PES2011

Başlatan Kaya, 30 Eylül 2010, 02:27:34

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Ama ben map ve id kullanmadan atıyorum.Önce masaüstüne atacağım formanın adını kit yaparak atıyorum.
Sonra GGS'i açıyorum ve file-open-masaüstüden kiti bulup ekliyorum.Sonra formaya sağa tıklayıp 'Change Color Depht' den 8 bit i seçiyorum.
Seçtikten sonra formaya bi daha sağa tıklayıp save as.. a tıklayıp Bilgisayarım-Yerel Disk C-Program Files-Konami-Pro Evoulition Soccer 2011-tscserver
GDB-Uni den yükleyeceğim takımın forması ev sahibi formasıysa pa-kit  deplasmansa ga-kit i bulup değiştiriyorum kitleri, gelen soruya evet diyorum böyle yüklüyorum.
Ama extreme e yüklediğim için, ve extreme kitserver i olan tscserver daki GDB-UNİ de Fransa ve İtalya ligleri olmadığı için yükleyemiyorum.
Liglerin klasörünü kendim açınca da olmuyor.Oldukça uzun oldu ama idare et ;D

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 24 Ağustos 2011, 15:37:13
Ama ben map ve id kullanmadan atıyorum.Önce masaüstüne atacağım formanın adını kit yaparak atıyorum.
Sonra GGS'i açıyorum ve file-open-masaüstüden kiti bulup ekliyorum.Sonra formaya sağa tıklayıp 'Change Color Depht' den 8 bit i seçiyorum.
Seçtikten sonra formaya bi daha sağa tıklayıp save as.. a tıklayıp Bilgisayarım-Yerel Disk C-Program Files-Konami-Pro Evoulition Soccer 2011-tscserver
GDB-Uni den yükleyeceğim takımın forması ev sahibi formasıysa pa-kit  deplasmansa ga-kit i bulup değiştiriyorum kitleri, gelen soruya evet diyorum böyle yüklüyorum.
Ama extreme e yüklediğim için, ve extreme kitserver i olan tscserver daki GDB-UNİ de Fransa ve İtalya ligleri olmadığı için yükleyemiyorum.
Liglerin klasörünü kendim açınca da olmuyor.Oldukça uzun oldu ama idare et ;D

Öncelikle Kitserverle forma yüklerken GGS ye gerek yok.Sonrasında şu an sende hangi extrme 11 güncellemesi var bilmiyorum fakat
güncelleme dosyasını aç sonra ordan gdb'i kopyala konami-->pes2011-->tscserver içine yapıştır ondan sonra problem düzelecektir.

LisandroLopez

24 Ağustos 2011, 16:20:26 #302 Son düzenlenme: 24 Ağustos 2011, 16:23:38 LisandroLopez
Herhangi bi güncelleme dosyası yok yani extreme haricinde bi güncelleme dosyası indirmedim.
Acaba Extreme11 kurulum dosyalarının içindeki Güncelleme Dosyasından mı bahsediyosun?

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 24 Ağustos 2011, 16:20:26
Herhangi bi güncelleme dosyası yok yani extreme haricinde bi güncelleme dosyası indirmedim.
Acaba Extreme11 kurulum dosyalarının içindeki Güncelleme Dosyasından mı bahsediyosun?

Hayır Turkcespiker de ki yaklaşık 800mb boyutunda olan güncellemelerden bahsettim ;)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 24 Ağustos 2011, 16:51:49
Hayır Turkcespiker de ki yaklaşık 800mb boyutunda olan güncellemelerden bahsettim ;)

Bana içinde tüm liglerin GDB'si olanını önerir misin hangisini indireyim ?

havzalı55

pes 2011 de samsunspor la oynama yamasını bi türlü yapamadım. bi link verebilicek arkadaslar varmı ?

SSKLA

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 24 Ağustos 2011, 17:20:50
Bana içinde tüm liglerin GDB'si olanını önerir misin hangisini indireyim ?

TSC 5'i 1 arada güncelleme paketi yaklaşık 2.5-3 GB boyutundadır.

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 25 Ağustos 2011, 10:45:05
TSC 5'i 1 arada güncelleme paketi yaklaşık 2.5-3 GB boyutundadır.

tüm liglerin GDB klasörü var yani ?

SSKLA

25 Ağustos 2011, 12:59:10 #308 Son düzenlenme: 25 Ağustos 2011, 13:07:37 Berkay Yelken
Alıntı yapılan: LisandroLopez - 25 Ağustos 2011, 11:27:25
tüm liglerin GDB klasörü var yani ?

:evet: :evet: :evet:
Bundan sonra indirmen gereken iki yama daha var :) v1.5 buçuk la v1.6

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 25 Ağustos 2011, 12:59:10
:evet: :evet: :evet:

Teşekkür ettim ilgin alakan için çok sağol..

brigand

hanni ~ ses yok mu ?

Burak

turnuva yaparız bayramda hazır m6 da Samsun'dayken

brigand

ben şu Romalıları merak ediyorum nerdelerrr ?

##kdc##

seydo-hapay bu ikiliye dikkat edin sayın site üyeleri adamlar deli gibi pes oynuyorlar  :hnk: öle böle değil yani  :o 

brigand

Alıntı yapılan: Cüneyt - 30 Ağustos 2011, 02:25:27
seydo-hapay bu ikiliye dikkat edin sayın site üyeleri adamlar deli gibi pes oynuyorlar  :hnk: öle böle değil yani  :o 

o arkadaşlardan Hapay olanı Romalı arkadaştır. kendisi çok uzuuunn bir süredir Floccari'nin el-inden çekmektedir : )