PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

millwall

gelenek tabiki bozulmadı.uzun zaman samsundan ayrı kalan briyantin samsuna kavuşunca önce ailesiyle hasret giderir,ev yemeklerinin lezzetine doyar,arkadaşlarıyla arasta da buluşup mutlaka birşeyler içer ve sonunda pes11 de bana yenilir.

gelenek budur.sıralama bozulmaz.avantacı lazio ya karşı avanti Roma hanni~~

orası burası değil,Roma bilider...

brigand

Alıntı yapılan: millwall - 02 Eylül 2011, 13:48:50
gelenek tabiki bozulmadı.uzun zaman samsundan ayrı kalan briyantin samsuna kavuşunca önce ailesiyle hasret giderir,ev yemeklerinin lezzetine doyar,arkadaşlarıyla arasta da buluşup mutlaka birşeyler içer ve sonunda pes11 de bana yenilir.

gelenek budur.sıralama bozulmaz.avantacı lazio ya karşı avanti Roma hanni~~

orası burası değil,Roma bilider...

Nickin milwall olmasa istanbul basını yazdı dicem şu haberi. uzatmıyorum. gören görmüştür, bilen zaten biliyor. bu seferki kapışmadan mağlup ayrıldık ama savaştık ta kendini savaşçı zann~eden romalılara karşı. bir dahaki sefere floccari öpmeye devam eder roma özlediği öpücüklere kavuşur : )

millwall

bundan sonra gizli çekim yapacam,kimi yensem böyle diyor...

kimi yensem sensin latziyo...

Burak

ses yokmu burada turnuva konusunda gençler

ahmetsefa55

Burak

akşam yapıyormuyuz gençler ona göre organize olalım ( halısahadan kendimi fiziksel olarak iyi hissetmediğim için ismimi sildim burada sorun yok :)  veya gün ve zaman için başka teklifler koyun ortaya

alperen

Bu akşam yapalım..saat 8 gibi olabilir mesela..başlıkla bi ilgilenin gençlik :)

Burak

2 buçuk saatte bitmesi lazım o zaman 7 gibi yapalım derim ben

alperen

Alıntı yapılan: Burak - 03 Eylül 2011, 12:53:16
2 buçuk saatte bitmesi lazım o zaman 7 gibi yapalım derim ben

Tamam 7 olsun ;)

Burak

cembaba ,cany , cüno , jnr serkan germencisse ses verin :) brigandi gitti sanırım m6 da yok samsun'da tabi hapay reyizsiz olmaz

ahmetsefa55

olabülü  :ok

ahmetsefa55

bilen gelsin  :kanka:

alperen

1- Burak
2- muhalif
3- Cembaba
4- Cüneyt
5- alperen
6- brigand55
7- millwall
8- cany
9-germencisse

son durum budur.bu akşam 7 gibi yaparsak gelemicek olan varmı?? isim yazmak isteyende yazabilir tabi.

germencisse

03 Eylül 2011, 13:01:26 #358 Son düzenlenme: 03 Eylül 2011, 13:20:37 germencisse
Ses veriyorum Burak abi buradayız  :)

Yalnız mekanı daha bilindik bir yer yapalım bence...

Serkan

İdman varken pes oynamak..!!

verdim eksinizi güzel kardeşlerim :d