Adnan savaşı

Başlatan sejoe, 21 Mayıs 2005, 12:13:24

« önceki - sonraki »

jean

takim para konusunda dusuk bence vakit kaybetmeden iyi bir paraya satalim bir yil daha oynasa iyi olur ama allah korusun sakat falan olur o yuzden bence satalim

recai

Caneri bjk ve Gs istemisti... kaynak saglam...

Rentboy

aldığım duyumlara göre adnan bjk ile prensipte anlaşmış...

yirmiuc

roligan

Bonservis değil de, kaleci Ramazan, Berkant ve Fatih Sonkaya'yı istemişiz...

yirmiuc

ngonge

ramazan fena kaleci değil,en azından kerem den iyi.
berkant hiç bir zaman kendini ispatlayamadı ama kumaşı iyi,belki samsun da patlama yapar.
fatih sonkaya da sağ bek için süper transfer olur zira sağ beke ihtiyacımız var ama onu vereceklerini hiç sanmıyorum.
gelelim adnan a! adnan bir süper yıldız değil,sadece yıllardır kendini geliştirip mücadelesini hep üst düzey tutmuş bir oyuncu,bence herhangi bir oyuncuyu altyapıdan onu düzeyine çıkarttırabiliriz.çünkü özel yetenekleri yok,yanlış anlaşılmasın elbette ki iyi oyuncu ancak satılmasında bir sakınca yok bence, takıma büyük bir zarar vermez gitmesi,yeri de doldurulabilir.

yirmiuc

lucapicola

Alıntı yapılan: "yirmiuc"sonucları canlı izleyebileceğimiz bir site var mı ?

www.trt.com.tr den radyo bölümüne girip trtradyo1 i seçersen maçları dinleyebilirsin? Samsunsporuma başarılar dilerim Durum ilkyarı itibariyle 0-0

curva55

Berkant fln gelse noolucakki??Onlar samsunda kalırmı kalsada ne kadar kalır bize öyle adam lazım diil.Adnandan geşicek parayla borçların bir bölümü kapatılabilir belki...

baha55

slm arkadaslar...ben bu haberleri okudugum da gerçekten çok sasırdım  bence hiçbir istanbul takımı adnanı almayacak...zannetmiyorum alacaklarını haberler bence ortalıgı kızıstırmak içindir...eger dogru isede bu haberrr, adnan karsılıgın da ramazan fatih  berkant  yılın transferi olurrr...hepside bizim kadroya tam otururlarr

yirmiuc

ngonge

adnan ın açıklamaları
AlıntıBu sezon sergilediği performans ve attığı kritik gollerle, Beşiktaş başta olmak üzere Galatasaray, Trabzonspor ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde ilk sıralarda yer alan Adnan Güngör, transferi konusunda açıklamalarda bulundu. Her futbolcu gibi hayalinin üç büyük kulüpten birinde forma giymek olduğunu belirten Adnan, "Kendime güveniyorum. Başkanımız İsmail Uyanıkda uygun gördüğü taktirde, kulübün menfaatleri doğrultusunda Samsun'dan ayrılmayı düşünürüm" diye konuştu. Samsunspor'da forma şansı bulduğu dönemden itibaren performansının ortada olduğunu kaydeden genç futbolcu, "Eğer üç büyük takımdan biriyle anlaşmam halinde Milli Takım'a yükselme şansımın da artacağına inanıyorum. Başkanımızın benim transferim konusundaki düşüncelerini çok iyi biliyorum. Benim harcanmamı istemiyor. Ona saygı duyuyorum. Samsunspor benim yuvam. Kalırsam da mutsuz olmam. Takımımın başarısı için elimden gelenin daha iyisini yaparım" dedi.
.

samsunspor.org.tr

cem and naz55

yani adam büyük takıma gitmesemde üzülmem diyor tek yetkili başkandır diyor  helal olsun şu cocuğa

Fecr_55

agzindan cikani kulagi duyuyor...giderse kulübün menfaatleri icin ayrilmayi ilk hedef olarak görüyor...yuvasindan behsediyor, ve giderken dahi fedakar kalmak istiyor...ama mutlulugu da evinde yakalami$ bir oyuncu, bundan $ikayetci de degil...helal...bir oyuncunun milli takim hayalinin gercekle$mesi icin ist takimlarinda oynamasi $art, olmazsa olmaz yani...hakli ne yapsin...

$u Türkiye milli takiminin adini istanbul milli takimi diye degi$tirseler daha uygun olur bence... :evil: gercek Türkiye Anadolu´dadir...böyle biline...