www.sogutlubahceliler.org

Başlatan DeBoCaN, 18 Aralık 2007, 13:35:45

« önceki - sonraki »

sBc-1984

sBc-1984

Sitemizin ana sayfasında Yazarlar bölümü açılmıştır tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

http://www.sogutlubahceliler.org/anasayfa.php

sBc-1984

mehmet yılmaz

Tebrik ederiz, Samsunsporlu kalemlerin varlığı bizleri mutlu ediyor...

sBc-1984

Teşekkürler abi Tek Amaç Samsunspor Başka Bişe Değil  ;) ;) ;)

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Ocak 2010, 22:44:33
Tebrik ederiz, Samsunsporlu kalemlerin varlığı bizleri mutlu ediyor...

tsk ederız abı elımzıden geldıgı kadar bıselr yapmaya calısıyoruz..!

Oflu

Yazar olmak icin neyapmak gerekir?

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: Oflu - 21 Şubat 2010, 16:46:43
Yazar olmak icin neyapmak gerekir?

www.sogutlubahceliler.org sıtesınde SAMSUNSPOR GENEL BÖLÜMÜNDE yazarlar diye bır bolum var o bolume bende yazar olmak ıstıyorum dersenız bırde foto koyarsanız admınızım halldecektır..

Oflu

Alıntı yapılan: çılgınlar1984 - 21 Şubat 2010, 17:16:41
www.sogutlubahceliler.org sıtesınde SAMSUNSPOR GENEL BÖLÜMÜNDE yazarlar diye bır bolum var o bolume bende yazar olmak ıstıyorum dersenız bırde foto koyarsanız admınızım halldecektır..

Cok kolaymis  ;) Hemsehrim ozaman ben bi yazi hazirlayayim, zaten siteye üyeyim. Siz artik halledersiniz  ;)

sBc-1984

Öncelikle teklifin için teşekkürler oflu,sitemizde isteyen herkes yazarlık yapabilir sen sadece Samsunspor genelde yazarlarımız bölümüne yazını ve resmini koyarsan admin halleder o işi.ve tabi isim ve soyisimde.

çýlgýnlar1984

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 21 Şubat 2010, 18:58:44
Öncelikle teklifin için teşekkürler oflu,sitemizde isteyen herkes yazarlık yapabilir sen sadece Samsunspor genelde yazarlarımız bölümüne yazını ve resmini koyarsan admin halleder o işi.ve tabi isim ve soyisimde.

evet ad soy  resım koyarsanız sıtenın anasayfasının sag kosesınde resmınız olucak o resme tıkladınız zamanda herkez yazdınız yazıyı rhatlıkla okuyacaktır..!

celebi

gayet güzel tebrik ederim arkadaşlar

brigand

başarılı gerçektende. tbrkler emeği geçenlere