçış telaşında.
yılmaz vural ı ben istemiyorum.
ancak başarılı olabilecek idealist genç t.direktörler elbette ki var piyasada...

timofte

Alıntı yapılan: "yirmiuc""Satılmış "ağır bir laf ama..

Sakaryadan gelen bir grup taraftar provake etmiş sanırım tribünleri..

Yirmiüç bazı şeyleri anlamak uzaktan daha zor oluyor.
Ben Sakaryalı falan görmedim, sahadaki futbol karşısında rahatsız olmak için sakaryalı görmeme falan da gerek yoktu.

Ertuğrul'un gitmesine gelince, sezon başından beri taraftara yönelik sözlerinden dolayı şehirde kendisine duyulan sempatiyi bonkörce harcadı. Multescu'nun bile 'Taraftarımızdan özür dilerim, onlara mahcup olduk, onlara iyi bir skor hediye etmek isterdik' gibi açıklamalarını daha unutmadık. Ertuğrul ise taraftarı günah keçisi yapma kolaycılığını seçti çoğu zaman. Bu saatten sonra kalmasının da bir anlamı olmayacaktır diye düşünüyorum.

Kimse vazgeçilmez değildir, kimse samsunspor'dan üstün değildir. Samsunspor hocalığı Ertuğrul sağlam için bence erken elde edilmiş bir onurdu. O da bunun değerini bilemedi.

AlıntıSağlam, Samsun'dan kopuyor..

Samsunspor Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu, teknik direktörleri Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmek istediğini söyledi.. Bu isteğin sözlü olarak kendilerine iletildiği kaydeden Başoğlu, yönetim kurulu toplantısında kararı vereceklerini söyledi..

Kulüp Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu, yaptığı açıklamada, teknik sorumlu Ertuğrul Sağlam'ın istifa etmek istediğini söyledi.

Sağlam'ın, bugün Kulüp Başkanı İsmail Uyanık'la yaptığı telefon görüşmesinde bu isteğini ilettiğini belirten Başoğlu, ''Teknik sorumlu Ertuğrul Sağlam sözlü olarak istifa etmek istediğini bildirdi. Bu istemi, bir kaç gün içinde yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında değerlendirilecek'' dedi.

Sağlam daha önce, ligin son haftasında oynanan ve Diyarbakırspor'un 1-0 üstünlüğü ile sona eren karşılaşmadan sonra taraftarların aleyhte tezahüratları nedeniyle Samsunspor'da kalmak istemediği yolunda açıklamalarda bulunmuştu.  

ajansspor.com adresinden bu haber metni.. bir kesinlik yok.
ama bu saatten sonra Ertuğrul'un samsunspor'a daha fazla vereceği bir şey olduğuna inanmıyorum..

lucapicola

Ertuğrulun istifası hayırlı olsun.
bu şekilde bitmesini istemezdim ama artık olan oldu.Bu saatten sonra takımda kalmasının kimseye faydası olmazdı.Keşke daha güzel şekilde ayrılsaydı.
  Artık yeni tek.dir. kim olacak bu konuya yoğunlaşılmalı.

cem and naz55

bizlerden böyle küskün ayrılmasaydı böyle olmasaydı keşke