PES 2012

Başlatan hacettepeli, 27 Ağustos 2011, 01:08:25

« önceki - sonraki »

kýzýlyýldýz55

oyunda nasıl pres yapabiliyoruz?

feveran

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 15 Ekim 2011, 14:39:59
oyunda nasıl pres yapabiliyoruz?

x ve kareye basılı tututumu

kýzýlyýldýz55

ben klavyeden oynuyorum abi 

feveran

Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 15 Ekim 2011, 15:26:46
ben klavyeden oynuyorum abi 

pas ve şut tuşları na basılı tut

hacettepeli

lisanssız çok takım var en çok gıcığıma giden şey o. fifadaki her takım lisanslı.

Burak

Fransızca spikerle oynuyorum şimdilik torrenten bu çıktı bahtımıza Almancayı seçmedim. Normalini bulana kadar bunla idare edeyim bari  :D

feveran

Alıntı yapılan: Burak - 16 Ekim 2011, 20:23:57
Fransızca spikerle oynuyorum şimdilik torrenten bu çıktı bahtımıza Almancayı seçmedim. Normalini bulana kadar bunla idare edeyim bari  :D

İNGİLİZ SPİKERDEN bıktım bu ıyı

SSKLA

Sizde kiler türkçe değil ve spikeri ingilizce değil mi? Ne zaman indirdiniz? ben bi 10 gün önce indirdim ve hepsi normal.

SSKLA

16 Ekim 2011, 22:49:14 #53 Son düzenlenme: 17 Ekim 2011, 17:09:51 Berkay Yelken
Alıntı yapılan: Umut - 16 Ekim 2011, 21:27:31
Hicbir torrentte hiz 50yi gecmiyor. Bi turlu indiremedim deli olacam

bence torrentten vazgeç vereceğim linkte 4 part var ve 1.5-2 saat sürüyor. Ama indirirken virüs programını kapat çünkü crack teki rld dosyasını virüs olarak görüyor. Ayrıca 4'ünüde wupload linkin den kopyala cyrptload da koy takır takır indirsin multidil var yani türkçe de var spikerde ingilizce.

sercan5592

ben baya hızlı ındırmıstım yavasladı demek kı

Burak

Alıntı yapılan: Umut - 16 Ekim 2011, 23:01:42
Bi link buldum almanca ama yanında multilanguage yaması var, baya hızlı iniyor. Olmadı bu linkten indiririm saolasın. Kol da bozulmuş, gidip yeni bi kol almak lazım.  :D

multilanguage yazılı metin için zaten bende indirdim 1 haftada indi  :D :D ama acelemde yoktu zaten :)

hacettepeli

fransızca spikerde yorumcu olarak eski futbolcu dugary bulunuyor.

Burak

Oyun güzelde biraz daha alışmam gerekiyor . Kolay olsun diye R.Madrid - Granada maçı yaptım kırmızı kart görene kadar 3-1 öndeydim kırmızı gördüm 6-4 yenildim  ;D ;D Yalnız Uche'ye dikkat ne biçim adammış o :)

o değilde Arda Turan'ı 83 N.Şahin'i 84 yaptığın bir oyunda Sabri'yi 85 yapmak nedendir anlamış değilim  ???

**KaR6**

ramos 84 ya, o nası olacak..

cembaba

Beyler oyun linki yasak sanırım sitede ama bir gözden geçirilsin. Yasalara aykırı sanırım.