Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

veis

adamlar ligde uşaga 5 salladı düşünün halimizi.helede kerem oynarsa antrönörleri arifde gol atacak

supporter

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Ben eger Samsunsporda gorevli olan herhangi birinden kupa bizim icin onemli degil diye bir aciklama duyacak olursam deliririm.

al benden de o kadar.

Tribün_ali

adamların akşm macını izledi  bizi param parca yaparlar

veis

beyler kupa maçı önemli tabi ama olurda sakatlık ceza felan yandık o yüzden asılmamak lazım bunlar haftada 1 maçı kaldıramazken 2 maçda iptal olurlar ve altay maçına bahane olur yorgunduk.şuan tek şey altay maçı olmalı çünkü kayıp puan bizim sonumuz olur az olan ümit sadece hayal olarak kalır.yoksa kupa samsunsuz olmaz ama topçularımız sagolsun ondanda sogutdular bizi.umarım yanlış anlaşılmamışımdır.dimi support

supporter

değil abicim senin dediğin gibi olsa geçen sene ligde kalırdık.

geçen yıl AVRUPAYI TEPTİK biz. denizliyi eleyebilirdik ama lige ağırlık vereceğiz diye turu mücadelesiz rakibe bıraktık. finale çıksak şimdi belki yine 2.ligde ama uefa kupasındaydık. şaka değilk bu. sonuçta kupadan elendiğimiz gibi ligden de düştük. o zaman da iki maç kaldırılmaz lafları vardı. bu işin bahanesi.

borç var diyoruz tur geçtikçe ve grup maçlarında muazzam para var. biz borçlu kulüp değil miyiz? oynamamız lazım dibine kadar çünkü her şey olacağına varır. kupadan elenip sonra da lig A yı bile orta sıralarda bitirirsek ne heyecanlandırabilecek artık bizi?

çıkıp adam gibi topumuzu oynayalım. topçular da tembelliğe alışmasın. altay maçı pazartesi. pazartesi gününe kadar yatış bize bir şey kazandırmaz.

veis

samsunlum dogrusun ama tek korkum kupada sakatlık ve ceza yoksa ben istanbuldayım benim hoşuma gitmezmi memleketimi görmek ama futbolculara güvenemiyorum.benim için tek sorun altayı yenmek ve artık yukarlara çıkmak.

preator

samsun spor kupada başarı elde etmeli....
Samsunspor'un bahanesi olamaz yok ligde yükselmeliyiz yok sakatlık bu bahanelere hiçbir futbolcunun girmemesi gerekir .
Büyük düşünmeliyiz samsunspor futbolcularının da büyük düşünmesi gerekir.. kupada da ligde de ellerinden gelenin fazlasını yapmalılar ve sonuna kadar gitmeliler .. inşallah kupada bizim olur.... ligde de birinci oluruz..  uefa veya şampiyonlar liginde oynamak en büyük emelimiz olmalıdır. inanmak başarmanın yarısıdır.

hasselbaink

@veis
endişeni anlıyorum ama kupa bence de çok önemli Samsunspor 2.ligdeyken bu kupada yarı final oynamış bir takım .Keza, A.Gücü 2.ligdeyken kupa kazandı Kocaelispor yarı final oynadı üç-dört sene evvel Rize'nin de yarı finali var

Zaten süper liin havasından uzağız en azından gruplara kalırsak 4 maç daha vitrinde yer alma şansımız olur ayırca galibiyete para da veriliyor

ama neticede yönetimin ve topçuların da çok önemsemeyeceklerini düşünüyorum maalesef.

@supporter
geçen yıl ki Denizli meselesinde halkısın birader grubumuzu BJK ve Konya'nın da önünde lider bitirmişitk ama Denizli maçında anlamsız bir umursamazlık vardı ben gittim o maça da burdaki maça 10 dk geç girdik neden biliyor musun? Yönetim taraftar geleceğini tahmin edememşi ve maraton kapısını açmamıştı. Upuzun bir kuyruk vardı orada ve kapının açılması Milli Marşı içeri girmemiz ise 10. dakikayı buldu. Böyle bir anlayışla hedefler de küçük olur.

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"@veis
endişeni anlıyorum ama kupa bence de çok önemli Samsunspor 2.ligdeyken bu kupada yarı final oynamış bir takım .Keza, A.Gücü 2.ligdeyken kupa kazandı Kocaelispor yarı final oynadı üç-dört sene evvel Rize'nin de yarı finali var

Zaten süper liin havasından uzağız en azından gruplara kalırsak 4 maç daha vitrinde yer alma şansımız olur ayırca galibiyete para da veriliyor

ama neticede yönetimin ve topçuların da çok önemsemeyeceklerini düşünüyorum maalesef.

