Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Haziran 2011, 22:50:45
:)) premier e çıkacagım. Misyonumu tamamladım diyip emekliye ayrılacagım :)

of of of, karizmaya bak sen. :D valla böyle bi' td benim takımımı amatörden premier lige çıkarcak, ben istifasını kabul edecem. acilen masaya oturalım, fiyatı sen belirle, şehir inandı, premier lig şampiyonluğu istiyor. :)

Ollivanders

Haydaaa senin gibi başkanım olsa Erdal'ım anında imzalarım :))) Pis gaza geldim ama he .

ngonge

Bu oyunu Cm 2 italy (98 yılı) 'den beri oynarım. Gerçi artık iş güçden oynayamaz oldum ama cm 01-02 efsaneydi. O kadroda, Celil d/aml ile müthişken Ertuğrul f c çok iyiydi.

Son oyunu da 1 kere açabildim, çok karışık geldi. Eskiden Samsun'un teknik ekibi çok zayıf olurdu ama gelecek sene hem hocanın getirdikleri hem de altyapıdan Ercüment Coşkundere, M. Ali Çınar ve diğerleri ile çok sağlam olacaktır.

Lusage

İngiltere Lig'ine uyarlanmış World League.

15 lig 320 takım Liglere göre uyarlanmış 4 kupa. World League 13 te Transfer Bütçesi 38,5 M  $, Takım Bütçesi 105,5 M $ olan Samsunspor'umuz..

http://www.dosya.tc/server/jjoIvu/WorldLeagueSystem.rar.html

Ollivanders

Kötü gidiyorum :) Düşmeyecegim .

Dartagnan

KareAs55

Bu aralar kafam çok bozuktu  :o 2 gün önce bir maceraya başladım.
Bank Asyadan 2. olarak çıkdım 59 puanla
Süper lige çıkdım nerde boşda oyuncu var takıma doldurdum 17 transfer yapdım alt yapı falanda 24 oyuncu takımdan gitti bu benim işimi epey zorlaştırdı. Yurchenko nun önderliğinde birşeyler yapdık süper ligdeki ilk senemde Yurchenko Süper lig gol kralı ve Türkiye kupası gol kralı olarak bana çok yardımcı oldu kendisine burdan teşekkür ediyorum. :) 

67 gol yersen ligde çok zor kalırsın ama yinede kaldım.  :)

Kupada kapıldık bir yola o yol bizi böyle bir sonuca götürdü ligde kalmayı düşünürken kendimi birden finalde buldum.  :)

Ligde her ne kadar başarısız olduysam kupada 0 para harcayarak en fazla verdiğim maaş haftalık 3.900 olduğu bir takımla gurur duyuyorum ama bu sene yüzünden kariyerimdeki istatistik pert oldu  ;D

Ollivanders

Leeds united çok cazip bir teklif yaptı :) reddedemedim. :))) Yeni Yuvam Leeds :)

Dartagnan

hala orda mısın sen ya ?

gece bi operasyon düzenlemek şart oldu !!!

Ollivanders

Leedsle başarıya koşuyorum. :) Heyecan sardı yine iyi mi :D

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 01 Temmuz 2011, 01:30:52
Leedsle başarıya koşuyorum. :) Heyecan sardı yine iyi mi :D

Geleneği olan kulüp, iyi  tercih. Bkz: Damned United. :D

Ollivanders

26 maçlık yenilmezlik serisi ve 19.luktan 1.liğe yükseliş. :) Az kaldı geliyorum premier lig :)

hacettepeli

bu sene bank asyadan başlamayacak olmak çok harika bir duygu kaç senedir 1 sene uğraşıp duruyordum çıkarmak için. ilk seneden şampiyon olmak istiyorum artık Samsunsporla:)))  transfer bütçesini de düzeltirlerse çok iyi olur 2012 de. takıma bonservisi elinde olan futbolcu aramaktan bıktım. şuanda totenham'la oynuyorum. 2 sene üst üste lig şampiyonu 1 league cup 1 şampiyonlar ligi kazandırdım. yenilince geri almadım hile yapmadan oynarım  8)

hacettepeli

league kupası fa cup şampiyonlar ligi super cupa ingiltere ligi şampiyonluğu 3. senede hepsini aldım. ben bu oyunu bırakırım arkadaş :)

olcay

ya arkadaşlar bişey sorcam.bi transfer güncellemesi indirdim internetten.editor değiştirme muhabbeti.sonra ingiltere ispanya bi de türkiye açtım oyunda. tam 2. sezona geldim bi anda bi pencere geliyo. "out of memory" diye bi pencere geliyo. tamam diyorum. sonra bi pencere daha geliyo. ona da tamam diyince kapanıyo. başka bi şansım da olmuyo tamamdan başka. internette araştırdım biraz. ram le ilgili diyolar ama. nasıl düzeltebilceiğimizi bilen bi arkadaş var mı ???