PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

germencisse

1- Burak
2- muhalif
3- Cembaba
4- Cüneyt
5- alperen
6- brigand55
7- millwall
8- cany
9-germencisse

Serkan

E tarih ve saati'de belirleseydiniz iyi olucaktı :d

ahmetsefa55

bırı benı arar artık bugun olursa , cunku ınternete gıremeyebılırım bugun  ;)

##kdc##

hadi yapalım bugün işte  :oyun:

germencisse

Beyler 19.30 game station uyarsa yapalım ıste

Serkan

game station değilde oralarda başka bir yer var hem güzel hem sakin game station liseli dolu  (= birde bayram harçlığı alan oradadır

germencisse

Aksam saatı alt katı kapatabılırız aslında ama sız bılırsınız yama olan masalarında olması lazım

##kdc##

herkesin haberi olsun da ona göre gidelim, geride kimseyi bırakmayalım  8)

Jnr.Serkan

31 Ağustos 2011, 13:45:17 #338 Son düzenlenme: 31 Ağustos 2011, 14:29:20 Jnr.Serkan
Bugün olursa
10-Jnr.Serkan

germencisse

tam 10 kisi olduk turnuva icin de ideal.,zaman ve mekana ayar cekinde bugun bitirelim isi.. :)

cembaba

20.00 da atalım bence. Zafer'de. Game station geçtikten sonra Eloy'a gelmeden sol tarafta. Güzel mekan...

germencisse

Alıntı yapılan: CemBaba - 31 Ağustos 2011, 16:50:06
20.00 da atalım bence. Zafer'de. Game station geçtikten sonra Eloy'a gelmeden sol tarafta. Güzel mekan...

Bugun yalan oldu gibi..

Burak

Arkadaşlar kusura bakmayın Samsun'a dün geldim ancak netin başına oturabildim listeyi başlatıp ses çıkarmamış gibi olduk hem m6'nın da ismi yok listede böyle olmuyor. :) Şöyle yapalım C.tesi saat 7 gibi yapalım oradan halı sahaya geçilsin derim ben 3.5 saat fazlasıyla yeter sanırım listedeki çoğu isim maça gider zaten. Sakarya İlköğretimin arada bir yer var hem güzel hem boş oluyor orası

edit: hem zaman ve mekanın öğrenilmesi açısından  bir iki gün sonra olması daha makul olur

cembaba

Sakarya İlköğretim nerede :) ben varım. m6 Reyiz yaz ismini.

**KaR6**

ben yarın aksam yolcuyum hacılar..