Football Manager 2012

Başlatan Lusage, 15 Ağustos 2011, 18:01:31

« önceki - sonraki »

hacettepeli

adem bizim bölümde iyi çocuktur böyle yararlı işlere imza atar. haacettepeliyiz  8)

Atakumlu

yıl 2014 şampiyon oldum şampiyonlar ligine katıldım ama gene lig fiksturu cekilmedi  :kafa:  ikinci kez basıma geliyor, bunun cozumu var mıdır ? nette bulamadım cunku  :x((

lucarelli

Şike soruşturması sonuçlanmış ve kaos ortamı oluşmuş olabilir.

Şaka bir yana iğrenç bir durum. Eski oyunlarda bana da oluyordu, yeniden başlamak zorunda kalıyordum.

Lusage

babasamsunlu

veeeeyyyy... 9 kişi kaldıktan sonra 2 gol daha atmış .. bu nasıl bir şikedir :D

55__Gurbet__55

Besiktasin rekorunu egale etmissin. Tebrikler  :D :D

Lusage

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 26 Ocak 2012, 15:13:23
veeeeyyyy... 9 kişi kaldıktan sonra 2 gol daha atmış .. bu nasıl bir şikedir :D

Hatır şikesi abi :D Kaleciyi bağladık çaktırma.  ::)

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 26 Ocak 2012, 15:15:10
Besiktasin rekorunu egale etmissin. Tebrikler  :D :D

Ama ben gol attım yimedim.  :D

Bu da başka bir rekorum. Az önce taze taze çıktı fırından.. Tam 5 şutum direkten döndü.  :-X :-X

özkan

Samsunsporla herşeyi yaptım.Stadı büyüttüm,kupaları aldım.Herşeyi yaptım.Bütün yıldızları sattım,gençlerle ertesi sezon yine şampiyon oldum.Kasada 260 M $ para var.Kendime başka heyecanlar arıyorum oyunla ilgili.Varmı bi önerisi olan arkadaşlar  :)

En büyük satışımıda söyleyeyim,Daniel Sturridge'yi Tottenham'a 59 M$'a gönderdim.Ey gidi be.

Lusage

Alıntı yapılan: özkan - 27 Ocak 2012, 10:40:23Kendime başka heyecanlar arıyorum oyunla ilgili.Varmı bi önerisi olan arkadaşlar  :)

Brezilya'yı öneririm. ;)

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: özkan - 27 Ocak 2012, 10:40:23
Samsunsporla herşeyi yaptım.Stadı büyüttüm,kupaları aldım.Herşeyi yaptım.Bütün yıldızları sattım,gençlerle ertesi sezon yine şampiyon oldum.Kasada 260 M $ para var.Kendime başka heyecanlar arıyorum oyunla ilgili.Varmı bi önerisi olan arkadaşlar  :)

En büyük satışımıda söyleyeyim,Daniel Sturridge'yi Tottenham'a 59 M$'a gönderdim.Ey gidi be.

Eğer başarıyı çok seviyorsun bırak takımı 2.Lig B'den al bir takım onuda çıkarıp şampiyon yap :).

özkan

bu facebookdaki topeleven var oda aslında güzel oyun,oyunu anlayıp çözünce.Niyetim ona devam etmek.Geçen sene ikinci ligden başlattı server beni,lanet olsun şampiyonlukla bitirdim orayı  :)

Aslında beni en çok sıkan şey oyunda şu,sevgili lusage sende sanırım fm'de admin'sin.Türkçe sıkıntısı ve sürekli aynı mesajlar cevaplar haberler sıkıyor bi süre sonra.

İstifa edip sadece milli takımla devam ediyim diyorum.(Aynı zamandada milli takım hocasıyım şu an.)
Bakalım o kadar parayı yne nerelere saçma sapan harcayacaklar,galip baba haciz falan gönderecekmi uzaktan izleyeceğim samsunsporu oyunda  .:.:.

Ayrıca Ankaragücünü alasım var  :deli:

Lusage

Alıntı yapılan: özkan - 27 Ocak 2012, 14:08:05Aslında beni en çok sıkan şey oyunda şu,sevgili lusage sende sanırım fm'de admin'sin.Türkçe sıkıntısı ve sürekli aynı mesajlar cevaplar haberler sıkıyor bi süre sonra.

Sanırım FMGraphics'ten bahsediyorsun. Orada ben varım ancak neredeyse hiç aktif normal bir user olarak. :)

Ayberk

heyecan arayan daha önce de yazdım; İngiltere'nin en dibinden başlasın ;) FA Cup'ta Premier Lig takımlarına ezilmek bile zevkli(tabi o kadar yükselebilirsen) :)

Lusage

Başka bir forumda birisi bir lig yapmış. 20 şer takımlı Süper Lig / Bank Asya / Bank Asya 1 / Bank Asya 2 / Bank Asya 3 / Bank Asya 4 / Bank Asya 5 şeklinde. Ayrıca Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupaya ek olarak Türkiye Lig Kupası / Bank Asya Lig Kupası / TSYD Kupası eklemiş.

Ben bu formatı 30 Takımlı Süper Lig / 26'şar takımlı Bank Asya ligleri olarak biraz değiştirdim. Çok güzel oldu  :D

maviay55

Alıntı yapılan: Lusage - 15 Şubat 2012, 15:44:22
Başka bir forumda birisi bir lig yapmış. 20 şer takımlı Süper Lig / Bank Asya / Bank Asya 1 / Bank Asya 2 / Bank Asya 3 / Bank Asya 4 / Bank Asya 5 şeklinde. Ayrıca Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupaya ek olarak Türkiye Lig Kupası / Bank Asya Lig Kupası / TSYD Kupası eklemiş.

Ben bu formatı 30 Takımlı Süper Lig / 26'şar takımlı Bank Asya ligleri olarak biraz değiştirdim. Çok güzel oldu  :D
işin gücün yok mu senin  aga  :D :P