Football Manager 2012

Başlatan Lusage, 15 Ağustos 2011, 18:01:31

« önceki - sonraki »

Lusage

Alıntı yapılan: maviay55 - 15 Şubat 2012, 17:05:31
işin gücün yok mu senin  aga  :D :P

Bildiğin gibi işi bıraktım Engin. Kendime meşgale yaratıyorum. Çok güzel oldu ama :):)

Atakumlu

Oyunu sildim bastan yukledim ve simdi turkce yama lazım oldu , onceki sayfalara baktıgımda bi yama gordum ama dosya silinmis diyor ..yardım edebilecek olanların gozlerinden pesinen optum  :-*

aykutsoner55

arkadaşlar güncel link var mı

olcay

ben bişey sormak istiyorum ya. andre bahia yı 4 m e kulup sattı.bana sormadı bile. isaac ı almıştım onu da ben 3 milyon euro ya sattım ama gelen paralar yok ortada. sezon sonunu bekledim yine verdiği para 300k. bu ne saçmalık ya.millet milyonluk transfer yapıyo ben hala 10 k ları hesaplıyom. acaba sorun nerde bilen var mı??

Lusage

30 Mayıs 2012, 09:32:56 #199 Son düzenlenme: 30 Mayıs 2012, 09:36:46 Lusage
Alıntı yapılan: olcay - 30 Mayıs 2012, 08:04:01
ben bişey sormak istiyorum ya. andre bahia yı 4 m e kulup sattı.bana sormadı bile. isaac ı almıştım onu da ben 3 milyon euro ya sattım ama gelen paralar yok ortada. sezon sonunu bekledim yine verdiği para 300k. bu ne saçmalık ya.millet milyonluk transfer yapıyo ben hala 10 k ları hesaplıyom. acaba sorun nerde bilen var mı??

Finans sekmesinde karşına çıkan sayfada 3. hanede transfer gelirinin kullanım %'desi var. (% of transfer revenue made available) Orası düşük ise para verilmemesi gayet normal.

Bunu nasıl arttırırız dersen Yönetimle konuşmaya girdiğinde (Interact With Board) 2. - 5. - 1. seçenekleri seçmen. Bunları yaptığında karşına yine seçenek çıkıyor ise 1. seçeneği seçmen gerekiyor.

Edit = Eğer kulüp sana sormadan birini satıyor ise yüksek ihtimal Balance düşüktür. İflası önlemek için satıyordur. Böyle bir durum yok ise takımın repi düşük ve finansı yeterli yükseklikte olmadığı için satıyordur. Tekrar aynı olayla karşılaştığında oyuncuyu "0" dan takımlara öner. Bu önerdiğin takımlardan birini kabul ederse transferi iptal ederek oyuncuyu kadroda tutarsın. Yoksa bye bye. :)

olcay

Alıntı yapılan: Lusage - 30 Mayıs 2012, 09:32:56

Finans sekmesinde karşına çıkan sayfada 3. hanede transfer gelirinin kullanım %'desi var. (% of transfer revenue made available) Orası düşük ise para verilmemesi gayet normal.

Bunu nasıl arttırırız dersen Yönetimle konuşmaya girdiğinde (Interact With Board) 2. - 5. - 1. seçenekleri seçmen. Bunları yaptığında karşına yine seçenek çıkıyor ise 1. seçeneği seçmen gerekiyor.

Edit = Eğer kulüp sana sormadan birini satıyor ise yüksek ihtimal Balance düşüktür. İflası önlemek için satıyordur. Böyle bir durum yok ise takımın repi düşük ve finansı yeterli yükseklikte olmadığı için satıyordur. Tekrar aynı olayla karşılaştığında oyuncuyu "0" dan takımlara öner. Bu önerdiğin takımlardan birini kabul ederse transferi iptal ederek oyuncuyu kadroda tutarsın. Yoksa bye bye. :)

eyvallah :D

Ayberk

Çin ligine sardım eşşek yüküyle maaş bütçem var ama gelecek oyuncu yok :D ilk sezon Guangzhou takımıyla hem ligi hem asya şamp. ligini aldım. sağolsun oyun random genç yetenekler çıkarıyor, bu seferki durak mısır u19 takımıydı. bonservissiz harika gençler çıktı onları aldık bakalım ne yapacaklar :D

ibrakadabra55

Porto ile başladım bende 1-2 hafta önce takım çok iyi ama ortasahada büyük eksiklik var , yedek kaleci almamıştım Helton sakatlanınca daha defans ağırlıklı kadroyla çıktım gol ortalamam 4 :)

SSKLA

açtığım yeni kayıtta ilk lig maçım trabzon deplasmanıydı. 1-3 kazandım benden mutlusu yok :)

hacettepeli

Grid taktikle her şey mümkün. Bütün kupaları da aldım işte buyrun özellikle Hulk'un attığı hayvani gol sayısına bakın. Willian'da ona yardımcı oldu.

babasamsunlu

bu ne la.. bu taktiği kurdum..
Samsunspora hiç transfer yapmadım..
Mevcut kadroyla Burak Çalık 4 maçta 12 gol attı..
Her maç rakip beşlik..
Hemen hemen  bütün kornerlerden gol atıyor herif.. :)

bu taktikle hiç transfere gerek yok..
Kendin yetiştirip yetiştirip satacan :):):)
3 liralık oyuncuyu 300 liraya sataarsın ellaaam :):):):)
Kimi koysan messi oluyor :):))

olcay

ya bişey sorcam. uefa da romaya bastım orda burda son 16 ya kaldım.türkiye de şampiyon oldum. kulüp itibarı yine yerlerde. kıçı kırık kayseriden bile alttayım hala. kimse gelmiyo takıma böyle olunca. ne yapmam lazım artırmak için bunu?

**KaR6**

kaderine boyun eğecen kardeşim.. oyunun  en buyuk sıkıntısı o zaten.. takım reputationundan ziyade ligin ki önemli, artmıyo o da 3-5 senede..

olcay

Alıntı yapılan: **KaR6** - 01 Temmuz 2012, 19:40:29
kaderine boyun eğecen kardeşim.. oyunun  en buyuk sıkıntısı o zaten.. takım reputationundan ziyade ligin ki önemli, artmıyo o da 3-5 senede..

tamam anladım.böyle zevk almayı deniycez demekki :D

5trawberry

Fm 2006 candir ya :)

Aldim Bance'yi, Rafael Marquesle yardiriyorum :)

Serkan Celille Musa'da var oh miss :)