Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

cem and naz55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
arkadaşlar özellikle istanbuldaki arkadaşlar artık maça iki gün kaldı ama sanki istanbulda maç yokmuş gibi bir hava var.
uyan büyük samsun taraftarı takım uyusada biz onları bu uykudan uyandırmalıyız.
bin kişi zaten olmayız da 500 kişi bari olsak haydi büyük samsunun büyük taraftarı perşembe akşamı samsunumuzu desteklemeye olimpiyata
ss1965 ngonge tuzlalı kötüçocuk bluegreen ve diğer tüm arkadaşlar özellikle taraftar derneği ne yapıp edelim stada gelmeye çalışalım.
anadolu yakasındaki arkadaşlar daha kalabalık ve organize olabiliyorlar herkesi bekliyoruz .
işte samsunluluk budur başkaları gibi MAÇA GİTMEYİN topiçi de açmıyor maça gitmeyindde demiyor şunu bilin biz maçlara samsunlu olduğumuz ve samsunsporlu olduğumuz için bu şehir için gidiyoruz çağrın için teşekkürlerkadir55

veis

hayret ya ilk defa maçlara gitmenin ters bi fikir oldugunu yazan birisi.maça gitmeyip kime tepki vereceksin.serkana kenana tepkimiz samsunspora küsmekmi olacak ben katılmıyorum samsunluyum samsunsporluyum grıbim ayakda duracak halim yok ama ben olimpiyatda olucagım maça gitmeyenler takımı bu saatde yanlız bırakanlar samsunlu olamaz tepki yanlış yere gidiyor.

yönetici

Maçı gidemeyen taraftarlarımız için siteden CANLI aktarmayı planlıyoruz.

hasselbaink

teşekkürler Admin...

gözümüz sitede olacak emin ol!

veis

admin çok mersi ama olimpiyata inadına ölümüne gidicem.ve bilmiyorum nerden oldu ama bu maçdan çok umutluyum ben bukadar güvenmezdim bunlara

kadir55ist

selam
sende sağol cem and naz kardeş elimizden geldiğince dilimizin döndüğünce bir şeyler yapmaya çalışıyoruz .
ben inanıyorumku bu sitede herkes iyi şeyler yapmak istiyor ama bazen sinirler gerildiği için olumsuz olaylarda oluyor ama
biz samsunspor luyuz samsuna sevdalıyız ...
yarın akşam ALLAH izin verirse 3-4 kişi olimpiyattayız tüm arkadaşları bekliyoruz.
gelecek arkadaşlar akşam trafiğini göz önüne alsınlar özellikle istoç ve ikitelli tarafı 18 den sonra biraz bunaltıyor. gelecek arkadaşlar için özel araçları var ise otobandan mahmutbey gişelerine gelmeden sağa girsinler maskonun önünden zaten tabelalar var.
iyi günde kötü günde her zaman her yerde
BİZ SAMSUNSPOR LUYUZ...

gyuksel55

siteden takip etcem.İnşallah kazanırız bende çok umutluyum.biraz kendimize güvenelim yeter

nilsah

Bazı arkadaşlar maca gitmek ile kupada ilerlemeyi karıştırıyor galiba.Arkadaşlar maça gitmrk ve desteklemek tabiki boynumuzun borcu ama kupada yürümek eger süper lige cıkmaya engel olacaksa veya kılıf olacaksa ben bu yarışta takımımın olmamasını isterim.lütfen bunuda yadırgamayın...

Ladikli

yarın tribündeki yerimizi alacağız inşallah kazanıp lige biraz olsun moralli döneriz

foreversamsun

arkadaslar duydugum kadarıyla levent hoca kupayı onemsemıyomus pek.bu macta evren ,serkan dokme ve adnan ı oynatmayıp dınlendırebılırmıs altay macı için..bu 3 oyuncuda ne kadar onemlı herkes bı fıkırdır.özellıkle evren savunmada takımı topparlıyor onun ykluğunda dafansımız neler yapabılecek gorecez ınsallah eksıklıgı bellı olmaz..serkan dokme 90 dakıka kosuyo mucadele edıyo.o oynamazsa orta saha da kuvvetten duserız.ıst beledıye takımının 2 macını tv den seyrettık canlı.adamlar 90 dakıka takım oyunu ve mucadele yapıyolar.ınsallah bızde onların bu oyununa karsılık verebılırız.yenılırsek pek suprız olmayacak bu durumlar goze alındığında.ama ınsallah benı yanıltırlar ve galıp gelırız.krıtık altay macı oncesı morale ıhtıyac var..

bodensee55

levent hocadan da bi halt olmaz...onemsemiyormus...ulan geri zekali mac mac yap ki  takim birbirine kaynassin.....futbolda en onemli seydir oyun icinde birbirini tanimak..sonra yeni takimiz uyum surfecei cart curt ayaklari....

darknESS

arkadaşlar size ibb maçında başarılar. kupa maçlarının ne olacağı hiç belli olmaz ama bizim Eskişehirde izlediğimiz ibb bir çok süper lig takımından daha güzel bir oyun ortaya koydu. sertan, ali güzeldal, ibrahim parlayan, mert korkmaz, cafercan gibi isimler zaten hepimizin az çok tanıdığı isimler. başlarında da genç takımdan tanıdığımız abdullah avci var. abdullah hoca öyle bi kondisyon yüklemişki adama dakka 70 te oyuna giren en hızlı adamlarımızdan biri olan ishak ı bile 90 dakka oynayan defans oyuncuları son anlarda topla geçebiliyordu. ayrıca adamlar sezon öncesi rakip takım taraftarından etkilenmemek için piskolojik detek bile almış. profesyonel liglerde belediye takımlarının ne işi olduğunu anlamasamda iyi bir bütçeyle kaliteli bir kadro kurmuşlar. umarım sizin dönüm noktanız olur şu istanbulluları yenersinizde havalarını alırsınız.

Tribün_ali

inşallah es esli kardeşim bu haco ne yapmaya calışıyor turu gecip gruplara kaldıgımız da kazandıgımız mac başına iyi para var bu da ekonomik anlamda bizi rahatlatır vay samsunun vay haline

55samsunlu55

hiç ümidim yok. bu kadar kötü bir duruma düştüğümüzü hiç hatırlamıyorum. bir zamanlar 4 büyüklerin en çok korktuğu takım, artık kasımpaşalara, ordusporlara boyun eğiyor. İnşallah bu kötü durumdan kurtuluruz.

Amsterdamli

AlıntıEriş garanti verdi

Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, taraftarların yüreğine su serpti. Eriş, "Böyle istenmeyen sonuçlar yaşanır. Diyarbakır maçında da böyle bir kazaya uğradık. Ancak, gelirken verdiğimiz sözün arkasındayız. Bu takım mutlaka hedefine ulaşacak. Bunun için garanti veririm" dedi. Eriş, bugünkü maçta  
tur atlayacaklarını da inandığını belirtti.