Samsung ve Samsunspor

Başlatan yönetici, 13 Aralık 2007, 00:57:12

« önceki - sonraki »

yönetici

Alıntı yapılan: "ozkan17"arkadaslar belkı de gunumuzde cok gundemde olan kardes klüb olma yolundada belkı ılerleme kaydedebılırız chelsea'yle..,
hem sponsorlarımız aynı hemde kardes klub olarak onlarla oyuncu alısverısı ıcınde bulunabılırız bence..hollanda da bu ıs cok revacda..

iyi niyet güzel de sponsorlar şu an ortak değil ki.
bizim şu anki sponsorlar başgöl petrol ve sam-gaz.

ozkan17

sevgili admin sponsorlarımız ortak olursa eger  ılerde olabılceginı kastetmısdım ben ama..

yönetici

Alıntı yapılan: "ozkan17"sevgili admin sponsorlarımız ortak olursa eger  ılerde olabılceginı kastetmısdım ben ama..

inşallah..

harbisamsunsporlu5517

arjkadaslar suan durum ne olursa olsun bufıkrı klubumuze email atarak sunalım belkı yuzumuz tekrardan gulmeye baslar

harbisamsunsporlu5517

azönce ahmet abı emaıller yollayalınkı klubumuze yonetım samsung konusunda bızlere destek versin dedı

celebi

gelişmelerden bizi habedar ederseniz seviniriz arkadaşlar ya

harbisamsunsporlu5517

bundan sonra gelişmelerden herkesin haberı olacak sevgili admin bu konuda samsunspor.biz adına bir yazı hazırlarsan bizlerde klubumuze email yagdırırsak sanıyorumki çagrımız cevapsız kalmayacaktır

Sercan

onlar samsunspora yardım etsinler bizde cep telefonundan bütün eşyalarımız samsung olur o zaman...

MeL_55

samsung isi ne oldu arkadaslar

ozkan17

Alıntı yapılan: MeL_55 - 23 Şubat 2008, 19:01:37
samsung isi ne oldu arkadaslar

Melih kardesım,ne dedıgının farkındamısın ;)

Lazoli

ne samsunu ne samsungu yaw herifler isim benzerligi yüzünden bize sahip mi cikacak. sehirin kendi sahip cikmio elin korelisimi cikacak

US

SAMSUNGmu pehhhhh!!!   SAMGAZı zar zor sponsor yaparken SAMSUNG mu beyler fazla uçmayalım!!!

MeL_55

ben sadece konuyu hatirlatmak icin dedim

Pergani 55

olmayacak bir şey degil aslında. isim benzerliği benimde dikkatimi çekiyordu

Nuri Asan

Uzun zamandır sözlük yazarıyım bu yazılanlardan sonra ve uzun zamandır futbol hakkında yazanları okuyorum,bıraktım sözlüğü felan.İşkembeden sallayan insanlar hayatta tribün görmemiş insanlar geçince klavye başına bi halt ettiklerini sanıyorlar.

AlıntıSamsungspor

1 - yaşadığı ekonomik sıkıntıları aşma konusunda samsung isimli uzakdoğu firmasıyla yaptığı anlaşma sonucu samsunspor'un alacağı yeni isim.

yani öyle bir şey olsa enteresan olurdu herhalde

2 - # (bkz: vestel manisaspor)

3 - kemal unakıtan samsun'lu olsaydı gerçekleşmesi neredeyse kesin olan bir düşünce olurdu.

4 - samsunspor'un özelleştirilmesi sonucu ortaya çıkacak futbol takımı...

ek: biliyorum samsunspor zaten özel bir kuruluş

5 - Kümeye kadar yolunuz var

6 - Haha takımın adı Samsungspor olarak değişecekmiş.

7 - eger ki kritik son iki haftada samsunspora genclerbirligi macinda sahaya atilan iki adet davul tokmagi yuzunden seyircisiz oynama yada saha kapatma gibi bir ceza gelirse, o tokmagi atan gerizekali amigoyu turbunlere kim aldirdiysa bunun hesabini samsun halkina vermesi gerekir ki veremez

8 - geçen sezon diyarbakırspor 'a son hafta yatıp sakaryaspor'un süper lig'den düşmesini sağlayan ve bu sezon kankisi diyarbakırspor ile küme düşen kulüp..
türk futbol tarihinin en baba asansör takımıdır. 6. kez 1. ligden düştü..

9 - Bir sezonda bütün maçlarını dışarda oynamak zorunda kalmıştı,Ankarada kovalamıştık polisin arkasına sığınmıştı taraftarları

Bir kaç sözlükten toplayıp yazdım.Büyük bir kısmını sinirleri germek için almadım bile Takımın adının Samsungspor olarak değişmesi diye bir şey söz konusu değildir.O çok bilenler takım hakkında atıp tutanlar hayatlarında kaç kere stadyum yüzü görmüşerdir merak ediyorum.