@supporter
geçen yıl ki Denizli meselesinde halkısın birader grubumuzu BJK ve Konya'nın da önünde lider bitirmişitk ama Denizli maçında anlamsız bir umursamazlık vardı ben gittim o maça da burdaki maça 10 dk geç girdik neden biliyor musun? Yönetim taraftar geleceğini tahmin edememşi ve maraton kapısını açmamıştı. Upuzun bir kuyruk vardı orada ve kapının açılması Milli Marşı içeri girmemiz ise 10. dakikayı buldu. Böyle bir anlayışla hedefler de küçük olur.

süper yazmisin  :wink:

nilsah

tekrarlıyorum.bırakın bu mantıkları biz top oynamıyoruz top bizle oynuyor.takım 90 dakika futbol oynayacak ve altay sınavına cıkacak.Bizim en son isteyecegimiz şey bu lige 1 sene daha katlanmaktır.bu takım sakatlar ve cezalılar ile ugraşamaz.....

kadir55ist

selam
arkadaşlar özellikle istanbuldaki arkadaşlar artık maça iki gün kaldı ama sanki istanbulda maç yokmuş gibi bir hava var.
uyan büyük samsun taraftarı takım uyusada biz onları bu uykudan uyandırmalıyız.
bin kişi zaten olmayız da 500 kişi bari olsak haydi büyük samsunun büyük taraftarı perşembe akşamı samsunumuzu desteklemeye olimpiyata
ss1965 ngonge tuzlalı kötüçocuk bluegreen ve diğer tüm arkadaşlar özellikle taraftar derneği ne yapıp edelim stada gelmeye çalışalım.
anadolu yakasındaki arkadaşlar daha kalabalık ve organize olabiliyorlar herkesi bekliyoruz .

mehmet yılmaz

İBB Spor maçlarını genellikle Olimpiyat nam-ı diğer Zulümpiyat Stadında oynuyor. 70.000 kişilik devasa bir stad ve anladığımız kadarıyla ciddi bir ulaşım meselesi de mevcut. Yukarıdaki fotoğraf pzts oynadıkları Uşakspor maçından. O stadı GS bile dolduramıyor; dolaysıyla bizim gidecek taraftarımızın oyuna etki edebilme şansı da çok düşük olacak! Zaten İBB takımının bu stadı tercih etmekteki maksadı da bu...

Yalnız şu fotolara bakar mısınız? Ondan sonra belediye takımları niçin sevilmiyor deniyor? Bomboş tribünler önünde dünyanın masrafı; bilet parası elektrik masrafını bile karşılamazken hakem, gözlemci, görevli masrafından söz etmiyorum bile. Vergilerimizi bunlara mı gitmeli, tartışılır?

Maça gelince; karşımızda hakikaten diri ve mücadeleci bir takım var. Bu takıma hücum oynarsanız kontralardan bol yersiniz. Bu nedenle 0-0'a yatan bir oyunla ani ataklar denemeliyiz. Ama takımın hem gol hem de kondisyon sorunu var.

İstanbul'daki arkadaşlar maça mutlaka gitsinler ve görsünler gurbette hayalini kurdukları Samsunspor'umuzun hal-i pür melalini!

Yine de biz taraftarız ve dil söylese bile yenileceğiz diye gönül bunu reddeder!..

Haydi Samsun, haydi Samsun haydi!...

MeL_55

dogru diyorsun !!! haydi istanbul daki taraftarlar doldurun stadi  :lol:  :lol:  ya kac kisisiniz bilmiyorum ama 1,000 taraftar gelirse cok iyi olur .!!!

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "MeL_55"dogru diyorsun !!! haydi istanbul daki taraftarlar doldurun stadi  :lol:  :lol:  ya kac kisisiniz bilmiyorum ama 1,000 taraftar gelirse cok iyi olur .!!!

ben bunu İstanbul'daki Samsunspor taraftarını hafife almak için yazmadım; yanlış yorumlamışsın. Aksine ben Samsunspor'un İstanbul'da Ali Sami Yen'de 5.000 kişi olup dev bayraklar açtığı günleri de biliyorum.

Benim söylemek istediğim şu; gurbet insanı hassaslaştırır; memlekete dair her işarete özel bir mana yüklenir. Samsunspor bizim aşkımız, onu çok seviyoruz ama o bizi hüzünlendiriyor. Tabiri caizse biz telefonda anlatoyorduk bunları ve İstanbul'daki arkadaşlarımız göz görmeyince gönül katlanır diyorlardı.

Gidin, görün ümitlerimizi kimlere bağladığımızı demek istiyorum.

Tabii bu oyun futbol; herşey olabilir.

oğuzhan55

Lig A daki durumumuza bakarak Türkiye kupası için ne söylenir bilmiyorum.Gidebildiğimiz yere kadar gidelim ama öncelikli hedef süper lig olmalı.