Football Manager 2011

Başlatan Lusage, 22 Haziran 2010, 18:32:03

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serpico55 - 25 Nisan 2011, 23:31:08
hangi rarda hata verdiyse kardesim onları tekrar indir ;)

eyvallah denicem

özkan

keşke şu oyunu ağ üzerinden her hafta oynayabilsek.hepimiz burda bi takım alsak aynı ligde yarışsak vs ne bilim..müthiş bir heyecan olur..

Ayrıca bende yarın flasha atıyım evdeki resimleride buraya koyayım..Sıfır hile,almadığım kupa kalmadı  ;)

Not:Bu işten anlayan arkadaşlar bişeyler ayarlasada keşke oynayabilsek şu oyunu ya..

LisandroLopez

Herkes Samsunspor u alırdı herhalde :D

özkan

Öyle bişey yapabilirsek bence şöyle bişey olmalı mesela footbalmanager sitelerinde atıyorum ispanya liginde oynanıyo oyun.O ligin büyük takımları alınmaz,herkez bir küçük takım seçer.Öyle öyle devam ederdi oyun.

özkan

29 Nisan 2011, 10:02:11 #304 Son düzenlenme: 29 Nisan 2011, 10:32:42 özkan17
Bankasyadaki müthiş forvetim..İki sene sonra fenere kakaladım 2M'ye..

Uploaded with ImageShack.us

İlk sezonda gelen bankasya şampiyonluğu..

Şampiyon olabilmek için illa büyük paralar harcamaya gerek yok..İşte imkansızlığın tablosu..

Süper Lig'de ilk sezonda malum maddi imkansızlıklar yüzünden yapılan sdece ve sadece 60.000 Dolar'lık müthiş transfer..

Ve Pablo Lügüercio..Gittim,arjantinin bağrından kopardım geldim.Hemde bedavaya.İşte o müthiş golcü..

İlk sezonda düşük bütçeyle,inancın azmin zaferi..İlk lig şampiyonluğumuz..

Şampiyonluğun ardından öyle parayı bulduk diye belimiz kalkmadı..Bütçe denkliğini koruyup bir dünya yıldızını kadromuza katarak önümüzdeki sezonunda en büyük şampiyonluk adayı olduğumuzu herkeze gösterdik..

İşte o büyük golcü..O bir brezilyalı..O bir efsane..Ve hala kadromuzun en büyük oyuncusu..MARQUİNHOS !!!

İşte beklentileri yine karşıladık ve ikinli lig şampiyonluğumuz..

Şu anda kayserideki milli oyucnu hasan ali kaldırım'ın ilk keşfim..Vedaha niceleri..

İlk Şampiyonlar Ligi maceramızda grubumuzu (Liverpool'unda bulunduğu) lider tamamlamamıza rağmen şanssız bir kura ve hazin son..Ama olsun başımız dik,alnımız açık..Önümüzdeki sezon büyük taraftarımıza kendimizi affettireceğimize inancımız tam!

2011-2012 sezonu transferler..

Averajla gelen lig şampiyonluğu..

İşte türk futbolunun tavan yaptığı gün..İşte Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu..

Ardından gelen Süper Kupa Şampiyonluğu..

İlk geldiğimiz andan beri her zaman dikkat ettiğimiz ilk husus,maliyet/verimlilik eğrisi..Az bütçe,çok başarı..Genç oyunculardan elde edilen yüksek bonservis bedelleri..İşte para nasıl kazanılır göstergesi..

Son durumu taraftarımımızında görebilmesi açısından finansal durumumuz  :D Şeffaflık ilk prensibimiz.. ;)

2014 itibarı ile son kadromuz..Başarı için illa büyük paralar  harcamaya gerek yok..Al sat mentalitesi ile dünyanın en iyi yerli ve yabancı oyuncuları kadromuzda şu anda.. ;)

babasamsunlu

ya şu oyunun türkçe yaması yokmu kardeşlerim..Trükçe yama bulamadım bir türlü..
Ecnebice olunca zevk vermii :)

Musti

Türkçe var da abi tam değil. Yarım yamalak.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Musti - 29 Nisan 2011, 13:00:42
Türkçe var da abi tam değil. Yarım yamalak.

farketmez be kardeşim.yarım marım yine iydir ;) sen link verde indireyim ben ..

Burak

@ Özkan 17

birde akşam 11 lere kadar çalışıyoruz demez mi sen çalışıyorsan bu oyunu kim oynuyor :)

özkan

@ BURAK BEY

fm2009 o.1 yıla yakındır oynamıyorum müşavirim  :-*  :D

Musti

29 Nisan 2011, 13:16:11 #310 Son düzenlenme: 29 Nisan 2011, 13:20:11 Musti
http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2011-turkcelestirme-calismalari/39625-11-1-ve-11-1-1-uyumlu-50-turkce-yama-fmg-farkiyla.html

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Nisan 2011, 13:06:17
farketmez be kardeşim.yarım marım yine iydir ;) sen link verde indireyim ben ..

http://www.fmgraphics.net/forum/forum.php

Bu forumda hemen her şey var oyunu güzelleştirecek. Grafik eklentileri, taktikler, forma eklentileri falan.

Atakumlu

Alıntı yapılan: Musti - 29 Nisan 2011, 13:16:11
http://www.fmgraphics.net/forum/fm-2011-turkcelestirme-calismalari/39625-11-1-ve-11-1-1-uyumlu-50-turkce-yama-fmg-farkiyla.html

musti bende sana bi soru sorim; 11.3 yaması yuklu ve kayıtlı oyunum devam ederken bu turkce yamayı yuklesem kayıtlı oyunumda degisme olur mu bide editorden yaptıgım bi kac degisikligim gider mi ???

Musti

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 29 Nisan 2011, 13:21:14
musti bende sana bi soru sorim; 11.3 yaması yuklu ve kayıtlı oyunum devam ederken bu turkce yamayı yuklesem kayıtlı oyunumda degisme olur mu bide editorden yaptıgım bi kac degisikligim gider mi ???

Ben de sonradan kurdum bu yamayı bi şey olmadı kayıtlı oyunuma :)

Gorkem

Samsunsporumuz Süper ligde Fm2012 almayan ne olsun :D :D ;D ;D

özkan

@ samsunspor.biz  >:(

Az bişey dicem,yukarıdaki başarılar sizin için çok az geldi ellağm  :D Ulen 7.428,46 üyesi bulunan bir sitede bir allah kulu beğene tıklamazmı  :D