fm 2010

Başlatan Jnr.Serkan, 31 Ekim 2009, 17:41:45

« önceki - sonraki »

Ollivanders

italya seria B pavia macerası :)

italya her zaman bana cekici gelmiştir. basarılı olacagıma eminim :)

**KaR6**

valla beni kovdu Hakkı Efendi, ben de uzun süre boşta kaldıktan sonra wigan'ın teklifini kıramadım, kumede bıraktım kendilerini sonunculardı geldiğimde, sora istifa edip beklemeye basladım, sonra tüpçü çok ısrar etti, iyi de para vardı, ruhumu sattım istanbul yalakası oldum ;D ;D

Ollivanders

30 Kasım 2009, 02:34:44 #152 Son düzenlenme: 30 Kasım 2009, 02:35:39 Serpico55
samsunspor degerimi bilemedi pavia takımını ilk sene sonunculuktan alıp sampiyon yaptım bir ust kumeye cıktım ayrıca italya  seria C2\A super kupayı aldım ve bana tapıyorlar ofspor dan teklif geldi yuru git lan dedim :)

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Kasım 2009, 02:34:44
samsunspor degerimi bilemedi pavia takımını ilk sene sonunculuktan alıp sampiyon yaptım bir ust kumeye cıktım ayrıca italya  seria C2\A super kupayı aldım ve bana tapıyorlar ofspor dan teklif geldi yuru git lan dedim :)

;D hakkı tomaç insandan anlamıyor abi :) kendisi çok başarılı olduğu için bizimde başarılı olmamızı istiyor.

Ollivanders

ama kardesim gercekten harika yapmıslar oyunu gercekle birebir :)

Jnr.Serkan

ben leeds unitedi yönetmeye başladım ve bir üst lige çıkarttım.tavsiye ederim.efsane takım 3cü ligde.finansı iyi başarıyaa aç.zengin bir klüp.ezeli rakiplerin içinde galatasarayın olmasıda ilginç

Ollivanders

:) valla benim takım pavia turkiye de karsspor ofspor gibi  takımlarla es degerdeymiş sonradan anladım :):)

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 30 Kasım 2009, 11:23:38
:) valla benim takım pavia turkiye de karsspor ofspor gibi  takımlarla es degerdeymiş sonradan anladım :):)

büyük bir hayalkırıklığı olmuştur abi :)

Ollivanders

:) ama 28 maca cıktım sadece 3 maglubiyet :) basarılı olunca her yer guzel

cany

ben türkçe yamayı indirdikten sonra oyuna girince "unable to find football manager 2010 disc" yazısı çıkıyo...sizde olmadı mı, nasıl gircem oyuna...?  ::)

KocumVolkan

Alıntı yapılan: cany - 01 Aralık 2009, 00:09:20
ben türkçe yamayı indirdikten sonra oyuna girince "unable to find football manager 2010 disc" yazısı çıkıyo...sizde olmadı mı, nasıl gircem oyuna...?  ::)

2 yol var abi,
1- deamon tools ta tekrar oyunun iso sunu aç.. bu sefer olacaktır.. 2-3 defa dene çalışmalı..
olmazsa yada her 2-3 günde bir bunu yapmak istemezsen

http://hotfile.com/dl/17428949/0e6afe8/no_dvd_no_mount.rar.html
crack i indir oyunun kurulu oldugu program filesteki yere at...

Ollivanders

volkan kardesim herseyi çok guzel aciklamis :)

cany

saol Volkan yaparım bunlardan birini

Gorkem

samsunspor la 10.hafta 23 puanla liderim takıma birkaç takviye yaptım çok iyi oldu

celebi

ancak sal alemde  şimdilik başarı desene