fm 2010

Başlatan Jnr.Serkan, 31 Ekim 2009, 17:41:45

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

yürü beee :) şunun bi türkçesi çıksa daha çözemedim tam olark oyunu ... üst tarafata  ya linkler karıştırıyorum sürekli.yalnız 2009 da  kaleciler acayipti bi top atıyolardı gol oluyordu bu daha mantıklı olmuş.. o kadar sağlam asist yapamıyorlar :):)

Jnr.Serkan

perşembe günü çıkcakmış abi baktımda sitelere.

babasamsunlu

ooo iyi o zaman bişi kalmamış.....

AllydeenleaR

@Tuareg55
kardeşim oyunu orjinal mi aldın yoksa netten falan mı indirdin normalde korsan oyunda orjinal patch ile oynayaman lazım ??

Jnr.Serkan

interntten indirildi oyun

KocumVolkan

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 02 Kasım 2009, 18:10:51
@Tuareg55
kardeşim oyunu orjinal mi aldın yoksa netten falan mı indirdin normalde korsan oyunda orjinal patch ile oynayaman lazım ??

hayır abi. merak etme crack istemiyor orjinal patch. biraz aceleye getirdiklerinden güvenlik problemleriyle ilgilenmemişler :)

KareAs55

Bende İlk maçımda Samsunspor 5   Samsunspor Paf 0 :)   
ikinci maçım Samsunspor 2  Karadenizspor 0

şimdilik iyi gidiyor ahmet dursun-serhat akın takıma yeni motive ediyorum

chelidze  ile turgut fena değil 

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 02 Kasım 2009, 18:53:01
hayır abi. merak etme crack istemiyor orjinal patch. biraz aceleye getirdiklerinden güvenlik problemleriyle ilgilenmemişler :)

peki bunu yapmak için daemondan toolsdan sürücüyle mi yapmak gerekiyo? oyunu kurup yamayı yükledikten sonra oyun girişinde uyarı çıkıo..

Jnr.Serkan

deamondan açılcak...

harbisamsunsporlu5517

03 Kasım 2009, 12:28:33 #69 Son düzenlenme: 03 Kasım 2009, 12:30:14 harbisamsunsporlu5517
yaw bırakın deamonla ugrasmayı patchle crack ekledım ındırıp kurun onları ;D

crack ve patch  buldum buyrun http://rs729.rapidshare.com/files/300609940/Football.Manager.2010.Update.10.1.0.Crack.Ultimatefe.rar

buda  FM 2010 Türkçe Spiker eklentisi
http://rapidshare.com/files/300575159/FM_2010_TR_Spiker.rar

FM 2010 Türkçe Spiker Yaması Kurulumu
          Yamayı kurmaya başlamadan önce Football Manager 2010 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Football Manager 2010 oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. indirdiğiniz FM 2010 Türkçe Spiker yaması içerisindeki events.cfg dosyasını varsayılan olarak C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data\events klasörüne kopyalamalısınız. Eğer FM2010 oyunu için 1.0 güncellemesini yüklediyseniz. yamayı C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\data\updates\update-1010\data\events klasörüne kopyalayınız.

Not: Her ihtimale karşı orjinal events.cfg dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer FM 2010 TR Spiker yamasından memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

KareAs55

harbisamsunspor spiker derken   altta maç anlatılmasımı gol for you samsunspor falan mı

Jnr.Serkan

türkçe spiker bende hata verdi...tavsiye etmem

KareAs55

ligde 3 maç yapdım

İlk maçım  Samsunspor 3  Hacettepe 2
İkinci maçım   Boluspor 3   Samsunspor 3
Üçüncü maçım Samsunspor 1  Giresunspor 1  ( giresun golü 90+2 de attı 30 metreden  :-\)

Ollivanders

ben bu aralar oynayamıyorum oyunları :) saldım valla :)

maviay55

VERDİĞİNİZ adresten oyunu indiremiyorum oyunu full indircek bi adres verebilirmisiniz kardeşlerim